Будинок очільника закарпатської міліції часів Януковича підірвали з гранатомета (ВІДЕО)

Будинок начальника УМВС України в Закарпатській області Василя Варцаби часів президентства Віктора Януковича підірвали з гранатомета РПГ.

Будинок очільника закарпатської міліції часів Януковича підірвали з гранатомета (ВІДЕО)

Про це повідомляють джерела Закарпаття онлайн в правоохоронних органах

Журналіст Віталій Глагола навів в соцмережах відео події з вулиці Кошицької.

За попередньою інформацією Закарпаття онлайн, за щасливим збігом обставин ніхто не постраждав - саме перед тим В.Варцаба з дружиною вийшли з будинку.

Пострілів було, ймовірно, два.

Пожежу намагаються локалізувати 20 рятувальників У ДСНС України в Закарпатській області, чотири одиниці спецтехніки та додатковий водовоз. 

На місці працює слідчо-оперативна група поліції.

Пізніше в прес-службі ГУНП в Закарпатській області офіційно підтвердили інформацію Закарпаття онлайн про причину пожежі - постріл з гранатомета.

 

27 січня 2017р.

Теги: Варцаба, гранатомет

Коментарі

Федір 2017-01-29 / 22:15:18
опришок ти коментуєш те чого незнаєш

опришок 2017-01-28 / 22:14:23
А прислуга варцаби далі керує!В Рахові- Басараба якого він взяв в Франківськ нач УБЕЗу і потім з Варцаба Фед побудував біля Буковеля готель КІСВА(гарно контролював бізнес)

Мішко 2017-01-28 / 20:32:20
Якщо Варцаба русин москаль і всі інші очільники такі порядні тоді звідки взялися такі люди як блюк і йому подібні. Чому не боролися просто треба було робити свою роботу , а не гратися в мафіозі . Потім в коментах пишуть порядна людина він просто боровся з криміналом , а в нього багато ворогів він так тяжко з дружиною будував хату, а хулігани підірвали


Читач 2017-01-28 / 14:12:41
Теж знаю Варцабу, рідкісно "добра" людина! Якщо поставити на терези його роботу на благо держави та усі його чорні справи - то невідомо, куди ті терези перехиляться! А у ворогах напевно лише ті, яких пан Варцаба "нагнув" як він любив казати. А "нагинати" він любив на гроші!

немент 2017-01-28 / 11:52:00
Варцабу знаю дуже давно. відношення двояке. Але перестаньте гадити.за понад 30 років роботи з кримінальним елементом людина могла нажити ворогів немало. Але він захищав людей і державу. Так. Тому не злорадствуйте,бо куля дура.

ІВАН 2017-01-28 / 11:23:49
Візитку Яроша ще не знайшли? Погано шукали! Хлопці-поліціянти - негайно знайдіть на пожарищі візитку Яроша.

іван 2017-01-28 / 10:13:43
не треба палити, бо при такому рівню життя простого люду скоро то все будуть націоналізовувати і на цих віллах (їх сотні, кіть не тисячі лим по області) будуть початкові школи, садики, пансіонати і т.і., а їх скоти-казнокради повмирають від побаченого, кіть не сядуть в тюрьму за грабіж і зубожіння народу за останні 25 років. Все іде до цього, через злодікувату і ненажерливу владу, так що шкодувати нема кого, то його не перший і не останнній будинок, куплений тіпа за міліцейську зарплату.

кома 2017-01-28 / 09:24:03
в свое время нач.увд дорчинцу разбили шикарную дачу возле хуста.

Дід Микола 2017-01-28 / 08:29:22
В Криму 99% кагебістів і мусорів зрадили присязі і перейшли на бік ворога. варцаба бувв типовим мусорським скотом, із-за таких всенародне презирство перепадало і на нормальних працівників.

Степан Крук 2017-01-28 / 08:27:21
Більше року назад з гранатомета обстріляли ресторан-готель. Тоді наші правоохоронці кваліфікували подію, як хуліганство. Саме так: не терористичний акт, не замах на вбивство, а хуліганство. "Хуліганів" ніхто не шукав. Аналогічний акт хуліганства застосували стосовно Варцаби. Нічого неординарного, звичайне хуліганство. от вже ці хулігани, в магазин без проблем піти не можливо!!!

Мішко 2017-01-28 / 08:12:28
Очільники мвс всіх рівнів не прислуговуйте бандитам бо подібне чекає вас панове краще робіть чесно

Богдан 2017-01-28 / 08:09:52
Коли якось жареним запахло,то куди він утік?Правильно.У Москву.Цим показав хто він є.Най горить сука!То ліпше як у лісі гнити.

Яник 2017-01-28 / 06:55:10
Се який косый так стрілив?
Цілый ціркус,може стріляв у якусь другу хижу а попав до Варцабы...
Кабы хотів поцілити в хижу то рознесли бы на смолі туту хижу з двух РПГ!!!!
Се Ціна!!!!

сорри 2017-01-28 / 00:39:44
Зараз влада запустить у світ якусь "ліву" версію, щоби вгамувати всезакарпатську радість з цього приводу

Учасник 2017-01-27 / 23:26:54
Перший дзвіночок ? ? ?

Правда 2017-01-27 / 23:07:23
Іван вернув обіцяне... !?

Справедливість 2017-01-27 / 23:05:27
Він має інший будинок - на площі Петефі, вкрадений Різаком від державної установи і переданий незаконно за прислужництво жополизу Вар цабі! І багато чого іншого, награбовіаного... Нема кого жаліти... Хіба що злитки золота поплавляться...

Пішохід 2017-01-27 / 23:03:06
Цікаво що насправді стало причиною такого радикального кроку? Маловірогідно що хтось аж з часів революції до тепер точив на нього зуб. Це скоріше за все щось новеньке. Хтось знає чим він тепер займається? Вигнали його з міліції, чи ні?

Може грошей задолжав комусь серйозному? Доходи ж сьогодні вже явно не ті, коли тобі всі даішники області процент відстьобують.

Петруня 2017-01-27 / 22:59:24
Взагалі вже здуріли