Правники з різних куточків України зібралися в Ужгороді на школі з митного права (ФОТО)

11–12 березня в Ужгородському університеті вже вдруге провели Всеукраїнську школу з митного права. Організаторами заходу виступили юридичний факультет УжНУ та Закарпатський осередок Ліги студентів АПУ.

Правники з різних куточків України зібралися в Ужгороді на школі з митного права (ФОТО)

«Минулого року, організовуючи першу школу, ми не сподівалися, що так багато людей відгукнеться на нашу ініціативу. Тоді учасників було близько 30, тепер же їх – більше півсотні. Це переважно студенти зі Львова, до яких і ми часто їздимо на різні заходи, також з Києва, Сум, Тернополя. Як лекторів ми запросили представників Закарпатської митниці ДФС, юридичних фірм, аби вони розповіли, як на практиці відбувається правове регулювання митної діяльності. Загалом, якщо є обмін досвідом між факультетами різних міст, то формується певна єдина правова еліта, котра в майбутньому, вже працевлаштувавшись, зможе й надалі співпрацювати на благо нашої держави», – зауважив у коментарі Медіацентру член команди організаторів Павло Величко.

Перший день роботи розпочали з урочистого відкриття. Учасники й лектори, зібравшись у залі засідань Вченої ради, почали засідання з перегляду відеоролика Міністерства інфраструктури «Transport Ukraine Open for U». Відтак один із організаторів заходу, четвертокурсник юрфаку Віталій Дячук зауважив, що реалізація такого проекту саме на Закарпатті не є випадковою, адже наша область межує одразу з чотирма європейськими країнами. Перший день виявився надзвичайно насиченим, адже зі своїми доповідями виступили народний депутат, член комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Роберт Горват, начальник юридичного відділу Закарпатської митниці ДФС та доцент кафедри кримінального права та процесу юрфаку Лілія Дорофеєва, керуючий партнер компанії «Греца і партнери» Ярослав Греца, начальник відділу контролю за переміщенням товарів управління організації митного контролю Закарпатської митниці ДФС Віктор Іванус, заступник начальника відділу провадження в справах про ПМП управління протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС Вікторія Гелле.

Другий робочий день почали з приємного: переглянули франко-бельгійську кінокомедію «Митниця дає добро». Далі слухали доповідь Миколи Ясевича, заступника начальника юридичного відділу Закарпатської митниці ДФС, радника митної служби 2 рангу. На завершення найактивніші учасники школи отримали сертифікати й подарунки від партнерів заходу. Впродовж двох днів іменні подяки вручали також спікерам ІІ Всеукраїнської школи з митного права.

14 березня 2017р.

Теги: школи, правники

НОВИНИ: Соціо

15:31
/ 1
На Закарпатті перевізника оштрафували на понад 86 тисяч гривень за 203 порушення Фото новина
12:17
/ 1
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
16:09
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
/ 1
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
» Всі новини