Закарпатські угорці хотіли потрапити до Угорщини за "подвійними" паспортами

Недійсні документи, якими намагалися скористатися 9 українців виявили минулої доби прикордонники Чернівецького та Чопського загонів у пунктах пропуску на державному кордоні.

Закарпатські угорці хотіли потрапити до Угорщини за "подвійними" паспортами

Зокрема, учора в пункті пропуску «Ужгород» прикордонники Чопського загону затримали одну особу, зі слів громадянина України, по паспорту громадянина Угорщини, виданого на чужі установчі дані.    

Також учора вночі намагалися скористатися паспортами громадян Угорщини двоє наших співвітчизників. При тому, що вони мали з собою закордонні паспорти громадян України.

На усіх порушників складено відповідні матеріали за спобу порушення державного кордону за недійсними документами та повідомлено компетентні органи, повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

02 лютого 2017р.

Теги: Угорщина, паспорт

Коментарі

Byby 2017-02-14 / 07:52:58
Pro tru gromadjanstva vidkruto po TB byv zajavuv kolomojs*kuj.

Byby 2017-02-14 / 07:47:47
Patrioty.....v tebe napevno pochalosja rozdvojiennja osobu....bo todi azh pinuvsja shcho Konstutyzcijy treba rozymitu ( bykval*no ), tak jak tam mapusano ......a teper shcho....."zagovorula roshcha zolotaja".......fafafa lalala

Byby 2017-02-14 / 07:30:57
Patrioty......zce hto tam pusav pro Konstutyzcijy ....shcho zakon jie zakonom i jogo ne mozhna d vojako traktyvatu. A tu znajiesh shcho v nas jie... ZAKON ...jakuj zaboronjajie matu podvijne gromadjanstvo.ZNAZJESH.?

інте Лект 2017-02-03 / 11:51:56
Шановні журналісти, виконайте свою місію будьласка: з'ясуйте і повідомте громадськість про стан цього питання у
"деяких депутатів, які були на державних посадах, і в очі журналістам заявили, що у них є 3 громадянства" !!!!!!!!

Istvan 2017-02-03 / 09:29:51
"Абсолютное большинство депутатов ВРУ, чиновников высшего ранга (Министры, аппарат Президента Украины и другие) являются гражданами других стран." джерело - http://zolotislova.blogspot.com/2017/02/90.html

вуйко 2017-02-02 / 18:55:34
Люде якi мають чужi тобто мадярьськi паспорти но живуть тут це патрioти, депутато з iзраiльськими паспортами це зрадники!

Istvan 2017-02-02 / 18:32:20
Угорці, що проживають в Україні - ні вякому випадку не є українцями!

PATRIOT 2017-02-02 / 16:17:16
Людина отримала шанс поїхати на заробітки і спасти свою сімю від голоду, бо паспорт гарантує повернення додому ІЗ ТЯЖКО ЗАРОБЛЕНИМИ грошима. Поки такої можливості не існувало, наші українські остарбайтери і вестарбайтери часто поверталися із тяжких заробітків без отриманих грошей, бо владні злодії ніколи не переймалися, не переймаються ( і поки відсутня впевненість, що колись будуть дуже переживати за це ) захистом і безпекою українських громадян за кордоном. Легше обізвати бідаку зрадником і ... відібрати в нього мадярський паспорт. Відібрати останню надію залишених дома голодних і босих дітей.

сорри 2017-02-02 / 14:07:02
Взвили зрадники :)

Istvan-у 2017-02-02 / 14:06:10
Українці в ширшому розумінні - це всі громадяни України. В тому числі і угорської національності

Іван 2017-02-02 / 13:57:22
Які недійсні документи. Дебілізм процвітає Проффесіонали. Деякі депутати, які були на державних посадах, в очі журналістам заявили, що ц них є 3 громадянства. Мені цікаво не хочцть люди цих дебілів через суд на місце поставити. Не получиться тут через Угорський.

Istvan 2017-02-02 / 13:53:31
А звідки брали, що вони були угорцями? Сами пишете: "9 українців"

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 4
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 2
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет