Попри "корупційно-земельний" скандал, сесія міськради в Ужгороді проголосувала з десяток "земельних" питань (ВІДЕО)

Попри те, що прокуратура області офіційно повідомляє про викриття корупційної схеми, зокрема у питаннях приватизації землі, на черговому засіданні Ужгородської міської ради депутати таки прийняли з десяток земельних питань.

Попри "корупційно-земельний" скандал, сесія міськради в Ужгороді проголосувала з десяток "земельних" питань (ВІДЕО)

Міський голова запевняє: за рекомендацією правоохоронців один із «земельних» проектів зняли з розгляду на сьогоднішній сесії.

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

Воно стосується цієї справи, тому ми його зняли з розгляду. Це адреса Собранецька об’їзна, там здається знаходиться автомийка і заправка. Земельні питання розглянуті у постійних комісіях, вони опрацьовані у інших структурних підрозділах міської ради, тому я сьогодні виніс їх на голосування. Втім, депутати самі приймали рішення голосувати чи ні. Не бачу підстав їх не розглядати.

Та частина ужгородських депутатів не голосує за земельні рішення. Серед причин – не тільки вчорашні обшуки у міській раді, а й відсутність затвердженого Генплану міста, інвентаризації та діючий мораторій на виділення землі.

Микола СЮСЬКО, депутат Ужгородської міської ради

Сьогодні було розглянуто 10 питань земельних, у них по кілька підпунктів, точну кількість не знаю, але багато їх є. Ми не будемо голосувати за земельні питання до того часу, як не проведена інвентаризація земельних ділянок в Ужгороді (про яку нам дуже багато говорили ще з самого початку каденції цієї міської ради). Наразі процес рухається повільно, можливо, це комусь вигідно.

Роман БОГУСЛАВСЬКИЙ, депутат Ужгородської міської ради

Для того, щоб голосувати, у нас є закон про містобудівну діяльність, він можливий за умови затвердження Генплану міста. У нас зараз дуже цікава ситуація виходить – прості люди отримати ділянку не можуть, бо є мораторій, а під АТОшників реально половина тягнеться питань, які лобіюються зацікавленими особами. І цю ситуацію ніхто не хоче вирішувати, інвентаризація відкладена на невизначений термін, якщо вдасться за допомогою СБУ та інших правоохоронних органів це зупинити – буде прекрасно.

Про ситуацію із виділенням землі учасникам АТО та розробленням детального плану території прозвітував головний архітектор міста.

Олег БОРШОВСЬКИЙ, головний архітектор Ужгорода

Виконання робіт іде по детальному плану по вул. Саксаганського, пройшла містобудівна рада, пропозиції і зауваження виконує проектний інститут, після чого має надати в електронному вигляді, потім ми маємо виставити на сайт міської ради цей детальний план, потім будуть громадські обговорення. Думаю, що до кінця наступного тижня побачите даний проект на сайті ради.

Крім земельних питань, депутати проголосували за соціальні, фінансові та організаційні. Так, зокрема, муніципальна поліція Ужгородської міськради відтепер носитиме назву «інспекція з благоустрою».

Ужінформ

26 січня 2017р.

Теги: скандал, питання, сесія

Коментарі

Василь 27.01.2017 / 07:43:09
Це ж треба, після Майдану і Небесноі Сотні у нас в Ужгороді при Владі Ригго Аннал Андріів і ригго аннал Панамарьов які дальше деребанять нашу варишську Землю як при Янеку

Праведний 27.01.2017 / 00:58:45
Щи хочуть мало землиці розтарабанити. Коли вже СБУ почне працювати, обшуки мали проводитись у всіх Закарпатських посадовців всіх структур ( рда, митниця, поліція, податкова, міських і сільських голів, і особливо СУДДІВ щоб не випускали за $ таких самих корупціонерів....). Біда шо 89 % всіх держслужбовців треба би було посадити. Система і люди вже прогнили...

Дід Микола 26.01.2017 / 19:47:11
Генпрокурору Луценку депутати плюнули в обличчя і назвали його земляним червяком, а в туалеті ще й підтерлися портретами нашого богоподібного зображеного на домашніх іконах і вельмишановного президента Порошенка. Піддати їх анафемі і спалити на багатті інквізиції за таке богопротивне дійство!

НОВИНИ: Соціо

17:10
У Мукачеві попрощалися із захисником Максимом Власенком Фото новина
16:02
/ 1
Підрядник з Ужгородщини підозрюється у розкраданні понад 1,6 млн грн на ремонті дороги Фото новина
15:09
У селі Мала Уголька попрощалися з військовослужбовцем Іваном Лиськом Фото новина
14:14
На Тячівщині позашляховик наїхав на 10-річного велосипедиста Фото новина
13:16
У Карпатах рятувальники допомогли туристу, який заблукав біля гори Ряпецька Фото новина
12:09
У Мукачеві зупинили водія без прав і з ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
11:05
/ 1
Суд розглядає апеляцію у справі про сексуальне насильство над неповнолітньою в селі Верхні Ворота
10:05
На Закарпатті не дали незаконно перетнути кордон чотирьом особам Фото новина
09:00
Перший туристичний пішохідний маршрут з’явився у Сваляві Фото новина
18:24
У Мукачеві змагаються спортсмени з порушеннями опорно-рухового апарата Фото новина
17:39
Тимчасова торгівля ритуальною продукцією стартує в Ужгороді з 15 жовтня
16:36
У Рахові п’яний мотоцикліст з неповнолітнім пасажиром потрапив у лобову ДТП Фото новина
15:32
/ 3
На війні з рф загинув Герой із Рахова — снайпер Юрій Локотош Фото новина
14:24
У Карпатах рятувальники знайшли заблукалого харків’янина
13:17
У Мукачеві подружжя загинуло від отруєння чадним газом
12:14
На Мукачівщині родина заблукала в лісі Фото новина
11:12
На Закарпатті за тиждень понад 3,5 тисячі хворих на грип та ГРВІ
10:09
Поліція перевіряла потяг Кривий Ріг – Ясіня після повідомлення про замінування
09:12
На трасі під Виноградовом в ДТП загинув мотоцикліст Фото новина
19:24
Відкрито реєстрацію на пізнавальну подорож схилами полонини Боржави
18:07
У селі Минай відкрили спортивну залу для реабілітації ветеранів Фото новина
15:39
Закарпаття заробило понад 21 млн грн від туристів за дев’ять місяців
13:52
На Закарпатті склали понад тисячу протоколів за тиждень за "п'яне" керування
12:12
18-річного закарпатця, який підпалив Tesla на замовлення, взяли під варту Фото новина
10:44
Від сьогодні ЄС запускає нову біометричну систему контролю на кордонах
» Всі новини