Головного виконавця відділу ДВС Тячівського райуправління юстиції затримали при одержанні 400 дол хабара (ФОТО)

Вказані грошові кошти чиновник вимагав та одержав від закарпатця за вирішення питання про зняття обмеження щодо відчудження транспортного засобу.

Головного виконавця відділу ДВС Тячівського райуправління юстиції затримали при одержанні 400 дол хабара (ФОТО)

Прокурорами спеціалізованої антикорупційної прокуратури ГПУ спільно з працівниками прокуратури Закарпатської області та ДЗЕ НПУ в Закарпатській області викрито при одержанні 400 дол США неправомірної вигоди  головного виконавця відділу Державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції, який до того ж є депутатом Закарпатської обласної ради.

Вказані грошові кошти чиновник вимагав та одержав від закарпатця за вирішення питання про зняття обмеження щодо відчудження транспортного засобу.

Дії посадовця у кримінальному провадженні кваліфікуються за ч.3 ст.368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Наразі вирішується питання про його затримання порядку ст. 208 КПК України, проводяться першочергові слідчі дії.

Санкція вказаної статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Як стало відомо пізніше, на вимаганні й отриманні хабара затримали Романа Капталу, який є депутатом Закарпатської обласної ради. 

23 лютого 2017р.

Теги: хабар, виконавець

Коментарі

Маскаль 2017-05-02 / 16:52:00
ЄЦ вперед

Ферій 2017-03-03 / 22:02:56
у Тячові без гроши нич не роблять, ли мош мож би й май крупну рибу взяти.

Тиводар 2017-02-28 / 15:30:07
Йой , читаю і неупізнаю відділ. Небуло такого при Мішови

Колега ментів з району 2017-02-28 / 13:12:32
Хаха))) облажались ГПУ і обасні прокурори! Каптолу відпустили а справу закрили! Адвокати Балоги розвалили справу ще до суда. Позор правоохоронцям

Стягувач 2017-02-27 / 07:54:53
А Петренка вилупка коли візьмуть? Риба гниє з голови.

двс 2017-02-26 / 21:58:10
А чому не написали , що начальник ДВС Андрійцьо теж був у долі і він вже мав узяти свої 200 дол. і як побіг з ДВС , знайшли його аж на слідуючий день у батьків .

Громадянин 2017-02-26 / 17:06:53
А скажи но вовче, чи рідкозуба собацюро: із цих 8 епізодівскількох заявників ви підкупили/упростли дати хабар, а скільки прийшли самостійно?

wolf 2017-02-25 / 20:53:50
із 8 епізодів затритмання хабарників, на яких я був присутній, КОЖЕН хабарник кричав:"мєня подствілі", і жоден одразу не визнав свою вину.....

Очевидець 2017-02-25 / 19:17:01
Всмислі за***і...вся? То ти хочеш ввести читачів у оману! Заявник румин, який хотів зняти арешт! Каптола зняв арешт бо там були законні підстави! Не було заборгованості і це знають його знайомі! А для того аби підставити Каптолу циган засунув йому гроші у карман. А руки світятся бо ручку його дверей могли натерти порошком зранку і він її торкався! Вони під законну постаову засунули Виконавцеві гроші і зробили собі показник! Думай, потім пиши

До очевидця 2017-02-24 / 23:09:33


Ти вже за***і...вся!!! Коли сказав шо циган у карман гроші запхав тобі вірити не можна бо ти рідкозубий пес!!! Сам подумай


Очевидець 2017-02-24 / 22:13:58
Да, заявник румин якому пообіцяли зняти арешт! А циган помагав реалізувати підставу!
Я дам покази!!! Розкажу про цю підставу з підкиданням грошей в карман! спливе той факт, як штець у п'ятнадцятьці розраховувався з понятими-циганами судимими!
Час все і всіх розкладе на місця.

ДВС 2017-02-24 / 21:26:56
у мукачеві тоже засудили районних виконавців Гарапка, феделеша, які тоже втілювали корупційні схеми зняття арештів та заборон на відчужження автомашин.їх кришує сам начальник губченко. Так вони потайки через підробку документів, фальсифікації, через афери і схеми накатані перепродавали автомобілі, без відома їх власників.
Суддя морозова їх визнала "винними", назначила штраф і відсторонила від займаної посади, але так їх засудила, що термін злочину зійшов, тому шахраї виконавці, яких кришує обласне начальство і далі майже буде працювати і обманювати людей, вмісто того щоб сидіти за гратами, за зловживаня і вчинення криміналу.вони не мають морального права занимати свої посади, щоб іншим не повадно було корупцією заніматися

до очевидця 2017-02-24 / 20:01:06


Якшо так то назвися і дай покази спасеш людину. Але ти *** .. дюк тячівський бо заявник не циган взагалі а гроші були у машині спочатку а виконавець звідти їх сам забрав це його знайомі знають...


мурга валерка 2017-02-24 / 15:38:20
так йому і треба цьому запроданцю Терновському!шо ун собі думать? Я бив і з Балогом,і з Ледидом,типирка з БПП і Москальом тру,а думаву ще і з Юльком замучу дещо а йому я казав Ромчику пой зо мнов в БПП в облраді,а Ун каже шо в нього Йовді Румин Босс а не Гена Гобернатор то оде і має типирка суєту вшитко шо заробив уддасть типирка Прокуратурі кажуть шо такса уже 50 штук но не гривнів

АДВОКАТ 2017-02-24 / 13:47:44
Держись депутат. Скоро все буде ясно, як і в цьому випадку на відео https://www.youtube.com/watch?v=FtgNhiCM02U

Іван 2017-02-24 / 12:40:50
Заранее спланована операція..хлопець невиноватий,його просто підставити,деяким товаришам невигідно щоб Каптола займав цю посаду та ще й був обл. Депутатом.я думаю що скоро всі це поймут.і не треба на п.Каптолу виливати грязь якщо не знаєш нічого.це стосується різного роду тупих коментарістів які нічого не знають..

махно 2 2017-02-24 / 12:20:21
на вулицю розстріляти чорта і з усіма так мусорами прокурорами суддями і чинушами а ну чи кось пак буде думати за взятку

Очевидець 2017-02-24 / 11:45:07
У час цих подій я перебував в органі ДВС прийшов заплатити штраф і чекав коредорі виконавця. На другий поверх піднявся цей депутат-виконавець, який на фотографіях і хотів зайти у 1 кабінет наліво. У той час до нього підбіг циган та засунув йому шось у карман, що тримав у руці. Це як досвідчений карманник бере з кармана, а цей вміло поклав. Після цього підбігли правоохоронці та почали його звинувачувати в отриманні хабара. Я, як свідомий громадянин, засуджую хабарників, але ця ситуація глибоко мене обурює. Сидіти має той, хто брав, а не той кому підкинули. Шок. Ця політична провокація пана Москаля та його ганебні коментарі доводять його причетність до даної справи.

Добруник 2017-02-24 / 11:29:04
У час цих подій я перебував в органі ДВС прийшов заплатити штраф і чекав коредорі виконавця. На другий поверх піднявся цей депутат-виконавець, який на фотографіях і хотів зайти у 1 кабінет наліво. У той час до нього підбіг циган та засунув йому шось у карман, що тримав у руці. Це як досвідчений карманник бере з кармана, а цей вміло поклав. Після цього підбігли правоохоронці та почали його звинувачувати в отриманні хабара. Я, як свідомий громадянин, засуджую хабарників, але ця ситуація глибоко мене обурює. Сидіти має той, хто брав, а не той кому підкинули. Шок. Ця політична провокація пана Москаля та його ганебні коментарі доводять його причетність до даної справи.

СОЛОНТАЙ 2017-02-24 / 10:42:39
Сю операцію успішно провюв сам Ситник. То є найбільш вдала фіксація гроший на території України за 2016 -2017 роки. Нараз видно почерк професіоналу. Роблять по крупняку...
Слідуючим на черзі буде брат учителя із Загальноосвітньої школи с. Пацканьово - Гімер Іван Іванович.
Будьте осторожні...серйозно ся взяли ...скоро іскоренять корупцію цілком...

НОВИНИ: Кримінал

10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1