У мукачівця вилучили автомобіль-двійник, а у жителя Березинки – водійське посвідчення з ознаками підробки

За обома фактами тривають перевірки.

У мукачівця вилучили автомобіль-двійник, а у жителя Березинки – водійське посвідчення з ознаками підробки

Вчора, 19 березня, у Мукачеві працівники поліції зупинили автомобіль «Audi A-6», за кермом якого перебував 34-річний місцевий мешканець. Під час перевірки транспортного засобу за допомогою автоматизованої бази правоохоронці виявили розбіжності, тобто дані зазначені в технічному паспорті автомобіля не відповідали дійсності.

Того ж дня співробітники поліціі зупинили автомобіль «ВАЗ 2109», за кермом якого перебував 42-річний житель с.Березинки. В ході перевірки водійського посвідчення у правоохоронців виник сумнів щодо його походження, адже бланк має явні ознаки підробки. 

Відомості про обидві події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Попередня кваліфікація – ч.1 ст.358 Кримінального кодексу України (підроблення документів). Автомобіль мукачівця доставлено на спецмайданчик поліції, а від водія ВАЗу вилучено водійське посвідчення для направлення його на дослідження. Наразі тривають перевірки.

20 березня 2017р.

Теги:

НОВИНИ: Кримінал

14:13
/ 1
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
» Всі новини