Керівник патрульної поліції Ужгорода використовує службове авто у власних цілях - "Спецконтроль" (ВІДЕО)

Начальник Управління патрульної поліції Ужгорода і Мукачева Юрій Марценишин використовує службовий автомобіль патрульної поліції у приватних цілях.

Керівник патрульної поліції Ужгорода використовує службове авто у власних цілях - "Спецконтроль" (ВІДЕО)

Службовий Hyundai Sonata 2812 біля помешкання керівника патрульних в обласному центрі Закарпаття об 11.53 в ніч з суботи 18 лютого на неділю біля помешкання Ю. Марценишина виявили активісти ГО "Спеціальний контроль".

При цьому власне авто Ю.Марценишина було припарковане поруч.

Активісти наполягають, що відповідальним по УПП тієї ночі був заступник командира батальйону.

Пізніше, о пів на другу ночі, "спецконтролівці" знову навідалися в те саме місце, і службовий автомобіль патрульних стояв на тому ж місці. Що є безумовним свідченням того, що керівник патрульних приїхав на ньому додому у вихідний і згодом на ньому поїхав на роботу. При цьому цілком можливо, що протягом всієї неділі, тобто наступного неробочого дня, авто так само могло використовуватися у приватних цілях.

Активісти ГО "Спеціальний контроль" відзначаються особливо прискіпливим, при чому - не завжди виправдано, ставленням до діяльності патрульної поліції. Однак безсумнівним залишається той факт, що використання службового транспорту у власних цілях суворо заборонене законом. По суті, це ж саме в СМС-переписці з активістами підтвердив і керівник відділу моніторингу УПП Валерій Найман.

Не менш суттєвим у цьому випадку є і моральний аспект: зарплата і матеріальна допомога головного патрульного поліцейського Ужгорода і Мукачева лише за десять місяців минулого року сягла понад 150 тис грн, тобто, в середньому, більше 15 тисяч гривень на місяць. Тобто, використання власного автомобіля в приватних цілях для нього є необтяжливим, а тому користуватися з цією метою службовим авто коштом платників податків для людини з досить високим рівнем доходів, до того ж, на керівній посаді в правоохоронному органі, є, м'яко кажучи, неправильним. Тим більше, з огляду на високий рівень суспільної довіри до патрульної поліції.

Заради об'єктивності варто зазначити, що в структурі ребрендингованої на поліцію колишньої міліції аналогічні зловживання є практично типовими.

20 лютого 2017р.

Теги: патрульний, поліція, Марценишин

Коментарі

Рома 20.02.2017 / 20:38:42
Ліпше запах маріхуани, чим вонь гавна!
Ще довго із за вас ціла організація буде воняти, на жаль. Ніяк відмитися не можна...(

патрульним 20.02.2017 / 17:07:59
Замість анонімно хаяти спецконтролівців (ціна їм і так відома), краще прокоментуйте дії свого начальника. Бо новий поліцейський помалі справді стає старим ментом

Вася 20.02.2017 / 16:41:19


Видалено ряд коментарів, написаних одним автором під різними нікнеймами. Коментуйте суть публікації, а не переходьте на особи. Адмін


до Патріота 20.02.2017 / 15:55:00
Рома який ти мерський чоловік
ти краще покажи на що ти здатний а не воняй
Маріхуана ходяча.

Вася 20.02.2017 / 15:32:54
До гузиці ця реформа. вже начальник собі позволяє додому брати службову машину. то за це гинули хлопці на майдані? Щоб начальник поліції возив свою задницю додому за наш бензин.

Патріот 20.02.2017 / 14:50:16
Так от цих лошар, кажуть, вже звільнили з СпецКонтролю!! То може там не всі такі кончені??

Свідок 20.02.2017 / 14:06:48
З Іршави прівет Марценишину і Найману.

вася з мукачава 20.02.2017 / 13:29:36
Люди їсти не мають а тота паскуда возить свою сраку додому за наші гроші.

Василь 20.02.2017 / 12:55:10
Кажуть шо цей мусорокоп і головний селфіст мусорні пан Марцинишин є даунбасскій пацанчік , і прийшов до нас на Закарпаття як парашутист з Донецька якого послала Деканоїдзе ?

до вароша 20.02.2017 / 11:57:43
Ти дурний вадь мусор. Марципан незаконно бере машину додому, а тебе волнує звідки у пацанів гроші на бензин.

варош 20.02.2017 / 10:39:38
так. неправильно робить марцин. Но питання до спецкондомів ( у яких днями був празник кондомів), удкідь балосики на бензин? Про то, шо люди кидають на карточку- не катить.........

Дід Микола 20.02.2017 / 10:30:27
парашенко краде мільярдами, аваков мільйонами, мєлкі прокурори навіть талони на бензин крадуть під камерою, а мусорята хто що може.

Ужг 20.02.2017 / 10:22:48
СпецКонтроль, як і стара міліція, провели ребрендинг і поміняли вектор діяльності. Тепер запрацюють з новою силою і не так як минулого разу...)

укр 20.02.2017 / 09:45:52
звідки знову взявся цей "спецконтроль". Люди трохи забули про те, як цих "спецконтролівців" затримали на хабарі, і вони знову ожили і вишукують страшні порушення. Іздити на службову авто в особистих справах не правильно, але невже це така велика проблема.

до немента 20.02.2017 / 09:26:28
а при чому тут старі менти? якраз це нова поліція і має діяти виключно в рамках закону. а обсирати їх не треба, самі обсираються.

немент 20.02.2017 / 09:05:40
ото вже порушення знайшли! старі менти напевно ангелами були і на біціглях їздили, чи просто треба нову поліцію обісрати?

Уйко 20.02.2017 / 08:20:50
Я в шоці а шо він у фейсбуці витворяє дуже правельний засунути би йому той ноутбук у сраку!!!

НОВИНИ: Соціо

10:42
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 2
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 2
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 2
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 6
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
17:49
В Ужгороді попрощалися із 56-річним офіцером Олександром Сахнюком Фото новина
17:12
Підтвердили загибель на війні захисника із Біласовиці на Мукачівщині Олександра Власова Фото новина
» Всі новини