15-річна дівчина вкрала у сусіда на Перечинщині бензопилу "на продаж"

В селі Новоселиця Перечинського району 15-річна дівчина викрала з хати свого сусіда бензопилу й збула її разом зі своїми спільниками. Юну крадійку спіймали працівники кримінальної поліції. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

15-річна дівчина вкрала у сусіда на Перечинщині бензопилу "на продаж"

Із заявою в Перечинську поліцію звернувся житель с.Новоселиця Перечинського району. Заявник повідомив про крадіжку з його будинку бензопили.

Розшуком крадіїв зайнялись працівники кримінальної поліції Перечина. На запитання, хто з чужих заходив у дім, господар розповів, що того дня пізно ввечері приходила дівчина-сусідка. Запитувала, чи не була в нього його мати. Після цього пішла. А наступного дня господар виявив зникнення з хати майже нової бензопили й повідомив про це в поліцію.

Як встановили розшуківці, злодійкувата дівчина винесла з хати сусіда бензопилу й передала крадене двом знайомим, які чекали її з машиною на вулиці. Одному з них 23 роки, іншому – 27. Обидва з сусідньої Березнянщини. Уся трійця, в тому числі й неповнолітня, раніше вже притягалися до кримінальної відповідальності за крадіжки.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб). Речовий доказ наразі не вилучено, бо крадену пилу зловмисники встигли збути якомусь таксисту з Ужгорода. Кому саме, встановлюється.

Слідчі перевіряють можливу причетність усіх трьох фігурантів справи до скоєння аналогічних злочинів на території Новоселиці, Перечинського та Великоберезнянського районів, пвідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

16 лютого 2017р.

Теги: бензопила, крадіжка, продаж

НОВИНИ: Кримінал

16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
» Всі новини