Водій Nissan-а намагався перетнути кордон на Закарпатті із 270 пачками сигарет у сховках авта (ФОТО)

Напередодні, 15 березня, на митному посту «Тиса» працівники Закарпатської митниці ДФС викрили нашого співвітчизника при спробі незаконного переміщення сигарет до Угорщини.

Водій Nissan-а намагався перетнути кордон на Закарпатті із 270 пачками сигарет у сховках авта (ФОТО)

Громадянин заїхав на смугу «зелений коридор» на автомобілі «NISSAN SERENA» із реєстраційним номером Польщі.

Завдяки ефективно проведеній аналітичній роботі та аналізу ризиків, працівники Закарпатської митниці ДФС відправили транспортний засіб для проведення поглибленого огляду.

Перед початком огляду проведено опитування громадянина, в ході якого він заперечив наявність у нього товарів та предметів, заборонених або обмежених до вивезення з митної території України, а також прихованих від митного контролю.

Однак, під час проведення огляду транспортного засобу, під пластиковою обшивкою передніх дверей автомобіля та у паливному баці виявлено приховані від митного контролю в спеціально виготовлених сховищах сигарети, загальною кількістю 270 пачок торгової марки «Прилуки» з акцизними марками України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, дії громадянина кваліфіковано за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України, за протоколом про порушення митних правил, цигарки, вартістю понад 5 130 грн, та автомобіль вилучено, повідомили Закарпаття онлайн у ДФС у Закарпатській області.

16 березня 2017р.

Теги: сигарети, сховки

НОВИНИ: Кримінал

17:11
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 1
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 1
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
» Всі новини