В Ужгороді вшановано учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Закарпатській області, як і у всій державі, згідно з Указом Президента України Віктора Ющенка від 10 листопада 2006 року, відзначатиметься день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В Ужгороді вшановано учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

За інформацією голови Закарпатської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Василя Угрина за рахунок коштів державного бюджету в області оздоровлено понад 300 дітей учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Голова облради Михайло Кічковський своїм розпорядженням нагородив Грамотою обласної ради групу висококваліфікованих медиків Ужгородської міської дитячої клінічної лікарні за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, вагомий внесок у справу соціального захисту громадян. Зокрема, головного лікаря Оксану Передрій, лікаря-педіатра Наталію Бабидорич, завідувача відділенням Світлану Полянську, дільничого лікаря-педіатра Неонілу Стасьо, а також завідувача здоровпунктом Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технології харчування Віктора Мишковського.

За виявлену мужність, самовідданість та високий професіоналізм під час ліквідації наслідків аварії в Чорнобилі керівник облради також нагородив Грамотами обласної ради учасників ліквідації аварії на ЧАЕС Василя Чакавого (Воловецький район), Анатолія Німця (Берегівський район), Георгія Кулю (Свалявськитй район), Михайла Козичара (Тячівський район), Івана Павлика (Хустський район). Оголошено ПодякуСергію Яловчуку з м. Чоп, Ілларіону Нікіфорову та Володимиру Федорову з Ужгорода, Василеві Кохану з Мукачівського району, Мирославу Симочко з Перечинщини та Дьєрдю Бок з Берегова.

Сайт Закарпатської обласної ради
13 грудня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 3
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
02:05
/ 2
Скаргу ЕПЛ щодо скандального будівництва ВЕС на полонині Руна розгляне комісія з розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності ДІАМ
16:03
/ 2
У Мукачеві в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Денисом Білим Фото новина
14:12
/ 8
Депутати Ужгорода проголосували за створення парку "Чорні озера" (ДОКУМЕНТ)
02:24
/ 2
На війні з росією поліг Василь Плиска з Черної на Берегівщині Фото новина
15:49
/ 7
Забудовник ГЕСів на Тересві в Калинах провалив спробу "таємно" скасувати арешт в апеляційному суді Фото новина
14:32
У четвер-суботу в Ужгороді проводитимуть дератизацію
14:08
/ 1
На Запоріжжі помер 45-річний військовослужбовець Петро Токарчик із Родникової Гути на Мукачівщині Фото новина
» Всі новини