У хаті жителя закарпатської Волосянки знайшли карабін з оптичним прицілом та 2 гвинтівки

Під час санкціонованого обшуку будинку працівники поліції вилучили у 46-річного жителя села Волосянка Великоберезнянського району мисливський карабін з оптичним прицілом і дві гвинтівки.

Вчора, 20 березня, працівники управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в Закарпатській області спільно з обласними слідчими та співробітниками Великоберезнянської поліції здійснили в будинку 46-річного жителя с.Волосянка санкціонований обшук за відповідним рішенням суду.

Під час обшуку в підсобному приміщенні будинку працівники поліції виявили й вилучили карабін з оптичним прицілом, а в гаражі – дві гвинтівки, схожі на малокаліберні. Офіційних документів на зброю власник не надав, а сейфа для зберігання зброї, як це передбачено законом, він не мав.

За фактом незаконного зберігання зброї поліція розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України. Карабін і гвинтівки направлено на експертизу. Триває досудове розслідування, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

 

21 березня 2017р.

Теги: карабін, приціл, гвинтівки

Коментарі

вова 27.03.2017 / 00:36:52


прийшли пид***раси и забрали зареестрований карабин та дви воздушки для показника. тепир подати на чортив у суд и до психиатра направити.Знайте який у нас нини ривень мусорив


дядя 22.03.2017 / 16:47:55
коли вже ослів навчать хоть чуть зброю розрізняти пневмавтику від вогнепала

йожік 22.03.2017 / 10:26:40
дана інформація свідчить про рівень сучасної поліції одні дебіли

МІША ВОЛОСЯНКА 22.03.2017 / 00:09:01


Капслок. Коментар видалено. Адмін


Дід Микола 21.03.2017 / 14:19:03
http://censor.net.ua/video_news/432543/pod_zaporojem_nashli_ogromnyyi_nelegalnyyi
цомплаки, попробуйте як ці дебіли останні, ще в військовій частині зброю пошукати, накриєте ціле кубло терористів з ІГІЛ)

Копча 21.03.2017 / 13:37:37
Забрали СКС та дві пневматичні гвинтівки. Щодо осіб котрі не могли на місці розрізнити пневматику і вогнепальну зброю потрібно провести перевірку тому, що вони або сліпі або некомпетентні як працівники поліції

НОВИНИ: Кримінал

15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 12
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
» Всі новини