Нагадаємо, що йдеться про події травня 2016 року, коли на пункті пропуску "Лужанка" на українсько-угорському кордоні під виглядом дипломатичного вантажу контрабандисти намагалися вивезти з України велику партію тютюнових виробів. До такої спроби із використанням листа про дипломатичний вантаж вдався чоловік чинної на той час секретарки посольства України у Словаччині Оксани Ліщишин.
Тоді митники запідозрили наявність контрабанди (сигнал про сигарети дав службовий собака) й почали наполягати на огляді. Вони зв'язалися з Міністерством закордонних справ України і після отримання дозволу на огляд мікроавтобуса виявили 5 тисяч 685 блоків сигарет вартістю 620 тис грн. Сигарети й мікроавтобус були вилучені.
Через відсутність по місцю проживання самого удаваного дипломата і зважаючи на те, що він жодного разу не з`являвся за викликом прокурора на проведення слідчих дій, підозру вручено його рідному брату.
Довідка
Санкція ч. 1 ст. 353 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років; ч.4 ст. 358 - обмеженням волі на строк до двох років.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Круку та Івану 27.01.2017 / 01:08:18
Якраз і Митний і КУПАП (кодекси) і передбачають кримінальну відповідальність за відсутності адміністративної. Тому Демченку медаль.
Адвокат 26.01.2017 / 22:06:04
Це такий вид заробітку в апеляційників перед пенсією!
лоці 26.01.2017 / 20:52:42
то мукачівський суддя Демченко Сергій Миколайович, колишній голова апеляційного суду закарпатської області.
З нього першого питати треба і за співучасть по груповому до кари! тоді інші зрозуміють, як вступати у змову із злодіями та контрабандистами, вічно був падкий на гроші, вдавиться.
Степан Крук -Івану 26.01.2017 / 17:18:55
Дуже слушне запитання!
Іван 26.01.2017 / 17:11:17
Чому прокуратура мовчить та покриває суддю, який скоїв злочин, незаконно звільнивши від адмінвідповідальності чоловіка дипломата Оксани Ліщини,що повернув предмет контрабанди та автомобіль останньому,на якому у спеціально обладнаній схованці перевозилася велика партія сигарет, що може дуже серйозною перешкодою для притягнення його до кримінальної відповідальності?
Дід Микола 26.01.2017 / 15:39:28
бусік суд повернув власнику, ше й благословив його, щоб більше ніколи не попадався, не судді, а прям святі отці чортові.
Круку 26.01.2017 / 15:20:25
Бус арештований прокуратурою, як речовий доказ - у вас застаріла інформація
Степан Крук 26.01.2017 / 14:58:19
А що в залишку? Дружина контрабандиста залишається на дипслужбі. Мікроавтобус, котрий перевозив контрабанду через суд повернули господарю. На радощах дипломатка Оксана Ліщишина на своїй сторінці у "фейсбуку" опублікувала для всіх нас грішних оцей віршик:
"Не заглядай в чуже вікно,
не заздри тим, хто більше має.
Бо кожному із нас дано лиш те,
що в бога заробляє".
Вища межа всякого цинізму!!! Виходить, що ця дипломатка не на консульській роботі, а в самого Господа Бога на заробітках! Курва...