Військовим в Ужгороді вручили нагороди "Дебальцівський хрест" (ФОТО, ВІДЕО)

У суботу, 18 лютого, в Ужгороді, у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбулося вручення пам′ятної нагороди “Дебальцівський хрест” військовим 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, які до останнього захищали українські позиції біля м.Дебальцевого у лютому 2015 року, передає кореспондент УНН.

Військовим в Ужгороді вручили нагороди "Дебальцівський хрест" (ФОТО, ВІДЕО)

Захід спільно організували військові, волонтери Закарпаття та ініціативна громадськість.

На початку заходу відбулася панахида за загиблими захисниками України. Після чого священнослужителі вручили військовим відзнаки Української православної церкви Київського патріархату “За жертовність і любов до України”. Ряд військовослужбовців отримали нагороди за багаторічну службу та відданість Батьківщині. Головні ж нагороди пам′ятного заходу — “Дебальцівські хрести” — отримали близько 80 військових. Окрім відзнак, захисники України отримали подарунки від волонтерів Руху підтримки закарпатських військових.

За словами самих військових, такі зустрічі є дуже важливими для них — і як данина пам′яті загиблим товаришам, і як знак пошани та вдячності живим Героям, які боронили Батьківщину. На двох поверхах палацу дитячої творчості волонтери організували фотовиставки зі світлинами, які їм передали самі військові. Саме біля фотографій збиралася найбільша кількість як військовослужбовців, так і членів їхніх родин, друзів та небайдужих громадян, які прийшли на захід.

Програма вечора включала концертні номери, вручення нагород та відзнак, слова подяки військовим та їхнім родинам.

Також присутнім продемонстрували документальний ролик та фотоспогади про події 2015 року у Дебальцевому.

19 лютого 2017р.

Теги: Дебальцеве, 128 бригада, нагорода

Коментарі

Nana 19.02.2017 / 19:03:17
Слава захисникам! Але того самого дня після нагородження бачила, як водій маршрутки біля спорткомлексу УжНУ не зупинився на прохання військового у формі з медалями. Чоловік, кульгаючи, біг за автобусом бо боявся запізнитися. Видно, поранений бо було йому дуже важко. Добре, що пасажири попросили зачекати.
Допоки будемо такі безсердечні, не будемо мати щастя і спокою!

НОВИНИ: Соціо

12:54
В Ужгородському ліцеї створять простір для емоційного відновлення дітей Фото новина
11:32
На Тячівщині 34-річний чоловік жорстоко побив пенсіонерку Фото новина
10:08
У Мукачеві відзначили День святого Мартина Фото новина
08:58
На Донеччині загинув поліцейський із Закарпаття Юрій Василиженко Фото новина
18:01
В Ужгороді чоловік облаштував у гаражі підпільну фабрику з виготовлення цигарок Фото новина
16:44
На Закарпатті судитимуть чотирьох переправників
15:43
Закарпатські лікарі відновили обличчя 14-річного хлопця після серйозного перелому Фото новина
14:20
В Ужгороді відбувся перший в історії області Відкритий кубок з черліденгу Фото новина
13:19
В Ужгороді у середу попрощаються полеглим захисником Борисом Барчем Фото новина
12:52
На Рахівщині викрили групу переправників, які ховали ухилянтів під будматеріалами в мікроавтобусі Фото новина
11:23
На Закарпатті судитимуть керівника благодійного фонду, який торгував гуманітарними авто для військових Фото новина
10:35
Прикордонник "Рем"
10:10
Пішов із життя військовослужбовець із Берегова Альберт Герчі Фото новина
09:21
/ 4
Фірма депутата від ОПЗЖ Каськіва планує побудувати біля Гукливого на Мукачівщині 100-гектарне поле для гольфу
08:54
/ 1
На Рахівщині медики врятували чоловіка, який опинився у критичному стані в горах Фото новина
17:52
Засуджені за сексуальне насильство над неповнолітньою у Верхніх Воротах програли апеляцію
16:38
/ 2
На трасі «Берегово–Мукачево» бетонозмішувач перекинувся у кювет Фото новина
15:49
/ 2
В Ужанському національному парку фотопастка зафіксувала ведмедів, оленів і лосів у дикій природі Фото новина
14:25
У Хусті відбувся всеукраїнський турнір «Карпатський виклик» Фото новина
13:22
На Тячівщині через займання гаража ледь не згорів будинок Фото новина
11:51
На війні з рф поліг 46-річний Василь Вачиля із села Тур’я Бистра на Ужгородщині Фото новина
10:39
На Закарпатті дитина народилася під час виклику “швидкої” Фото новина
09:03
На Закарпаття суне різке похолодання
17:42
/ 2
Прикордонник із Мукачівського загону врятував сову на кордоні з Румунією Фото новинаВідео новина
15:49
Медики Закарпаття двічі за день повернули до життя пацієнтів із зупинкою серця
» Всі новини