На Закарпатті рейдувала "Кобра". І дехто попався...

У Закарпатській області минулого тижня рейдував грізний спецпідрозділ МВС «Кобра», завданням якого є виявлення злочинів, передовсім серед власників крутих іномарок. Результати не забарилися.

На Закарпатті рейдувала "Кобра". І дехто попався...

За інформацією ВЗГ УМВС у Закарпатській області, 6 грудня на вул. Минайській в Ужгороді кобрівці зупинили для перевірки іномарку «Фольксваґен-Пассат» під кермуванням 20-річного приватного підприємця, мешканця обласного центру. В останнього у кишені "куртки виявлено та вилучено пакет із порошком біло-коричневого кольору, схожим на амфетамін, завважки близько 0,5 грама. Авто доправили на штрафмайданчик Ужгородського міськвідділу міліції.

Того ж дня на пл. Хмельницького на перевірку було зупинено ВАЗ-2115. Водій назвався громадянином Азербайджану Ісламом. При огляді автомобіля у пасажирів міліціонери виявили й вилучили годинники, золоті вироби й гроші. Авто допралено на штрафмайданчик Ужгородського міськвідділу міліції, а водій та пасажири затримані за підозрою у скоєнні квартирних крадіжок в Ужгороді. До слова, у той час було пограбовано кілька помешкань в обласному центрі, зокрема, квартиру лікаря кардіоцентру. Але чи їхня то робота - має встановити слідство.

Володимир Тис, "СЗ "Паланок"
13 грудня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 2
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 6
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини