29-річного мешканця Мукачівщини, який намагався зґвалтувати неповнолітню, засуджено до 8 років тюрми

Мешканця Мукачівського району засуджено до позбавлення волі строком на 8 років за вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст. 15 – ч.3 ст.152 КК України – закінчений замах на зґвалтування неповнолітньої, тобто статеві зносини із застосуванням фізичного насильства, вчинені щодо неповнолітньої та ч.1 ст.122 КК України – умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.

29-річного мешканця Мукачівщини, який намагався зґвалтувати неповнолітню, засуджено до 8 років тюрми

Як поінформували у Мукачівській місцевій прокуратурі, 6 червня 2016 року закарпатець, знаходячись серед поля між селами Нове Давидково та Великі Лучки Мукачівського району, намагався вступити в статеві зносини з 15-річною за карпаткою. Чоловік, знаючи, що дівчина неповнолітня і не бажає з ним жодних фізичних стосунків, застосовував до неї фізичне насильство.

За матеріалами досудового розслідування молодик повалив дівчину на землю, зірвав з неї одяг та намагався насильно вступити з нею у близькість. Однак, через активний опір неповнолітньої, а також допомоги свідка - іншої неповнолітньої дівчини, яка заступилась за подругу, злочинець не зміг довести злочин до кінця. 

Відтак, його вину в суді прокурором доведено і за вчинене доведеться відбувати справедливе покарання - 8 років ув`язнення.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

09 лютого 2017р.

Теги: неповнолітня, тюрми

НОВИНИ: Кримінал

10:21
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 1
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 6
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 15
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 2
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
» Всі новини