ФОТОФАКТ. Священик з Верхніх Воріт на Воловеччині врятував лелеку, що не відлетів у теплі краї

Тепер птахом опікуються школярі місцевої школи

ФОТОФАКТ. Священик з Верхніх Воріт на Воловеччині врятував лелеку, що не відлетів у теплі краї

Добру, практично різдвяну історію про врятованого від лютих морозів і голодної смерті бузька на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив, опублікувавши відповідні світлини, журналіст Ростислав Бегеш.

"Пам’ятаєте, що я писав пост про чорногуза, який залишився зимувати на Верховині? От і ледь не замерз бідолаха. Січневі морози та сковані кригою місцеві потоки залишили б його без засобів для існування. Пташина ногами примерзала у тутешній річці Славака. Та сталося диво: бузька помітив місцевий священик. Настоятель греко-католицької громади отець Петро спочатку дома його відігрів, турбувався про нього як міг. Навіть звертався до місцевих ветеринарів, та останні розводили тільки руками, бо здебільшого мають навики стосовно лікування лише свійської худоби. Довелось консультуватися стосовно порятунку пташини зі спеціалістами з обласного центру. Пернатий таки вижив. Нині він знаходиться у теплому підвальному приміщенні Верхньоворітської ЗОШ. Місцеві дітлахи не натішаться, що він почав їсти . До його добового раціону місцеві підприємці Катерина Німець та Віктор Фалайло люб’язно надають рибу. Також і школярі навперебій приносять смачненьке для лелеки. Навесні бузька планують відпустити на волю, адже, як потепліє, то у природі він почуватиметься значно комфортніше”, – написав Р.Бегеш.

27 січня 2017р.

Теги: лелека, бузьок, чорногуз, Верхні Ворота, священик

Коментарі

Ф.Гулаткан 29.01.2017 / 09:34:34
Отець Петро Тереля мабуть з славної файти Терелів, що жиють у Келечині, Голятині і Новоселици...

Peter Terelya 28.01.2017 / 21:05:16
Я той "хвалений" священик. Як і кожний житель дивилися ми на "Гіркий памятник" на якому стояла самотня птиця. Було жаль. Насправді, врятував не я, а один із праваславних дяків на прізвисько "Голяна". Чудесна людина. Він його (лелеку) знайшов біля своєї стайні, яка знаходиться за селом. Саме там Лелека примерз до землі. Після того не ставав на ноги.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1229971280416391&set=pcb.1229972263749626&type=3&theater Тоді він і попав до мене. Де ми йому допомагали палинкою (горілка) та Аспиріном. Навчили їсти. Доречі, перший від кого він взяв їду -це Толя (Індієць) Сличко, який потім і привозив з Мукачева рибу. Бачите як Бог турбується птицями то набагато більше всіма нами:Лук.12:24 Погляньте на птахів, що не сіють, не жнуть, нема в них комори, ні
клуні, проте Бог їх годує. Скільки ж більше за птахів ви варті!Так Сказав наш Спаситель, то ж не біймося, бо Владика Має всіх і все під своїм святим контролем. Амінь.

верховинець 28.01.2017 / 17:24:33


Флуд і тролінг. Перехід на особистості. Коментуйте по темі. Коментар видалено. Адмін


НОВИНИ: Соціо

12:59
На Хустщині затримали наркоторговця під час збуту психотропів Фото новина
11:11
На Берегівщині вночі палав житловий будинок Фото новина
09:54
/ 1
«Кримінальний авторитет» із Сваляви координував незаконне переправлення чоловіків через кордон Фото новина
08:46
У Мукачеві пацієнтам із катарактою безкоштовно встановлюватимуть штучні кришталики
18:15
На Закарпатті судитимуть чоловіка за контрабанду електронних сигарет Фото новина
17:00
На Закарпатті сім’я військового постраждала від шахраїв Фото новина
15:18
/ 3
У селі Липча біля храму залишили новонародженого хлопчика Фото новина
14:17
/ 3
В Ужгороді поліція розслідує пожежу в міській лікарні, де загинув пацієнт Фото новина
13:07
На Закарпатті за тиждень понад 3 тисячі хворих на грип та ГРВІ
11:11
На Мукачівщині взяли під варту підозрюваного у вбивстві знайомого Фото новина
08:55
На Мукачівщині запровадили безкоштовне “соціальне таксі” Фото новина
18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
17:03
/ 1
На Закарпатті відбувся восьмий традиційний Wine Run серед виноградників Фото новина
16:13
На Закарпатті затримали переправника під час отримання $3000 від «клієнта» Фото новина
13:58
Кардіохірурги Інституту Амосова обстежили дітей у Мукачеві Фото новина
12:52
На Виноградівщині проведуть безкоштовну вакцинацію тварин від сказу
11:53
На Закарпатті судитимуть «чорного археолога» за спробу продати унікальний скарб Фото новина
10:38
/ 1
Ужгородський замок презентував сучасний бренд Фото новина
09:39
На війні з рф поліг воїн із Нижніх Ремет - Михайло Попович Фото новина
08:42
На Говерлі травмувалася 18-річна туристка із Закарпаття Фото новина
18:25
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові сумки та взуття майже на мільйон гривень Фото новина
16:36
/ 4
В Ужгороді після негоди авто застрягло у воді під залізничним мостом Фото новина
14:48
/ 13
В Ужгороді з’явилася 78-ма мініскульптура — на честь угорської шахістки Юдіт Полґар Фото новина
13:14
/ 2
На Тячівщині батька підозрюють у вбивстві власного сина Фото новина
12:29
Закарпатців попереджають про значні дощі та грози 14–15 вересня
» Всі новини