Закарпатські угорці хотіли потрапити до Угорщини за "подвійними" паспортами

Недійсні документи, якими намагалися скористатися 9 українців виявили минулої доби прикордонники Чернівецького та Чопського загонів у пунктах пропуску на державному кордоні.

Закарпатські угорці хотіли потрапити до Угорщини за "подвійними" паспортами

Зокрема, учора в пункті пропуску «Ужгород» прикордонники Чопського загону затримали одну особу, зі слів громадянина України, по паспорту громадянина Угорщини, виданого на чужі установчі дані.    

Також учора вночі намагалися скористатися паспортами громадян Угорщини двоє наших співвітчизників. При тому, що вони мали з собою закордонні паспорти громадян України.

На усіх порушників складено відповідні матеріали за спобу порушення державного кордону за недійсними документами та повідомлено компетентні органи, повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

02 лютого 2017р.

Теги: Угорщина, паспорт

Коментарі

Byby 14.02.2017 / 07:52:58
Pro tru gromadjanstva vidkruto po TB byv zajavuv kolomojs*kuj.

Byby 14.02.2017 / 07:47:47
Patrioty.....v tebe napevno pochalosja rozdvojiennja osobu....bo todi azh pinuvsja shcho Konstutyzcijy treba rozymitu ( bykval*no ), tak jak tam mapusano ......a teper shcho....."zagovorula roshcha zolotaja".......fafafa lalala

Byby 14.02.2017 / 07:30:57
Patrioty......zce hto tam pusav pro Konstutyzcijy ....shcho zakon jie zakonom i jogo ne mozhna d vojako traktyvatu. A tu znajiesh shcho v nas jie... ZAKON ...jakuj zaboronjajie matu podvijne gromadjanstvo.ZNAZJESH.?

інте Лект 03.02.2017 / 11:51:56
Шановні журналісти, виконайте свою місію будьласка: з'ясуйте і повідомте громадськість про стан цього питання у
"деяких депутатів, які були на державних посадах, і в очі журналістам заявили, що у них є 3 громадянства" !!!!!!!!

Istvan 03.02.2017 / 09:29:51
"Абсолютное большинство депутатов ВРУ, чиновников высшего ранга (Министры, аппарат Президента Украины и другие) являются гражданами других стран." джерело - http://zolotislova.blogspot.com/2017/02/90.html

вуйко 02.02.2017 / 18:55:34
Люде якi мають чужi тобто мадярьськi паспорти но живуть тут це патрioти, депутато з iзраiльськими паспортами це зрадники!

Istvan 02.02.2017 / 18:32:20
Угорці, що проживають в Україні - ні вякому випадку не є українцями!

PATRIOT 02.02.2017 / 16:17:16
Людина отримала шанс поїхати на заробітки і спасти свою сімю від голоду, бо паспорт гарантує повернення додому ІЗ ТЯЖКО ЗАРОБЛЕНИМИ грошима. Поки такої можливості не існувало, наші українські остарбайтери і вестарбайтери часто поверталися із тяжких заробітків без отриманих грошей, бо владні злодії ніколи не переймалися, не переймаються ( і поки відсутня впевненість, що колись будуть дуже переживати за це ) захистом і безпекою українських громадян за кордоном. Легше обізвати бідаку зрадником і ... відібрати в нього мадярський паспорт. Відібрати останню надію залишених дома голодних і босих дітей.

сорри 02.02.2017 / 14:07:02
Взвили зрадники :)

Istvan-у 02.02.2017 / 14:06:10
Українці в ширшому розумінні - це всі громадяни України. В тому числі і угорської національності

Іван 02.02.2017 / 13:57:22
Які недійсні документи. Дебілізм процвітає Проффесіонали. Деякі депутати, які були на державних посадах, в очі журналістам заявили, що ц них є 3 громадянства. Мені цікаво не хочцть люди цих дебілів через суд на місце поставити. Не получиться тут через Угорський.

Istvan 02.02.2017 / 13:53:31
А звідки брали, що вони були угорцями? Сами пишете: "9 українців"

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19