Активісти знайшли очільника Свалявського райвідділку поліції у шафі його кабінету (ВІДЕО)

Закарпатські активісти намагалися отримати відповідь на своє клопотання. але у Свалявському районному відділку поліції не знайшли ні душі.

Активісти знайшли очільника Свалявського райвідділку поліції у шафі його кабінету (ВІДЕО)

Згодом вони намагалися дізнатися у керівника відділку Івана Повханича, куди зникли його підлеглі, а натомість змушені були з'ясовувати, що він сам робив у шафі, розповідають Вєсті.ua.

Дивитися з 7:30 хв.

27 січня 2017р.

Теги: Іван Повханич, поліція, шафа

Коментарі

Зоро 2017-01-27 / 22:22:06


Хамство і безпідставні звинувачення на адресу Адміністрації сайту. Коментар видалено. Адмін


сорри 2017-01-27 / 14:28:23
Зоро, ти ідіот? Чого в кабінеті начальника поліції має бути додаткове приміщення, обладнане не звичайними дверима, а замасковане під шафу?

Ффф 2017-01-27 / 14:19:11


Флуд і тролінг. Коментар видалено. Автору попередження за використання кількох нікнеймів з метою створення іллюзії дискусії. Адмін


Зоро 2017-01-27 / 14:17:43
Я дивуюся із професіалізму журналістів все перекручувати з ніз на голову. Людина вийшла з додаткового примішення кабінету де вхід схожий на шафу і що??? І далі все розяснила по суті звернення!!! У чому проблема??? Європейці ви абкакані а не журналісти...а та дура взагалі провокаторка сексуально не задоволена)))

пенсіонер 2017-01-27 / 11:49:25

Таки "шафи" в кабінеті у кожного начальника, який в "темі". Бо кабінети, мінімум, двокімнатні. Другу кімнату відпочинку з клозетом та душовою "боси українського народу" ховають від простих громадян, щоб не мозолила очі...
Це не новина.

Учасник 2017-01-27 / 09:59:24
М,-даа.....херформа від Авакова ...
Це ,даже не мент ...це шось -"оно"...

Степан Крук 2017-01-27 / 09:03:16
В засаді він сидів!

Мусорок 2017-01-27 / 08:48:30
іванко все сикуном і серуном був коли робив при Рахівському шнирьком в УГРО , чим проблемка нараз тікав в клозет на пів дня

До саня 2017-01-27 / 08:17:29
Вжесь там бов із молом сашику у тому шкафови... А вопще ліпше би злочини розкривали, а не видимість создавали і людей без мила др. ючи. ли

Byby 2017-01-27 / 08:14:22
Pislja zcogo marod vse duvyjoet*sja chomy v hysti nemozhyt* znajtu vandaliv jaki maljyut* " rysuns*ki " praporu.......zarplata horosha platjat* vchasno i tomy mazhna i neprazcjyvatu

До Сані 2017-01-27 / 07:41:13
Кажеш шо Туалет се, то шо ВіН покакався сегенятко ?

Саня 2017-01-27 / 06:40:45
Это дверь скрывает туалет, идиоты))

Ужгородец 2017-01-27 / 06:17:43
Тіпа Добкін з за колони.....
І все носик потерає...
Щось нюхнув?

Вуйко 2017-01-27 / 04:54:45
Цей Товстозадий і брехливий наркоман і злодій шо робив карному розшуку і є начальником свалявськоі ментарні ? мама дарагая оце так реформи

Дід Микола 2017-01-27 / 04:42:31
Краще б це трусливе з обісраними гатями мусорське чмо заховалося матері назал в гузицю, звідки його висрали, тьфу.

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини