Влада Ужгорода розробила комплекс заходів у зв'язку з очікуваним потеплінням

Як діяти комунальним та іншим службам Ужгорода у зв'язку з прогнозованим потеплінням, вирішували у понеділок, 30 січня, на засіданні оперативного штабу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Ужгорода Богдана Андріїва.

За прогнозами синоптиків, уже з середи можливі сніг, налипання мокрого снігу, туман, ожеледь, через надходження талих вод очікується підвищення рівня води в Ужі.

На засіданні штабу прийняли рішення організувати роботу ЖРЕРів, ОСББ для відводу талої води та прибирання мокрого снігу; провести розчистку водостічних труб та жолобів на дахах будинків та зливоприймачів на дорогах; вживати заходи з прибирання бурульок.

Міський голова доручив комунальному підприємству КШЕП розчищати основні магістральні вулиці, зливоприймачі на дорогах, малу механізовану техніку задіяти для розчистки набережних, тротуарів, організувати підсипання доріг на підйомах та спусках, особливу увагу звернути на під’їзні шляхи до лікарень.

ТОВ "Закарпателектробуд", якщо через налипання мокрого снігу виникатимуть обриви ліній вуличного освітлення, зобов’язали негайно ліквідовувати такі аварії.

Усім керівникам підприємств, установ та організацій при виконанні робіт із розчистці дахів, козирків, знищення бурульок вкотре наголосять, що необхідно суворо дотримуватися вимог техніки безпеки, забезпечити в місцях можливих сходів із дахів льоду, снігу огорожі та попередження.

Працівники поліції спільно з рятувальниками мають провести заходи з попередження, як небезпечно виходити на лід, водні об’єкти.

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства та департамент міського господарства Ужгородської міськради повинні вести моніторинг щодо можливості утворення льодових заторів, а в разі необхідності забезпечити вільне проходження води шляхом підриву заторів.

Також на засіданні прийняли рішення про згортання додаткового тимчасового пункту обігріву, розташованого в районі парку "Перемоги" (ЗОШ № 15) біля озера «Кірпічка». Інші пункти обігріву, як і основний пункт у районі парку "Перемога", продовжать роботу.

31 січня 2017р.

Теги: потепління, температура

НОВИНИ: Соціо

18:13
На Говерлі знепритомнів турист із Закарпаття Фото новина
16:22
На кордоні зупинили закарпатця з технікою на пів млн грн Фото новина
14:16
На Гембі заблукав 25-річний турист із Запорізької області Фото новина
12:44
Закарпатські прикордонники вилучили в угорця ножі та мачете Фото новина
11:02
У Мукачеві з’являться тактильні мініатюри історичних пам’яток
09:17
На Закарпатті попрощалися з полеглим прикордонником Віталієм Щубелко із Подобовця Фото новина
16:55
/ 1
На Закарпатті затримали 64-річного чоловіка, який йшов пішки до Словаччини Фото новина
15:21
На Закарпатті чоловік підробив документи, щоб уникнути мобілізації
13:19
На Закарпатті вихідні будуть спекотними, але з грозами
11:34
УЗ запустила продаж квитків на міжнародні поїзди з Ужгорода євроколією
10:25
У Чопі провели в останню путь полеглого Захисника Максима Пасхалова Фото новина
09:14
На Закарпатті стартував конкурс на найоригінальніший сувенір 2025 Фото новина
23:13
/ 3
В Ужгороді відкрили ділянку євроколії до Чопа
22:53
/ 1
В Ужгороді на учасників мітингу проти забудови вітряками гір поліція склала протоколи Фото новина
18:55
/ 4
На Закарпатті судитимуть підприємицю за спробу незаконного відшкодування ПДВ на понад 1 млн грн
17:18
Рятувальники розповіли деталі масштабної пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіків, які мали перетнути кордон за $53 тис. Фото новина
14:49
/ 4
Під час візиту Зеленського в Ужгород, місцеві вийшли на протест проти вітряків на Полонині Руна Фото новина
10:45
У Мукачеві стартували змагання з настільного тенісу серед воїнів Нацгвардії Фото новина
09:27
На Закарпатті стартував конкурс екодокументалістики на честь Героя Романа Жука Фото новина
18:28
На війні з рф поліг Захисник з Оноківської громади Володимир Куля Фото новина
17:39
На Закарпатті 24-річна жінка намагалася переправити до Румунії п’ятьох чоловіків Фото новина
17:33
/ 3
У Калинах на Тячівщині розпочався безстроковий протест проти незаконного будівництва мініГЕС Фото новинаВідео новина
15:25
На Берегівщині з пожежі врятували 5-річного хлопчика Фото новина
14:29
У Карпатах гірські рятувальники допомогли вагітній жінці з Дніпра Фото новина
» Всі новини