У Діловому на Рахівщині невідомий кількома пострілами розстріляв чоловіка

З метою розкриття вбивства з вогнепальної зброї закарпатця на території області введено в дію план «Сирена».

У Діловому на Рахівщині невідомий кількома пострілами розстріляв чоловіка

22 лютого близько 22 год. 30 хв. на автомобільній стоянці біля ресторану «Колиба» в селі Ділове Рахівського району невідома особа з використанням невстановленої вогнепальної зброї здійснила декілька пострілів у мешканця Рахова, коли останній знаходився поруч з власним автомобілем.

Унаслідок здійснених пострілів закарпатець отримав три наскрізні кульові вогнепальні поранення і під час транспортування до Рахівської районної лікарні помер у кареті швидкої медичної допомоги від отриманих вогнепальних поранень та масивної крововтрати.

Огляд місця події проведено із застосуванням фотозйомки та з використанням службового собаки.

У ході огляду місця події з території автомобільної стоянки вилучено кулю від нарізної вогнепальної зброї та 4 металеві гільзи калібру 7,62 мм.

З метою розкриття злочину та встановлення особи, яка його вчинила, на території області введено в дію план «Сирена».

Слідчим відділенням Рахівського відділення поліції Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115  КК України – умисне вбивство.

Проведення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено групі слідчих СВ Рахівського відділення поліції.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення та особи, яка його вчинила.

Хід досудового розслідування у зазначеному кримінальному провадженні місцевою прокуратурою взято на контроль, повідомляють у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Як повідомляють тим часом місцеві ЗМІ, чоловіка було вбито, коли той сідав до машини. За неофіційною інформацією, вбитий мав приналежність до "контрабандно-сигаретного бізнесу". 

23 лютого 2017р.

Теги: вбивство, постріли, Ділове

Коментарі

Секрет 2022-03-25 / 01:35:47
Всі хто пише погане за нього просто не знають що йому треба було пройти і чому все так сталось і яке було в нього дитинство

Биба 2020-05-15 / 16:55:01
Знал лично Назара. Хлопец порядочным был. Предупреждал его-не прислушался. Кто пишет про него плохое-побойтесь Господа. Все знают уже кто заказал Наза.он ответит. По поводу жены Назара- у неё сердце до сих пор плачет. Поверьте мне. Знаю не понаслышке. Надеюсь она даст ход делу, ведь закащик известен. Но у Оксаны личная жизнь наладилась, и возможно ей не нужно уже правда и точка в деле.

Ангел 2017-04-25 / 22:27:55
І як,все затихло,ніхто нічого не пише,все закрито,так і пройде час і в кінці буде,діло закрите в звязку з нехваткою доказів.Чому так,чому нема справедливості.Часто бачу я його у віснах,він приходить хоть у снах,я вже хочу все забути но він мене не залишае,а може ти живий,но увів нас всіх в оману,і все було продумано

Привіт 2017-03-15 / 19:56:34
Слухайте а могли магеї вбити олійника бо той полюбе з толіком то все мутив!

Покійний 2017-03-10 / 11:57:12
Жінка-суддя вбивця!буде проклята і весь іі рід!

Ангел 2017-03-08 / 22:08:21
Хто там такий написав що його дружина буде розбератись? Якщо говорять що вона була там з ним коли в ньго стріляли,і він був іще живий,а вона коза не щоб везла його в лікарню,вона чекала скору півтори години,так це жінка вона вбивця

Буратіно 2017-03-03 / 20:43:35
Шось чути нове у розслідувані?бо ніде не пише

Робін гуд 2017-03-03 / 01:37:30
Валючик той хто їздить на дорогих машинах

просто 2017-03-02 / 16:58:06
аби їм від тих хабарів руки повідсихали тай ноги ідіоти

хороший чоловік 2017-03-02 / 15:40:02
Робін Гуд а шо за валютчик, як його знайти

Рахів 2017-03-02 / 15:37:02
Головне щоб к цій справі Черничко не взяв очередний хабар за нерозкриття справи, бо нехватає йому на наркотики, а хлопців жаль

ангел(((((((((((( 2017-03-01 / 22:02:27
відповідять колись і вони за все не будуть жирувати.Перед богом теж відповідять з часом всі.

просто 2017-03-01 / 21:54:55
лиш не нашим мусорам, бо всі вони стого бізнесу жили. Хто з них колись заробив колись на іномаркуЮ а всі їздять.

ангел(((((((((((( 2017-03-01 / 21:41:12
він був і хорошою людиною подивіть в коменти пишуть про нього і хороше не лише погане пишуть ті погане котрі були для нього конкурентами і кому він мішав(((

просто 2017-03-01 / 21:34:51
Поліція. Це файно сказано. Пророк, час покаже, я думаю скоро, бо від такого валова мало хто си відмовить.

ангел(((((((((((( 2017-03-01 / 21:34:13
але в назара жінка теж при владі я не вірю шо вона дасть справу закрити так просто тож чоловік не чужа людина

Пророк 2017-03-01 / 21:11:22
Як ви думаєте хто буде слідующий?ваші варіанти.

Поліція 2017-03-01 / 21:05:43
Я скажу вам одне тут в нас все замнуть і по Назару і по Толіку ніхто не хоче то робити бо вони були ублюдками і всі це знають.але погано одне що вбивці холять далі на волі і бізнес загарбано в одні руки.поліція разом з народом)))))тобто контрабандистами!куда нам до простих людей!всі ми тут зажралися!!!поліцію пора закривати і робити народну поліцію і народні суди!!!

ангел(((((((((( 2017-03-01 / 20:25:21
Я взагалі в шоці з наших ментів вони мали реагувати моментально в такому випадку як перекрити дорогу в стону Костелівка та Ділового по друге там пост камери можливо камери є і на колибі пустилиби собак куда там тікати в корчі. І не вірю шо в тот момент коли стріляли нікого не було коло нього шо він сам був коли сідав в машину шось тут все підозріло

просто 2017-03-01 / 18:49:00
Розумна людина я Вас підтримую. Тут називають всякі версії тот, тот. У них на цей час кишка тонка, колись це було би можливо но не тепер. Я так думаю, що убили не Рахівські і не з району. На КПП в погранців стоїть камера, шо тяжко перевірити хто в той час їхав з сторони Рахова.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині