Дві автоаварії з дітьми трапилися на Тячівщині. В одній водій був п'яний, в іншій – утік з місця пригоди (ФОТО)

В одній аварії постраждала 9-літня дівчинка, в іншій – 14-річна. Обох водіїв затримано, за даними фактами розпочаті кримінальні провадження.

Дві автоаварії з дітьми трапилися на Тячівщині. В одній водій був п'яний, в іншій – утік з місця пригоди (ФОТО)

Учора, 15 березня,  близько 16-ї години в с.Новоселиця Тячівського району сталася ДТП з потерпілою неповнолітньою. Автомобіль марки «Фольксваген Кадді», за кермом якого перебував 48-річний житель с.Калини, наїхав на 14-річну дівчину-пішохода. Від удару й падіння на землю  потерпіла отримала перелом потиличної кістки й була доставлена до лікарні. 

Водій втік з місця ДТП, його розшукали працівники Дубівського відділення поліції. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило середньої тяжкості тілесне ушкодження). Машину затримано на спецмайданчик поліції.

А вже сьогодні зранку, близько 8-ї години, ДТП із потерпілою дитиною сталася в с.Нересниця Тячівського району. 20-річний житель сусіднього села Вільхівські Лази, керуючи автомобілем ВАЗ-21110 в стані алкогольного сп’яніння (експертиза виявила в нього майже два проміле алкоголю), не впорався з керуванням та виїхав на ліве узбіччя. Там машина наїхала на 9-літню дівчинку, яка саме йшла в школу.

Внаслідок наїзду автомобіля дитина отримала тяжкі тілесні ушкодження (їй серйозно пошкодило ніжку). Потерпілу доставили до Тячівської лікарні.

Працівники групи швидкого реагування Дубівського відділення поліції, прибувши на місце пригоди, затримали винуватця трагедії - 20-річного мешканця с.Вільхівські Лази.

За даним фактом поліція Дубового розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило тяжке тілесне ушкодження). Водію загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 8 років. Наразі ж його затримано в порядку ст.208 КПК України й поміщено в ізолятор тимчасового тримання Тячівського відділу поліції. Автомобіль доставлений на спецмайданчик поліції.

Розслідування обох резонансних автопригод з потерпілими неповнолітніми триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

16 березня 2017р.

Теги: діти, водії, аварія

НОВИНИ: Кримінал

18:46
/ 2
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 1
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 3
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 1
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
» Всі новини