В Ужгороді презентували систему, що може бути використана для реалізації проекту "Безпечне місто Ужгород" (ФОТО)

Відповідна система торік була задіяна при втіленні пілотного ґрантового проекту “Розумний та безпечний парк” у Хусті.

В Ужгороді презентували систему, що може бути використана для реалізації проекту "Безпечне місто Ужгород" (ФОТО)

Представники канадської корпорації “АВІДЖИЛОН” (м. Ванкувер) – одного зі світових лідерів із виробництва професійних камер відеоспостереження із запрограмованими функціями аналітики та київської фірми-системного інтегратора “СМАРТ-ТЕХНО”, які у грудні 2016 року успішно реалізували пілотний ґрантовий проект під егідою та за фінансуванням ПР ООН “Розумний та безпечний парк” у Хусті, презентували напередодні в Ужгородській міській раді, як працює система відеоспостереження та власне програмного забезпечення “АВІДЖИЛОН”.

Ґрантовий проект, який не має аналогів в Україні, у Хусті реалізували всього за півроку, – розповів регіональний директор "СМАРТ-ТЕХНО" Валентин Марчук. Наразі працюють 11 камер з відеоаналітикою, які здатні розпізнавати обличчя, читати автомобільні номери, незалежно від пори доби, та мають багато інших функцій, які може вибрати замовник. Є й інші плани, які реалізовуватимуть у Хусті та Тячеві, є бажання втілювати їх і в Ужгороді. 

Систему презентували для можливого використання в рамках реалізації проекту “Безпечне місто Ужгород”. Як наголошувалося, завдяки високій якості зображення та запрограмованим функціям аналітичного реагування, це обладнання зможе ефективно виконувати завдання охорони громадського порядку, фіксувати порушення правил дорожнього руху та оперативно інформувати правоохоронців або чергових аварійних служб про події, на які реагуватимуть “розумні” камери.

Демонстрували, як це все працює на практиці, технічні можливості системи, сьогодні в Ужгородській ЗОШ №3. 

Протягом останніх двох тижнів у ЗОШ №3 провели тестування роботи системи відеоспостереження з функціями аналітики, за допомогою якої значно покращено можливості охорони адмінбудівлі школи та забезпечено контроль за громадським порядком у навчальному закладі. Школа отримала систему відеоспостереження, а також півроку безкоштовного доступу до використання аналітичних функцій у подарунок від благодійного фонду “Розвиток безпечного життя”.

03 березня 2017р.

Теги: система, розумне місто

НОВИНИ: Соціо

10:55
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем Фото новина
10:12
На Закарпатті 14 листопада очікується хмарна погода та туман
09:01
Ветеран встановив рекорд України, підкоривши Говерлу з трьома ампутаціями Фото новина
18:41
На Закарпатті відкрили першу бочку вина врожаю 2025 року Фото новина
17:32
/ 1
На Закарпатті прикордонник переправляв ухилянта до Румунії за криптовалюту Фото новина
16:54
/ 1
На Берегівщині попрощаються із захисником Іваном Серебряковим Фото новина
16:05
На Тячівщині вогнеборці врятували будинок багатодітної родини Фото новина
14:59
Підтверджено загибель Героя із села Лоза на Іршавщині - Василя Химича Фото новина
14:12
Закарпатець планував переправити харківʼянина за кордон за 20 тисяч євро Фото новина
12:56
/ 5
Поліція оприлюднила подробиці нічної смертельної ДТП в Ужгороді Фото новина
12:13
/ 2
На Закарпатті викрили багатомільйонні махінації під час будівництва спорткомплексу Фото новина
10:44
На війні з рф поліг захисник із села Тарнівці, на Ужгородщині - Володимир Пазяк Фото новина
09:37
В Ужгороді в ДТП загинула 20-річна дівчина Фото новина
09:07
У Мукачеві всиновили немовля, від якого відмовилася мати у пологовому
18:00
/ 1
На Закарпатті прихистили родину з п’ятьма дітьми, евакуйовану з Дніпропетровщини Фото новина
17:21
На Виноградівщині у ДТП постраждали четверо людей Фото новина
16:20
/ 2
Безпілотник допоміг прикордонникам виявити трьох порушників на Ужгородщині Фото новинаВідео новина
15:57
/ 3
Забудова полонини Руна: у Львові заслухали докази екологів, які подали апеляцію на рішення Закарпатського суду
15:09
Мукачівські прикордонники вибороли призові місця на Всеукраїнському турнірі Фото новина
14:03
На Мукачівщині рятувальники загасили пожежу в гаражі Фото новина
12:54
В Ужгородському ліцеї створять простір для емоційного відновлення дітей Фото новина
11:32
На Тячівщині 34-річний чоловік жорстоко побив пенсіонерку Фото новина
10:08
У Мукачеві відзначили День святого Мартина Фото новина
08:58
/ 2
На Донеччині загинув поліцейський із Закарпаття Юрій Василиженко Фото новина
18:01
В Ужгороді чоловік облаштував у гаражі підпільну фабрику з виготовлення цигарок Фото новина
» Всі новини