Реклама B3

Резервісти з Закарпаття відправилися на масштабні військові навчання на Вінниччині (ФОТО)

Резервісти оперативного резерву І черги із Ужгорода, Іршавського, Свалявського, Тячівського, Виноградівського та Берегівського районів відправились до військової частини в/ч В4050 у Гайсині Вінницької області. Саме тут у п’ятницю, 10 березня, розпочнуться широкомасштабні військові навчання, інформує група по роботі з особовим складом та громадськістю облвійськкомату.

Резервісти з Закарпаття відправилися на масштабні військові навчання на Вінниччині (ФОТО)

Про деталі проходження навчальних зборів у закарпатському обласному військовому комісаріаті резервістам розповіли офіцери військкомату. Усім учасникам зборів видали підготовлені пам’ятки із правами, обов’язками та інформацією про грошове забезпечення. Всі вони є учасниками антитерористичної операції на Сході країни, тож зможуть використати свій бойовий досвід для підвищення військової майстерності.

До військової частини у Гайсин планується прибуття майже тисячі спеціалістів, які знаходяться в оперативному резерві різних військових частин України. Навчання сплановані Генеральним Штабом Збройних Сил України. До заходів будуть залучатися бойові бригади зі всієї України, які мають виходити на полігони, відпрацьовувати тактичні маневри з бойовими стрільбами.

Протягом місяця буде два етапи навчань по 15 діб кожен: фахова підготовка та тренування у складі бригад. Під час першого, після прибуття учасників зборів до військової частини, рядовий і сержантський склад буде направлено до навчальних центрів, а офіцерський - на навчальні курси при вищих військових навчальних закладах. А вже на другому етапі планується вихід на військові полігони. Закінчитися навчання мають 8 квітня.

На Закарпатті ж тим часом триває підготовка до проведення наступних етапів навчальних зборів. Військові комісаріати Закарпатської області проводять заходи щодо оповіщення, виклику, проходження медичного огляду усіх резервістів резерву першої черги до інших військових частин. 

Варто зазначити, що всіма резервістами, які призиваються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата на підприємстві. Також кожному резервісту гарантоване державне страхування і безкоштовне медичне забезпечення.

Довідково про виплати за участь в начальних зборах:

Резервісту оперативного резерву І черги гарантуються наступні грошові виплати:

- грошова виплата за 30 днів навчальних зборів – від 2 400 грн. до 3 200 грн.

- добові за 30 днів навчальних зборів – від 180 грн. до 450 грн.

- всього в кінці зборів виплачується у військовій частині – від 2 580 грн. до 3 650 грн.

- одноразове грошове заохочення (виплачується у військовій частині в наступному році на карткові рахунки) – від 1 600 грн. до 3 100 грн.

- грошове забезпечення безробітним (по закінченню зборів виплачується у військовій частині) – 1 600 грн.

- середня заробітна плата працюючим (за місцем роботи) – не менше 3 200 грн.

10 березня 2017р.

Теги: резервіст, навчання, Гайсин

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

гість 18.03.2017 / 22:13:25
Якщо резервіст не поіде на такі збори,що йому загрожує???

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

11:14
/ 1
У Виноградові попрощаються з Василем Красним, що помер внаслідок важкого поранення Фото новина
23:04
/ 1
Підтверджено загибель на війні з росією Івана Кинча з Репинного Міжгірської громади, що вважався зниклим безвісти з листопада 2024-го Фото новина
00:30
/ 12
Голова Держаудитслужби представила в Ужгороді нового керівника Управління в Закарпатській області Красиленка Фото новина
15:31
/ 9
Прощавай, Рівна… У Тур’є-Реметах готуються прийняти останні земельні рішення на користь ВЕС на полонині
12:31
"Щасливі діти" розкажуть в Ужгороді про активне літо в межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
16:07
/ 1
У вівторок в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Костянтином Артюгіним Фото новина
14:34
/ 1
У рамках третього обміну додому повернулися ще 6-ро закарпатців (ПРІЗВИЩА)
23:00
У рамках другого обміну з полону в росії повернулися ще 6-ро закарпатців (ПРІЗВИЩА)
21:35
/ 2
Серед звільнених сьогодні з російського полону – десятеро закарпатців (ПРІЗВИЩА)
18:40
/ 9
В Ужгороді екоактивісти пікетували Держекоінспекцію за бездіяльність щодо "фіксації екозлочину" на полонині Руна Фото новинаВідео новина
15:24
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Дербаля з Лазів на Мукачівщині, який вважався безвісти зниклим із серпня 2024-го Фото новина
16:06
/ 2
На щиті повертається додому з війни Ігор Капустін з Велятина на Хустщині Фото новина
13:46
/ 1
У суботу в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Форосом Фото новина
19:57
/ 3
Комітет Бернської конвенції розгляне скаргу щодо загрози знищення природних середовищ на Тересві внаслідок будівництва мініГЕС
17:43
На Донеччині поліг Олександр Росоха з Берегова Фото новина
16:48
Через загибель захисника Івана Головчака у Нижньоворітській громаді у середу оголосили жалобу Фото новина
11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з померлим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
» Всі новини