У Діловому на Рахівщині невідомий кількома пострілами розстріляв чоловіка

З метою розкриття вбивства з вогнепальної зброї закарпатця на території області введено в дію план «Сирена».

У Діловому на Рахівщині невідомий кількома пострілами розстріляв чоловіка

22 лютого близько 22 год. 30 хв. на автомобільній стоянці біля ресторану «Колиба» в селі Ділове Рахівського району невідома особа з використанням невстановленої вогнепальної зброї здійснила декілька пострілів у мешканця Рахова, коли останній знаходився поруч з власним автомобілем.

Унаслідок здійснених пострілів закарпатець отримав три наскрізні кульові вогнепальні поранення і під час транспортування до Рахівської районної лікарні помер у кареті швидкої медичної допомоги від отриманих вогнепальних поранень та масивної крововтрати.

Огляд місця події проведено із застосуванням фотозйомки та з використанням службового собаки.

У ході огляду місця події з території автомобільної стоянки вилучено кулю від нарізної вогнепальної зброї та 4 металеві гільзи калібру 7,62 мм.

З метою розкриття злочину та встановлення особи, яка його вчинила, на території області введено в дію план «Сирена».

Слідчим відділенням Рахівського відділення поліції Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115  КК України – умисне вбивство.

Проведення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено групі слідчих СВ Рахівського відділення поліції.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення та особи, яка його вчинила.

Хід досудового розслідування у зазначеному кримінальному провадженні місцевою прокуратурою взято на контроль, повідомляють у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Як повідомляють тим часом місцеві ЗМІ, чоловіка було вбито, коли той сідав до машини. За неофіційною інформацією, вбитий мав приналежність до "контрабандно-сигаретного бізнесу". 

23 лютого 2017р.

Теги: вбивство, постріли, Ділове

Коментарі

Биба 2020-05-15 / 16:55:01
Знал лично Назара. Хлопец порядочным был. Предупреждал его-не прислушался. Кто пишет про него плохое-побойтесь Господа. Все знают уже кто заказал Наза.он ответит. По поводу жены Назара- у неё сердце до сих пор плачет. Поверьте мне. Знаю не понаслышке. Надеюсь она даст ход делу, ведь закащик известен. Но у Оксаны личная жизнь наладилась, и возможно ей не нужно уже правда и точка в деле.

Ангел 2017-04-25 / 22:27:55
І як,все затихло,ніхто нічого не пише,все закрито,так і пройде час і в кінці буде,діло закрите в звязку з нехваткою доказів.Чому так,чому нема справедливості.Часто бачу я його у віснах,він приходить хоть у снах,я вже хочу все забути но він мене не залишае,а може ти живий,но увів нас всіх в оману,і все було продумано

Привіт 2017-03-15 / 19:56:34
Слухайте а могли магеї вбити олійника бо той полюбе з толіком то все мутив!

Покійний 2017-03-10 / 11:57:12
Жінка-суддя вбивця!буде проклята і весь іі рід!

Ангел 2017-03-08 / 22:08:21
Хто там такий написав що його дружина буде розбератись? Якщо говорять що вона була там з ним коли в ньго стріляли,і він був іще живий,а вона коза не щоб везла його в лікарню,вона чекала скору півтори години,так це жінка вона вбивця

Буратіно 2017-03-03 / 20:43:35
Шось чути нове у розслідувані?бо ніде не пише

Робін гуд 2017-03-03 / 01:37:30
Валючик той хто їздить на дорогих машинах

просто 2017-03-02 / 16:58:06
аби їм від тих хабарів руки повідсихали тай ноги ідіоти

хороший чоловік 2017-03-02 / 15:40:02
Робін Гуд а шо за валютчик, як його знайти

Рахів 2017-03-02 / 15:37:02
Головне щоб к цій справі Черничко не взяв очередний хабар за нерозкриття справи, бо нехватає йому на наркотики, а хлопців жаль

ангел(((((((((((( 2017-03-01 / 22:02:27
відповідять колись і вони за все не будуть жирувати.Перед богом теж відповідять з часом всі.

просто 2017-03-01 / 21:54:55
лиш не нашим мусорам, бо всі вони стого бізнесу жили. Хто з них колись заробив колись на іномаркуЮ а всі їздять.

ангел(((((((((((( 2017-03-01 / 21:41:12
він був і хорошою людиною подивіть в коменти пишуть про нього і хороше не лише погане пишуть ті погане котрі були для нього конкурентами і кому він мішав(((

просто 2017-03-01 / 21:34:51
Поліція. Це файно сказано. Пророк, час покаже, я думаю скоро, бо від такого валова мало хто си відмовить.

ангел(((((((((((( 2017-03-01 / 21:34:13
але в назара жінка теж при владі я не вірю шо вона дасть справу закрити так просто тож чоловік не чужа людина

Пророк 2017-03-01 / 21:11:22
Як ви думаєте хто буде слідующий?ваші варіанти.

Поліція 2017-03-01 / 21:05:43
Я скажу вам одне тут в нас все замнуть і по Назару і по Толіку ніхто не хоче то робити бо вони були ублюдками і всі це знають.але погано одне що вбивці холять далі на волі і бізнес загарбано в одні руки.поліція разом з народом)))))тобто контрабандистами!куда нам до простих людей!всі ми тут зажралися!!!поліцію пора закривати і робити народну поліцію і народні суди!!!

ангел(((((((((( 2017-03-01 / 20:25:21
Я взагалі в шоці з наших ментів вони мали реагувати моментально в такому випадку як перекрити дорогу в стону Костелівка та Ділового по друге там пост камери можливо камери є і на колибі пустилиби собак куда там тікати в корчі. І не вірю шо в тот момент коли стріляли нікого не було коло нього шо він сам був коли сідав в машину шось тут все підозріло

просто 2017-03-01 / 18:49:00
Розумна людина я Вас підтримую. Тут називають всякі версії тот, тот. У них на цей час кишка тонка, колись це було би можливо но не тепер. Я так думаю, що убили не Рахівські і не з району. На КПП в погранців стоїть камера, шо тяжко перевірити хто в той час їхав з сторони Рахова.

Розумна Людина 2017-03-01 / 16:27:09
Ви всі дибіли недороблені!!!Як ви можете пізпідставно обмовлювати людей?Якщо ви такі уроди розумні йдіть в поліцію і там факти викладайте!!А нибіжчик Назар не був такий і хороший,багато людей на нього злі бо наробив біди не одним людям!Це урок всім контабандистам шоб знали скоти як красти ,калічити людей і приносити іншим горе!

НОВИНИ: Кримінал

17:15
Двоє мешканців Хуста перебуватимуть під вартою за підозрою у збуті метамфетаміну
15:47
Двох закарпатців судитимуть за незаконне переправлення групи мігрантів до ЄС
15:05
/ 2
У Виноградові під час розпиття алкогольних напоїв чоловік забив до смерті брата своєї дружини
12:53
/ 1
У Сваляві затримали чоловіка, що продавав боєприпаси
12:49
/ 3
В Ужгороді "на гарячому" затримали крадіїв телекомунікаційного кабелю
17:58
/ 5
У Хусті у персоналу піцерії виявили 4 підроблені сертифікати
11:23
Під час обшуку в оселі мешканця Берегівщини знайшли марихуану та зброю
10:56
/ 2
На Хустщині заблокували канал розповсюдження метамфетаміну
16:52
Мешканець Рахівщини в "Лужанці" намагався завезти "зеленим коридором" брендову жіночу косметику для комерції
11:13
В Ужгороді позбавленого прав і наркоп'яного водія "копійки", що пропонував хабаря патрульним, оштрафували на 71 400 грн
16:55
В Ужгороді виявили нетверезого водія, котрий після позбавлення прав керував автомобілем і пропонував хабар
13:58
/ 7
На Рахівщині поліція розслідує випадок булінгу вчителькою щодо учня
12:22
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, що викрав із сільської крамниці 10 тис грн
00:09
На Закарпатті четверо "студентів" з Непалу намагалися нелегально потрапити до ЄС
16:25
/ 2
В Ужгороді вночі затримали молодика з марихуаною, вагами, пакетиками та грішми
13:17
/ 4
Підприємець з Тячівщини через махінації з лісовою продукцією залишився на митниці без товару на майже 300 тис грн
09:40
Із Мукачівського лісгоспу стягують 900 тис грн за незаконні порубки
16:46
Судитимуть мешканку Сваляви, чий однорічний син згорів у наметі на Львівщині
16:06
Мешканця Тячівщини судитимуть за незаконна рубку дерев зі збитками у 108 тис грн
12:00
На Тячівщині психічно неврівноважена жінка на смерть побила 74-річну свекруху
09:07
/ 3
Директора лікарні на Закарпатті судитимуть за службову недбалість зі збитками у майже чверть мільйона гривень
16:40
Поблизу Ужгорода водій мікроавтобуса пропонував патрульним хабар
15:37
На Ужгородщині п'яний водій "Опеля" зіткнувся зі "Шкодою"
12:35
У двох мукачівців під час обшуків вилучили зброю, боєприпаси, гранати та понад пів кг наркотиків
11:49
На Закарпатті наздоганяли контрабандистів, що несли до кордону пакунки з сигаретами