Усі митні надходження Закарпаття направляло у держбюджет, коштів на утримання доріг в рамках експерименту немає (ФОТО)

У понеділок, 20 березня, в Закарпатській облраді засідала профільна комісія з питань бюджету.

Усі митні надходження Закарпаття направляло у держбюджет, коштів на утримання доріг в рамках експерименту немає (ФОТО)

Найперше, депутати розглянули блок фінансових питань, що стосуються необхідності внесення змін до обласного бюджету, використання коштів резервного фонду обласного бюджету та інше.

Констатували, що відповідно до  постанови Центральної виборчої комісії від 3 березня 2017 року №35 «Про затвердження Розподілів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних , міських рад об’єднаних територіальних громад  і відповідних сільських, селищних, міських голів 30 квітня 2017 року та виготовлення органам ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення цих виборів»; наступну Постанову Центральної виборчої комісії «Про затвердження Розподілів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення позачергових місцевих виборів 30 квітня 2017 р», необхідно затвердити зміни до обсягу доходів обласного бюджету на 2017 рік. Сума субвенції з державного бюджету на ці цілі складає 992900 грн.

Мова про позачергові вибори Великоберезького сільського голови Берегівского району, Великокопанського сільського голови Виноградівського району, Осійського сільського голови Іршавського району, Березівського сільського голови Хустського району, а також перші вибори: депутатів  Іршавської міської ради Іршавської міської об’єднаної територіальної громади  та Іршавського міського голови, депутатів Перечинської міської ради Перечинської міської об’єднаної територіальної громади та Перечинського міського голови.  

Члени постійної комісій, обговоривши порушене питання, вирішили рекомендувати цей проект рішення до розгляду на пленарному засіданні сесії облради.

Цікавились депутати  і станом справ щодо митних платежів на ремонт доріг у рамках експерименту.

Як повідомили запрошені на засідання комісії представники Закарпатські митниці, вони працюють за фактичними показниками минулого року та очікують від уряду доведення планових показників на 2017 рік, а звідси - й на механізм  використання коштів з перевиконання на ремонт доріг краю. У ході обговорення питання депутати констатували, що за три місяці 2017 року всі митні надходження пішли у держбюджет і жодних відрахувань на утримання доріг краю в рамках експерименту не має.

Далі обласні обранці розглянули низку цільових галузевих програм та змін до вже діючих у сфері освіти, охорони здоров’я, екології, спорту, туризму і рекреації, з якими їх знайомили керівники відповідних профільних управлінь ОДА.

Також  проаналізували окремі проекти рішень з майнових і земельних питань, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

20 березня 2017р.

Теги: ремонт, відрахування, дороги, експеримент

НОВИНИ: Соціо

12:58
У дитячій лікарні Закарпаття успішно завершили складне ортопедичне лікування Фото новина
10:16
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Хижа на Берегівщині Віктор Світлинець Фото новина
16:11
/ 2
Житель Тячівщини намагався підкупити прикордонників на «Лужанці» Фото новина
10:36
Сьогодні у Ясіні зустрінуть траурний кортеж із полеглим захисником Андрієм Сергійчуком Фото новина
08:51
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 18 січня
15:58
/ 2
На Закарпатті обговорили можливий перехід шкіл на дистанційне навчання через ситуацію в енергосистемі Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнення електроенергії 17 січня
22:33
Підтверджено загибель Михайла Сомоша з Дротинців Виноградівської громади, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
22:12
Від ран, отриманих на війні, в лікарні помер Михайло Гарастей зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:04
/ 1
В Ужгороді попрощалися з 37-річним полеглим воїном Володимиром Малєвим Фото новина
16:17
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які видавали себе за багатодітних батьків Фото новина
14:03
Підтвердили загибель на війні захисника із села Люта на Ужгородщині Івана Галаговця Фото новина
11:25
Стало відомо про загибель військового із Буштина на Тячівщині Миколи Лозана Фото новина
09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
» Всі новини