"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

У результаті переговорів із власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, які блокують під′їзд до вантажного терміналу на КПП “Ужгород”, досягнуто домовленості про пропуск вантажівок.

"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

Про це повідомила УНН речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук

Як повідомила О.Трачук, пересічники погодилися пропускати на годину по дві вантажівки на в′їзд і виїзд з України.

Також у прикордонному відомстві повідомляють, що, зі слів самих пересічників, акція є безстроковою, і місце її проведення вони залишати не збираються.

Нагадаємо, що блокування під′їзду до вантажного терміналу на українсько-словацькому кордоні почалося сьогодні, 22 лютого, о 9.30. Близько 30 автомобілів заблокували дорогу за 1 кілометр до вантажного терміналу КПП “Ужгород”.

Згодом у поліції повідомиле про чергове кримінальне провадження, порушене за фактом блокування. 

22 лютого 2017р.

Теги: пересічники, блокування, виїзд, вантажівки

Коментарі

свiй 2017-02-23 / 17:37:16
Допоки будуть дурнi до вiрять до все буде добре? Питания до бомжа viod?

Viod 2017-02-23 / 16:50:26
Б*мжі знову перекрили кордон? :(

Свiй 2017-02-23 / 16:13:38
Сочусвую власникам автохлама тобто вазiв, газiв, сенсiв,нив i iншого автобрухту! Хлопцi зберiтьзусилля на достойна життя! А так i будете в хвостi автопрогресу!

Gosha 2017-02-23 / 10:25:46
Піддержую Миколу на всі 100.Треба пересадити на жигулі ланоси і сенси всіх чиновників і депутатів.

Микола 2017-02-23 / 10:12:20
Дуже цікаво спостерігати за коментарями обіжених судьбою власників ВАЗів, ГАЗів і Сенсів, для них 5-10 річний Фольксваген чи Ауді - автохлам... Пересічки раз в рік то бред, то вимагають бариги-перекупи, то не в інтересах простого громадянина... Треба дати можливість розмитнити 1 авто в рік одному громадянину, з адекватним митом. А бариг в КПЗ,...

Gosha 2017-02-23 / 10:05:49
Людина яка чесно заробляє гроші може купити все що побажає,навіть яхту.Хто краде має сидіти у в'язниці.

Степан Крук 2017-02-23 / 09:57:17
Тут скаржаться, що комусь не вистачає грошей на автомобіль, а комусь на яхту! Почніть із себе: не виносьте на ніч сміття з дому та не свистіть в хаті. А то грошей не буде! І ще... Життя так влаштоване, що або рибку зїсти, або машину купити!

Gosha 2017-02-23 / 09:53:54
Украінець переживає за людей які чесно сплачують податки.На якій роботі можна чесно заробити на х5 або ренд ровер на украінских номерах.

Українець 2017-02-23 / 09:24:42
Десяток людей створюють незручності громадянам України та громадянам інших країн тим самим знищуючи імідж держави та ії устрою. Невже правоохоронні органи не можуть справитись з цими нахабами чи може вже настала анархія? Люди які сплачують податки і є законослухнянимиине можуть вільно пересуватися державними шляхами? Напевно це і називається демократією по Українськи. Сором і ганьба цій владі а ще кажуть що стало краще? Попробували б в іншій демократичній країні таке утнути а саме не сплативши передбачені законом податки кататись на авто і перекривати дороги.Були б у буцегарні в той же день.

Gosha 2017-02-23 / 09:21:29


Нецензурна лексика і хамство. Коментар видалено. Адмін


До всіх, ще раз 2017-02-23 / 09:01:44
Мене зовуть Бабло Баблович Бидлецький. Вибачаюся, в мене насморк. Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Дід Микола 2017-02-23 / 08:47:19
Правильно, жодної копійки з розтаможки в кишені мародера-парашенки, бидло почекає, коли люди за своє стоять)

5005 2017-02-23 / 08:04:24
Ото не беспредел, беспредел ото коли фуру цигару перекинути за бугор, за йсе переживают далекобійники, бізнес горит, но нич, мало потерплят.

юрист 2017-02-23 / 07:28:30
А не боїшся Павлику, що комусь ваш беспредел надоїсть, і будуть вам бити писки по серйозному.
А власникам та водіям, котрі стоять через цих пікетувальників та несуть втрати, раджу фіксувати свої збитки та заявляти позови до цих діячів в суди. Коли з них почнуть дерти гроші, ьлді їм буде не до блокування.

Павло Бидлецький 2017-02-23 / 00:20:05
Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Спонсор 2017-02-22 / 23:20:31
Дебіли і всьо!!!!!

До 111 2017-02-22 / 22:12:27
youtube.com/#/watch?v=L7EuA3y96kQ

Олег Ляшко 2017-02-22 / 21:13:55
Я поставлю своїх клопців, котрі в Радикальній партії відповідають за права сексменьшин. Вони пропустять через себе цих "пересічників". По-одному на годину. Аби знали, скотеняки!

111 2017-02-22 / 21:05:18
Прокурори чим займаються?? Чи тут нема кого на бабло розвести)))))

Rex Mundi 2017-02-22 / 20:53:56
Блокувальники, чиї вуха стирчать за вашими спинами ?????

НОВИНИ: Кримінал

18:41
"Рейдерську" справу магазину "Корзо" в Ужгороді апеляційний суд знову відклав
15:57
Через порушення у Воловецькому лісгоспі посадовця оштрафовано на понад 6 тис грн
14:02
В Ужгороді впродовж ночі двічі зупиняли молодиків із наркотиками
10:36
Викрадений у Німеччині BMW затримали на кордоні на Закарпатті
09:53
Намагаючись проїхати через кордон на Закарпатті із прихованими 250 пачками сигарет, водій втратив свій "Фольксваген"
12:23
У ПП "Ужгород" туркові не дали виїхати до Словаччини за підробленим "службовим" паспортом
12:14
/ 3
У ПП "Малий Березний" затримали викрадений у Болгарії "чеський" "Мерседес"
11:50
У Буковинці на Мукачівщині троє малолітніх дітей "повандалили" на місцевому цвинтарі
11:37
У Мукачеві у водія знайшли у "Фольксвагені" марихуану, а в Іршаві водій ВАЗу возив із собою метамфетамін
11:29
Мешканцю Вінничини, що намагався перевезти через кордон на Закарпатті 2,5 кг марихуани, повідомили про підозру
10:03
/ 2
На Закарпатті в рамках кримінального провадження перевіряють інформацію щодо незаконної рубки лісу на Тячівщині
06:49
"Вбивство" Бабченка: СБУ оприлюднила розмови Германа з екс-закарпатцем Пивоварником
17:48
/ 1
Мешканець Свалявщини, котрий убив матір ножем у серце, проведе 10 років за ґратами
17:07
Суд постановив і надалі тримати під вартою В. Копчу, звинуваченого в убивстві вчителя у Великому Березному
16:02
У Буштині на Тячівщині нетверезий водій ВАЗу спричинив ДТП
14:20
У Мукачеві знайшли та затримали чоловіка, котрий викрав із чужого будинку сейф із грішми та коштовностями
13:53
На Іршавщині затримали торгівця наркотиками
13:16
/ 1
Прокуратура оскаржує домашній арешт затриманої на хабарі в Ужгороді чиновниці міськради Полтавцевої
10:56
На Тячівщині нетверезий мопедист після зіткнення з автомобілем потрапив до лікарні
10:54
В оселі мешканця Сваляви під час обшуку виявили рослини та висушені стебла конопель
09:50
Нелегала з Марокко, що намагався перетнути українсько-словацький кордон, затримали на Закарпатті
09:41
На закинутій фермі в Ужгороді знайшли сховок зі зброєю, що належить вже засудженому за кримінальний злочин містянину
21:56
У Мукачеві п’яний водій на "Фольксвагені" врізався у дерево
21:30
/ 11
Суд обрав ужгородській чиновниці Полтавцевій, затриманій на хабарі, запобіжний захід у вигляді домашнього арешту
17:03
В Ужгороді водій напідпитку спричинив потрійну ДТП
» Всі новини