Через будівництво у "Короні" магазини ужгородського пасажу заливає водою, потріскали стіни та небезпечно працювати (ФОТО)

Сьогодні, 1-го березня, до редакції звернулися ужгородські підприємці, що займаються торгівлею в магазинах розташованих в ужгородському пасажі. Люди поскаржилися на критичну ситуацію, яка склалася через будівництво, що ведеться в історичному комплексі "Корона". Магазини, які розташовані впритул до "Корони" під час дощу вщент заливає водою.

Через будівництво у "Короні" магазини ужгородського пасажу заливає водою, потріскали стіни та небезпечно працювати (ФОТО)

Оскільки будівельники по суті демонтували другий поверх над ними, то в негоду зі стелі та стінами просто ллється вода. Більше того, внаслідок будівельних робіт стіни у деяких магазинах в буквальному сенсі прорізані глибокими тріщинами, подекуди вже обвалюється штукатурка. Окрім того, у людей пошкоджене майно та товар. Підприємець Олександра Балабанова сьогодні написала заяву у міський відділ поліції про пошкодження майна: водою понищений комп'ютер, принтер та термінал.

 

Підприємці орендують приміщення у одного власника – Марії Васєчкіної. Жінка пояснює, що неодноразово зверталася до тих, хто проводить будівництво, однак безрезультатно. Сьогодні верх приміщень таки закрили плівкою, але судячи з того, що можна побачити в магазинах, це не надто допомогло. Залиті стіни, струмені, які течуть зі стелі, відра та тазики по всім приміщенням.

 

Наразі люди переймаються вже не стільки цілістю товару чи техніки, а власною безпекою. Через замокання є ризик замикань в електромережі. Вода стікає через пожежні сигналізації, відеокамери та електросвітильники. До того ж, в якийсь момент просякнута водою стеля може просто обвалитися людям на голову. У приміщеннях холодно, бо небезпечно вмикати електрообігрівачі.  

 

Марія Васєчкіна каже, що тиждень тому понесла заяву до Ужгородської міськради з проханням якось вплинути на ситуацію, боїться, що в будь-яку секунду в приміщенні може спалахнути пожежа, але поки що реакції не було. Викликали на місце і муніципальну поліцію, але там сказали, що це не їх компетенція.

 

Власниця наголошує, що така ситуація триває вже місяць: "Були тут прораби, розводили руками, обіцяли накрити плівкою такою, яка не буде протікати, але це тільки обіцянки. Повністю демонтували другий поверх. Ми, коли робили ремонт, то це було крок-за-кроком, купа погоджувальних документів, узгоджували все із сусідами, а тут не зрозуміло, що робиться. Зараз не працюємо зовсім, світло виключаємо, бо боїмося, що закоротить. Хочу, аби ви зафіксували, якщо що-небудь станеться, ми не винуваті ні в чому. Б'юся-б'юся, але все без толку".

 

 

Як повідомила Алла Кохан, начальник прес-служби Ужгородської міської ради, дозволи на проведення робіт на об'єкті "Корона" видалися відповідними інстанціями в Києві, оскільки об'єкт відноситься до 4-ї категорії ( роботи, на яких можуть призвести до втрати об'єктів культурної спадщини місцевого значення). Однак завтра буде сформована комісія, яка й проінспектує ситуацію, що склалася.

Лариса Романюк, Про Захід

01 березня 2017р.

Теги: Корона, пасаж, будівництво

Коментарі

крейг 02.03.2017 / 23:18:37
ужгородці терпіли і будуть терпіти!!!!

Лоці 02.03.2017 / 21:17:27
Де ж прокуратура? В кожне гівно лізе, а тут впритул не бачить. Може боїться Волошина?

Дід Микола 02.03.2017 / 10:00:10
возьміть та забийте дегенератів, ділов то. Всім на все насрати, або йдіть луцика мордою в гавно макайте, він грнозився на контролі тримати, хай отвечає за базар або прокурора обласного нах відправляє.

Погорелов 02.03.2017 / 02:25:13
И это только начало всех ваших бед! У меня уже Волошин хочет забрать кинотеатр! Не отдам!!!

НОВИНИ: Кримінал

16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 6
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
» Всі новини