На Красному полі на Закарпатті вшанували пам’ять карпатських січовиків (ФОТО)

З нагоди річниці Карпатської України Президент зробив звернення до українського народу.

На Красному полі на Закарпатті вшанували пам’ять карпатських січовиків (ФОТО)

15 березня на території меморіального комплексу «Красне поле» поблизу міста Хуст відбувся мітинг присвячений 78-й річниці проголошення незалежності Карпатської України.

Мітинг розпочалося Державним Гімном України та військовим салютом. Присутні вшанували пам’ять полеглих тут героїв хвилиною мовчання.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль зачитав звернення Президента Петра Порошенка до українського народу з нагоди 78-ї річниці проголошення Карпатської України. «Ми пам’ятаємо доблесть оборонців Карпатської України, які мужньо боронили рідну землю від загарбників. Подвиг героїв Красного Поля завжди житиме в серцях українців. Нині Україна протистоїть агресії з боку Російської Федерації, яка у будь-який спосіб намагається відібрати в українців право на свободу, соборність і суверенітет, - ідеться у тексті звернення. - Подвиг закарпатців на Красному Полі, звитяга усіх борців за незалежність закликають нас до єднання, до спільної боротьби заради майбутнього України, її процвітання і добробуту, задля миру і злагоди на нашій землі».

Керівництво області, міські голови, керівники районів, правоохоронних органів, представники громадських об’єднань та пересічні громадяни, які прийшли вшанувати річницю  Карпатської України, поклали квіти до підніжжя Пам’ятного Хреста. Мітинг завершився «Молитвою за Україну» у виконанні заслуженого академічного Закарпатського народного хору, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі ЗакарпатськоїОДА.

15 березня 2017р.

Теги: Карпатська Україна, січовики, пам'ять, Красне поле

Коментарі

оглядач 16.03.2017 / 10:34:53
молодець адміністратор, коли та сволота русинська забереться до московії

Ровтер 15.03.2017 / 23:20:33


З рекламою окремішнього від українства "русинства" - на інші ресурси. Тут - територія України. Коментар видалено. Адмін


НОВИНИ: Соціо

15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 8
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
» Всі новини