Реклама B3

Студенти з України, Словаччини та Норвегії опановують на закарпатському Драгобраті зимові види спорту

На Драгобраті триває шостий студентський табір в рамках завершального етапу реалізації українсько-словацького ґрантового проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» за підтримки Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини.

Студенти з України, Словаччини та Норвегії опановують на закарпатському Драгобраті зимові види спорту

Як повідомляє Медіацентр УжНУ, студенти з України, Словаччини та Норвегії опановують зимові види спорту (гірські лижі, сновборд) на гірськолижній базі «Драгобрат». Щоб дістатися кінцевого пункту призначення, учасникам проекту довелося долати 18 км складних гірських доріг на спеціально переобладнаних вантажівках. Для багатьох учасників проекту це виявилися перші екстремальні кілометри в житті. 

Координатор зі Словаччини Павол Лопуховський відзначає, що перевагою «Драгобрату» є природне снігове покриття, що, на його думку, дасть змогу ефективно навчатися і тренуватися студентській молоді.

Голова норвезької спортивної організації «Фіннмарк» Мей Бенте Еріксен приємно вражена організацією студентського табору: «Я уважно стежу за перебігом проекту й за тим, як відбувається реалізація завдань. Рівень – високий. І це справді чудовий досвід для вашої молоді. До речі, катання на гірських лижах є обов’язковою дисципліною для норвезьких учнів під час навчання у школі».

23 лютого 2017р.

Теги: табір, Драгобрат, студенти

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 5
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 1
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
» Всі новини