Поліція провела обшуки в гральних закладах Виноградова, Берегова та Виноградівського району (ФОТО, ВІДЕО)

Співробітниками слідчого управління Головного управління Національної поліції в Закарпатській області спільно з працівниками Управління захисту економіки за процесуальним керівництвом прокуратури було проведено обшуки закладів, які надавали послуги грального бізнесу.

Поліція провела обшуки в гральних закладах Виноградова, Берегова та Виноградівського району (ФОТО, ВІДЕО)

Під час санкціонованого обшуку за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 203-2 Кримінального кодексу України, тобто заняття гральним бізнесом, працівники поліції перевірили заклади, які підозрювалися у наданні незаконних послуг, у Виноградові, Берегові та Виноградівському районі. Працівники поліції вилучили 40 системних блоків до персональних комп’ютерів, 30 моніторів, 5 wi-fi роутерів, інтернет-розгалужувачі, платіжні термінали «PayBox», мобільні телефони, чорнову бухгалтерію та готівку.

Слідчі дії тривають.

Відповідно до чинного законодавства, зайняття гральним бізнесом в Україні карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, нагадують у Відділі комунікації поліції Закарпатської області.

02 лютого 2017р.

Теги:

НОВИНИ: Кримінал

17:52
/ 2
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 4
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
14:41
У Виноградові чоловік обікрав пацієнтку лікарні під час відвідувань Фото новина
12:48
/ 1
У Ракошині 30-річний чоловік під час застілля зарізав знайомого Фото новина
16:33
На Закарпатті військовому дали 2 роки умовно за переправлення чоловіків через кордон
11:26
На Закарпатті за тиждень викрили три нові схеми переправлення ухилянтів за кордон Фото новина
15:25
/ 5
У поліції розпочали перевірку за фактом загибелі лебедів у Буштині через ймовірне умисне отруєння Фото новина
15:38
На Закарпатті викрили канал переправлення військовозобов’язаних до Угорщини Фото новина
11:02
/ 16
Керівниці поліклініки в Міжгір'ї, яка за хабарі направляла чоловіків на МСЕК, випустять з-під варти за 60 тис. грн застави Фото новина
09:29
/ 4
Громаді Ужгорода через суд повернули привласнену колишнім депутатом автобусну зупинку
08:47
/ 8
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 6
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
» Всі новини