Голова Закарпатської ДПА Тетяна Шаповалова розповіла, чому її поновили на посаді

«Для мене десь особисто було незрозуміло, чому так склалися обставини, що помінялося керівництво ДПА України і я повинна була піти. Зрозуміло, що мені запропонували написати заяву. Звернувшись до суду за поновленням на посаді, я очікувала на певний результат, але моє сумління мені не підказувало, що я щось недоробила. За моїми плечима 24 роки державної служби. Я старалась завжди працювати чесно, відкрито, прозоро без усяких політичних амбіцій. Можливо, хтось хоче мене прив’язати до тих чи інших політичних сил, але я особисто цього зрозуміти не можу», – так учора, 13 грудня, своє поновлення на посаді голови Закарпатської ДПА прокоментувала Тетяна Шаповалова.

Тетяна Шаповалова
Тетяна Шаповалова

Щодо подальшої роботи податкової в області, Тетяна Шаповалова зазначила, що податківці мають відкинути всі амбіції і працювати для того, щоб розвивати Закарпаття. «Я не хочу ділити людей на тих чи інших, що вони належать чи до однієї партії, чи до іншої. У мене є на сьогоднішній день команда. Я буду пробувати знову вибудовувати цю команду, як я це робила і раніше, щоб вона працювала на одну ціль, не дивлячись на те, що ми є номенклатура державної податкової адміністрації, яка на проблеми дивиться не стільки з боку якогось регіону, як держави в цілому. Так, ми за державу в цілому, але у першу чергу ми за область», – сказала Т. Шаповалова.

Головний податківець області зауважила, що «працювала за різних губернаторів: при Устичу, при Різаку, при Балозі – перший раз, при Балозі – другий раз, при Москалі із яким, напевно, із усіх губернаторів найскладніше складались відносини тому що у нього характер більш чоловічий і жінок він не сприймав, але згодом зрозумів, що, не дивлячись на те, що я жінка, на перше місце ставлю роботу».

***

Наказом ДПА України від 16 березня 2007 року Тетяну Шаповалову було звільнено з посади голови ДПА у Закарпатській області і призначено на цю посаду Василя Іванча, який досі працював першим заступником голови. Причиною кадрової ротації, як поінформувала тоді прес-служба ДПА області, цитуючи заступника голови ДПА України Сергія Лєкаря, є «невиконання наказів ДПА України та розпоряджень Уряду».

Наказом ДПА України від 7 грудня 2007 року №1676-0 Тетяну Шаповалову поновлено на посаді голову ДПА у Закарпатській області.

ЗІК
14 грудня 2007р.

Теги:

Коментарі

Вуйко 10.01.2008 / 13:20:00
В слаборазвитых странах с диктаторски-авторитарными традициями управления традиционно ДПІ используются как инструмент давления и террора. И не такие как Шаповалова (прекрасный исполнитель) а такие, которые в этой истории делали предложение писать заявления определяют итоговый результат. Сегодня мы имеем практически наихудшую (для ведения бизнеса и развития страны) систему налогообложения. Такое же отношение к плательщикам налогов. Мне было бы интересно услышать как в ДПИ относятся к разумным и инициативным людям (мы не говорим о Лекаре).

НОВИНИ: Соціо

13:42
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Трещаком Фото новина
15:12
/ 1
Закарпаття представили на Всеукраїнському туристичному саміті у Львові Фото новина
14:17
У Мукачеві розквітла унікальна двоколірна сакура Фото новина
12:35
У Верхньому Бистрому на Хустщині провели в останню путь воїна Василя Бодню Фото новина
09:03
/ 1
До «Сакура Фест» в Ужгороді підготували безкоштовні екскурсії Фото новина
08:14
Прикордонника із Закарпаття нагородили посмертно орденом «За мужність» Фото новина
19:14
На Тячівщині зіткнулися три автомобілі Фото новина
18:19
/ 1
В Ужгороді на Закарпатській облаштують додаткову смугу Фото новина
17:26
На війні з рф поліг Герой із села Водиця на Ужгородщині Анатолій Фіцай Фото новина
16:19
/ 1
На Закарпатті з початку року вогонь знищив понад 570 гектарів сухостою Фото новина
15:07
/ 1
У пункті пропуску «Тиса» знайшли мікроавтобус у міжнародному розшуку Фото новина
14:34
/ 2
Водій мотоцикла під наркотиками влаштував ДТП і тікав від патрульних Фото новина
13:35
/ 2
Стала відома подальша доля вилучених на Закарпатті стародруків Фото новина
12:33
/ 1
У Білках на Хустщині попрощалися з полеглим на війні з рф воїном Петром Біксеєм Фото новина
11:13
Військовий з Углі отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» Фото новина
10:13
/ 1
У Велятині на Хустщині повідомили про загибель на війні захисника Юрія Марченка Фото новина
08:56
/ 7
Сьогодні в Ужгороді стартує «Сакура Фест»
00:47
У понеділок у Мукачеві попрощаються з Юлієм Калі, що загинув ще в грудні 2024-го Фото новина
17:52
Після восьми місяців неволі додому повернувся військовий із Хустщини Фото новина
16:53
27 старовинних книг намагалися вивезти за кордон через Закарпаття Фото новина
14:18
/ 1
Рятувальники ліквідували 9 пожеж сухої трави за один день Фото новина
14:16
У селі Залом на Хустщині попрощаються із полеглим Героєм Богданом Мигалко Фото новина
14:12
Понад 30 сімей загиблих захисників отримають допомогу від Ужгородської міськради
13:06
У Тересві на Тячівщині повідомили про загибель військовослужбовця Олександра Шафара Фото новина
13:02
/ 3
В Ужгороді депутати міської ради не підтримали жодну з петицій щодо забудови Ботанічної набережної Фото новина
» Всі новини