На Рахівщині поранений олень, рятуючись від браконьєрів, прийшов у село (ФОТО)

17 лютого 2017 року в селі Луги Рахівського району Закарпатської області з території мисливських угідь ТМР "Грінвуд" поранений благородний олень зійшов в село до людей, щоб врятувати собі життя.

На Рахівщині поранений олень, рятуючись від браконьєрів, прийшов у село (ФОТО)

Про це інформує Зелене Закарпаття з посиланням на Миколу Кокіш-Мельника, котрий на підтвердження своїх слів розмістив в соцмережі відповідні фото.

 

У цьому контексті М.Кокіш-Мельник адресує ТМР "Грінвуд" питання: чи там охороняють диких звірів, чи, "може, працівники ТМР "Грінвуд" самі і скоїли дане браконєрство, адже позаминулого року в цьому самому урочищі їх самих працівники міліції впіймали на бранєрстві і кримінальна справа до суду чомусь таки не потрапила, а злочинці не покарані?!  На місце події приїджала опергрупа працівників поліції, але, приїхавши на місце, заступник голови ТМР "Грінвуд", начальник Трибушанського ПНДВ Карпатського біосферного заповідника, депутат Рахівської районної ради від БПП Василь Шемота забрав тушу оленя і, фактично, не дав можливості здійснити належне розслідування даного злочину".

У цьому випадку користувачі Фейсбука також повідомляють, що оленя врятувати не вдалося. Тварина загинула від кулі.

18 лютого 2017р.

Теги: олень, браконьєр, Грінвуд, Луги

Коментарі

Чесний Мисливець 20.02.2017 / 10:55:54
Ця проблема є у всіх мисливських угідь.це все є з підтримки голів Г/О. Таке коїться і на Ужгород щені.ведется незаконне ночне вбивство з тепловізорів

Єгерь 19.02.2017 / 21:00:03
А на Міжгірщині браконьєр Бобонич І.І. що робит в адміністрації, разом з цімборами вибили стадо олинів в уричищі Стригальня коли була западна зима і сараку олині не могли утікти никуди.

нік 19.02.2017 / 09:48:42
я нерозумію чого ця новина у соціо коли це кримінал

Гуцул 19.02.2017 / 07:08:42
Щоби подавилися кулею точно такою як стріляли в Оленя

100ronnij 19.02.2017 / 00:42:53
Вони ще кажуть, же вовки у всьому винуваті !!!
Гірше звірів ! Жебися вдавили уроди ...

Дід Микола 18.02.2017 / 21:58:29
людський біомусор давно потребує скорочення хоча б на третину, вже й критерії відбору при народженні розробили, так що зовсім скоро виродків при народженні будуть просто знищувати.

Учасник 18.02.2017 / 20:57:07
Гірше звірів ! Вовк женеся за оленем , бо для нього то життя або смерть , а для цих мерзотів "развлеченіє " ...

Учасник 18.02.2017 / 19:32:35
Так ,хлопці ,цим уродам хочеся побажати всього найгіршого , якшо не в цьому світі ,то в іншому .
Мерзота ...
Так звані ТМР-и і є тими самими браконьєрами , чужих вони туди не доспускають , і дуже за тим (щоб не допустити чужих )дуже пильнують .

Сапсан 18.02.2017 / 19:02:26
Кончені голодняки на мерсах і джипах жебися вдавили уроди

батя 18.02.2017 / 18:40:01
видно ці виродки голодні мяса - нехай воно їм вилізе боком

НОВИНИ: Соціо

22:31
/ 2
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 23
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
» Всі новини