"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

У результаті переговорів із власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, які блокують під′їзд до вантажного терміналу на КПП “Ужгород”, досягнуто домовленості про пропуск вантажівок.

"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

Про це повідомила УНН речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук

Як повідомила О.Трачук, пересічники погодилися пропускати на годину по дві вантажівки на в′їзд і виїзд з України.

Також у прикордонному відомстві повідомляють, що, зі слів самих пересічників, акція є безстроковою, і місце її проведення вони залишати не збираються.

Нагадаємо, що блокування під′їзду до вантажного терміналу на українсько-словацькому кордоні почалося сьогодні, 22 лютого, о 9.30. Близько 30 автомобілів заблокували дорогу за 1 кілометр до вантажного терміналу КПП “Ужгород”.

Згодом у поліції повідомиле про чергове кримінальне провадження, порушене за фактом блокування. 

22 лютого 2017р.

Теги: пересічники, блокування, виїзд, вантажівки

Коментарі

свiй 2017-02-23 / 17:37:16
Допоки будуть дурнi до вiрять до все буде добре? Питания до бомжа viod?

Viod 2017-02-23 / 16:50:26
Б*мжі знову перекрили кордон? :(

Свiй 2017-02-23 / 16:13:38
Сочусвую власникам автохлама тобто вазiв, газiв, сенсiв,нив i iншого автобрухту! Хлопцi зберiтьзусилля на достойна життя! А так i будете в хвостi автопрогресу!

Gosha 2017-02-23 / 10:25:46
Піддержую Миколу на всі 100.Треба пересадити на жигулі ланоси і сенси всіх чиновників і депутатів.

Микола 2017-02-23 / 10:12:20
Дуже цікаво спостерігати за коментарями обіжених судьбою власників ВАЗів, ГАЗів і Сенсів, для них 5-10 річний Фольксваген чи Ауді - автохлам... Пересічки раз в рік то бред, то вимагають бариги-перекупи, то не в інтересах простого громадянина... Треба дати можливість розмитнити 1 авто в рік одному громадянину, з адекватним митом. А бариг в КПЗ,...

Gosha 2017-02-23 / 10:05:49
Людина яка чесно заробляє гроші може купити все що побажає,навіть яхту.Хто краде має сидіти у в'язниці.

Степан Крук 2017-02-23 / 09:57:17
Тут скаржаться, що комусь не вистачає грошей на автомобіль, а комусь на яхту! Почніть із себе: не виносьте на ніч сміття з дому та не свистіть в хаті. А то грошей не буде! І ще... Життя так влаштоване, що або рибку зїсти, або машину купити!

Gosha 2017-02-23 / 09:53:54
Украінець переживає за людей які чесно сплачують податки.На якій роботі можна чесно заробити на х5 або ренд ровер на украінских номерах.

Українець 2017-02-23 / 09:24:42
Десяток людей створюють незручності громадянам України та громадянам інших країн тим самим знищуючи імідж держави та ії устрою. Невже правоохоронні органи не можуть справитись з цими нахабами чи може вже настала анархія? Люди які сплачують податки і є законослухнянимиине можуть вільно пересуватися державними шляхами? Напевно це і називається демократією по Українськи. Сором і ганьба цій владі а ще кажуть що стало краще? Попробували б в іншій демократичній країні таке утнути а саме не сплативши передбачені законом податки кататись на авто і перекривати дороги.Були б у буцегарні в той же день.

Gosha 2017-02-23 / 09:21:29


Нецензурна лексика і хамство. Коментар видалено. Адмін


До всіх, ще раз 2017-02-23 / 09:01:44
Мене зовуть Бабло Баблович Бидлецький. Вибачаюся, в мене насморк. Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Дід Микола 2017-02-23 / 08:47:19
Правильно, жодної копійки з розтаможки в кишені мародера-парашенки, бидло почекає, коли люди за своє стоять)

5005 2017-02-23 / 08:04:24
Ото не беспредел, беспредел ото коли фуру цигару перекинути за бугор, за йсе переживают далекобійники, бізнес горит, но нич, мало потерплят.

юрист 2017-02-23 / 07:28:30
А не боїшся Павлику, що комусь ваш беспредел надоїсть, і будуть вам бити писки по серйозному.
А власникам та водіям, котрі стоять через цих пікетувальників та несуть втрати, раджу фіксувати свої збитки та заявляти позови до цих діячів в суди. Коли з них почнуть дерти гроші, ьлді їм буде не до блокування.

Павло Бидлецький 2017-02-23 / 00:20:05
Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Спонсор 2017-02-22 / 23:20:31
Дебіли і всьо!!!!!

До 111 2017-02-22 / 22:12:27
youtube.com/#/watch?v=L7EuA3y96kQ

Олег Ляшко 2017-02-22 / 21:13:55
Я поставлю своїх клопців, котрі в Радикальній партії відповідають за права сексменьшин. Вони пропустять через себе цих "пересічників". По-одному на годину. Аби знали, скотеняки!

111 2017-02-22 / 21:05:18
Прокурори чим займаються?? Чи тут нема кого на бабло розвести)))))

Rex Mundi 2017-02-22 / 20:53:56
Блокувальники, чиї вуха стирчать за вашими спинами ?????

НОВИНИ: Кримінал

12:09
Закарпатець намагався незаконно перетнути кордон, аби повернутися на місце роботи в Угорщині
09:40
6 мешканців Виноградова залізли до адмінбудівлі лісництва, звідки викрали меблі та комп’ютерну техніку
09:28
/ 1
У вантажівці, в якій серб перевозив із Росії вантаж парафіну, на Закарпатті знайшли 80 ящиків "Ксаврону"
02:10
/ 1
На Закарпатті за 15 тис грн хабара за виготовлення посвідчення водія поліцейський постане перед судом
20:07
/ 6
Неподалік Кам’яниці на Ужгородщині у лісі затримали 12 нелегалів з В’єтнаму та Шрі-Ланки
17:48
У Чернівцях мешканка Закарпаття викрала понад 9 тис грн у чоловіка, в котрого гостювала
16:57
/ 1
Затверджено підозри трьом службовцям Хустського лісництва, які допустили порубки у лісництві на понад 8 млн 550 тис грн
15:44
/ 11
ВАКС призначив до розгляду справу ексголови Міжгірського райсуду, затриманого на хабарі
12:42
/ 2
На Закарпатті затримали волинянина, що, постійно змінюючи місце проживання, вчинив 17 крадіжок у різних районах області
09:39
Закарпатця, підозрюваного у викраденні на Волині грошей та цінностей на суму понад 1,3 млн грн, взяли під варту
02:24
/ 1
На закарпатській Рахівщині "на гарячому" затримали 4-х учасників столичного ОЗУ з переправки нелегалів за кордон
22:51
У Виноградові лікар самовільно взяв з медзакладу апарат штучної вентиляції легень "через особистий стан здоров’я для користування" – ЗМІ
22:17
/ 1
Прокуратура Закарпаття після розголосу ініціювала збільшення першого запобіжного заходу головному "господарнику" Ужгорода – правозахисник
21:42
/ 8
Телефон постраждалого в ДТП згодом виявили у дружини начальника сектору кримінальної поліції Виноградівського відділення – ЗМІ
17:45
/ 1
На Рахівщині чоловік, що прислуговував у церкві, викрав з храму близько 20 тис грн
17:40
Наркотики, пристрої для її вживання, електронні ваги та стебла конопель знайшли в оселі мешканця Мукачева
13:58
/ 1
На Берегівщині сільський голова в умовах конфлікту інтересів незаконно виділив сину 1 га земель вартістю 1 млн грн
13:54
У Сваляві під час спроби викрадення вже шостого велосипеда затримали двох 17-річних юнаків
10:15
/ 2
На Закарпатті затримали чоловіка, що разом зі спільником викрав у підприємця понад 1 млн грн та ювелірні вироби
20:17
/ 1
У ПП "Тиса" зі сховку в Renault дістали понад 1000 пачок сигарет
18:03
Хустянина, що ударом ножа вбив чоловіка й побив його дружину, засуджено на довічно
09:21
6 тисяч пачок сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті, попередивши 2 спроби тютюнової контрабанди