Москаль вважає, що створення госпітальних округів на Закарпатті не на часі

Відтак, подання щодо створення госпітальних округів у межах Закарпатської області голова ОДА не вноситиме.

Москаль вважає, що створення госпітальних округів на Закарпатті не на часі

Створення госпітальних округів на Закарпатті є не на часі, на це немає ані коштів, ані засобів. На цьому наголосив керівник краю Геннадій Москаль під час наради з головними лікарями центральних районних лікарень та начальниками відділів охорони здоров’я області.

"За нинішніх обставин, коли реформа  проводиться без жодного на те фінансування, створювати госпітальні округи є недоцільним. Нині все виглядає таким чином, що ми на одній лікарні поміняємо вивіску, а в інших скоротимо кількість ліжок та робочих місць,  каже Геннадій Москаль. – Створення госпітальних округів мало би передбачати покращення медичного оснащення, як мінімум, та будівництво нових лікарень. А на це в Держбюджеті коштів ніяких не передбачено".

Під час обговорення медики області підтримали таку позицію. Серед аргументів, які наводились у виступах – через особливості рельєфу й територіально-адміністративний устрій неможливо створити госпітальні округи з багатопрофільними лікарнями інтенсивного лікування, які обслуговуватимуть населення в радіусі 60 кілометрів з доставкою пацієнтів максимум 60 хвилин. Крім того, механізм створення госпітальних округів Міністерством охорони здоров’я не розроблений, нормативних актів також немає.

Відповідною постановою Кабінету Міністрів, створення госпітальних округів визначається на основі подання голови обласної державної адміністрації. Г. Москаль заявив, що прийняв рішення такого подання не вносити, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

15 лютого 2017р.

Теги: госпітальний округ, подання, Москаль

НОВИНИ: Соціо

18:34
Прокуратура в суді вимагає захистити 10 тис. га регіонального ландшафтного парку "Притисянський"
15:48
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання з воїном Андрієм Долгушевим Фото новина
14:35
Підтверджено загибель на війні військовослужбовця з Рахівщини Василя Веклюка Фото новина
12:43
Туристи з Києва та Молдови заблукали на Драгобраті Фото новина
11:43
У селі Ключарки на Мукачівщині відбудеться прощання з Героєм Павлом Масаловичем Фото новина
09:01
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 28 січня
18:15
/ 1
Поліція відкрила провадження через масову бійку підлітків у центрі Мукачева Відео новина
14:35
/ 9
На Закарпатті посадовиці Пенсійного фонду подарували 2 млн грн на новий кросовер
13:50
Аномальна зима порушила сплячку ведмедів у Синевирі Фото новина
10:42
/ 2
На війні з рф поліг захисник з Оноківців на Ужгородщині Андрій Хічій Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 27 січня
16:50
/ 1
У селі Осій на Хустщині проведуть в останню дорогу воїна Ярослава Кобаля Фото новина
15:54
В Ужгороді водій сплатить штраф у понад 60 тис грн за їзду без прав і під "кайфом" Фото новина
11:21
/ 10
В Ужгороді з’явилася міні-скульптура митника з собакою Фото новина
10:31
/ 1
Підтверджено загибель ще в серпні 2024-го Тіберія Паніна з Букового Виноградівської громади Фото новина
10:25
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Обави на Мукачівщині Іван Шпаковський Фото новина
08:56
Графік погодинного відключення електроенергії на Закарпатті 26 січня
18:27
/ 1
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 2
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 4
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
» Всі новини