Реклама B3

Секретаря та депутата Нижньоапшанської сільради судитимуть за земельні зловживання

За незаконну передачу у власність земельної ділянки вартістю понад 178 тис грн разом з шкільною насосною станцією

Секретаря та депутата Нижньоапшанської сільради судитимуть за земельні зловживання

Прокуратурою Закарпатської області скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно посадових осіб  - секретаря та депутата Нижньоапшанської сільської ради Тячівського району.

 Чиновники, зловживаючи службовим становищем, використали його всупереч інтересам служби, підписавши ряд документів та висновків, всупереч Земельному кодексу України і таким чином забезпечили незаконну передачу у власність громадянці, земельну ділянку загальною площею 0,3871 га, експертно-грошовою вартістю понад 178 тис грн.(ч. 2 ст. 27, ч. 2 ст. 366 КК України).

Зокрема, у 2014 році, будучи головою Нижньоапшанської сільської ради, діючи умисно, в групі з начальником управління Держземагенства у Тячівському районі (на даний час він начальник управління Держгеокадастру в Тячівському районі, депутат Тячівської міської ради), посадовці вчинили умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для іншої фізичної особи використання службовою особою службового становища, що спричинило тяжкі наслідки

До того ж, на вказаній земельній ділянці знаходиться насосна станція Нижньоапшанської ЗОШ 1-3 ступенів, що відноситься до земель освіти, чим спричинено тяжку шкоду охоронюваним законом інтересам держави на вищевказану суму, що у 250 і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

02 лютого 2017р.

Теги: Апша, земля

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

18:25
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 22
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
» Всі новини