В Ужгороді відбудеться 3-я виставка-конкурс мініатюрних акваріумів (ФОТО)

А напередодні її відкриття – дві відкриті лекції від знаних в Україні акваріумістів

В Ужгороді відбудеться 3-я виставка-конкурс мініатюрних акваріумів (ФОТО)

З 5 по 19 лютого 2017 року в Ужгороді пройде Третя виставка-конкурс нано-акваріумів Закарпаття, що її організовує Клуб акваріумістів Закарпаття (голова – Тереза Лазар).

Учасники заходу змагатимуться в мистецтві оформлення мініатюрних акваріумів, розміром всього 29х29х35 сантиметрів.

Попередні два заходи пройшли надзвичайно успішно і стали не тільки цікавими, але й корисними та пізнавальними для тих, хто вже має у своєму помешканні невеличкий водний дивосвіт, обмежений скляними стінками, або мріє долучитися до цього хобі. Неоціненний досвід акваріумного дизайну здобули під час проведення конкурсу і самі його учасники. А ще – так само безцінний досвід гарного спілкування, що трансформувався в дружбу, засновану на спільному захопленні.

Цього разу спробувати себе в конкурсі вирішили і нові учасники.

Як і минулоріч, конкурс проходитиме за підтримки ТОВ "НВП "Сузір’я Пет" (як офіційного дистрибютора ТМ) та ТМ "AquaEl".

Виставка-конкурс нано-акваріумів вже традиційно буде проходити в кафе-барі «Акваріум» (Ужгород, вул. Л.Толстого, 46), який має власну експозицію екзотичних тварин - від триметрових пітонів до надзвичайних тропічних фруктоїдних "кажанів" - нільських криланів, або, по-іншому єгипетських летючих собак.

Відкриється виставка об 11.00 5 лютого і триватиме два тижні, включно по 19-те лютого, щоденно, з 10.00 до 19.00 години.

Вхід на виставку – вільний.

Визначатиме переможців конкурсу професійне журі.

Під час виставки також буде проходити голосування відвідувачів заходу за "Приз глядацьких симпатій".

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 19 лютого, о 14.00 годині, за місцем проведення виставки.

Як і в попередні роки, по завершенні виставки можна буде придбати роботу, яка сподобалася.

У п'ятницю, 3 лютого, члени клубу, що беруть участь у конкурсі, зберуться в "Акваріумі", аби спільно приступити до оформлення своїх конкурсних робіт. Цього разу завдання для них те саме, що і торік – створити акваріумний дивосвіт в мінімальному об'ємі. всього в 30 літрах. Виходячи навіть з попередніх вражень, можна сказати, що на виставці справді буде що подивитися.

Долучитися до участі у виставці-конкурсі може кожен, зателефонувавши за телефоном 050-1598316 (Тереза).

А в суботу, 4 лютого, о 15.00, для членів Клубу акваріумістів Закарпаття і загалом всіх, хто бажає вдосконалитися в акваріумній справі, пройдуть дві відкриті лекції, що їх прочитають знані в Україні акваріумісти – "Саморобки, що полегшують життя акваріуміста" (Юрій Хаустов, Київ) і "Фітоіндикація, або рослини замість тестів" (Ірина Зайцева, Київ).

26 січня 2017р.

Теги: нано-акваріум, акваріумістика, бар Акваріум

НОВИНИ: Соціо

18:03
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф поліцейським Юрієм Василиженком Фото новина
16:05
/ 1
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
14:14
Закарпатці зустріли евакуаційний поїзд із ДніпропетровщиниФото новина
12:45
/ 2
Найстарша жителька Іршавської громади відсвяткувала 104-й день народження Фото новина
10:35
Перший незалежний іспит з медицини невідкладних станів стартував на Закарпатті Фото новина
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
15:42
У Мукачеві окропили землю молодим вином на відкритті міжнародного форуму виноробів Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
13:24
У Бедевлі 35-річна водійка збила підлітка й врізалася в дерево Фото новина
12:40
/ 1
Сусіди врятували будинок у Загатті від масштабної пожежі Фото новина
11:59
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем Фото новина
10:12
На Закарпатті 14 листопада очікується хмарна погода та туман
09:01
Ветеран встановив рекорд України, підкоривши Говерлу з трьома ампутаціями Фото новина
18:41
На Закарпатті відкрили першу бочку вина врожаю 2025 року Фото новина
17:32
/ 4
На Закарпатті прикордонник переправляв ухилянта до Румунії за криптовалюту Фото новина
16:54
/ 1
На Берегівщині попрощаються із захисником Іваном Серебряковим Фото новина
16:05
На Тячівщині вогнеборці врятували будинок багатодітної родини Фото новина
14:59
Підтверджено загибель Героя із села Лоза на Іршавщині - Василя Химича Фото новина
14:12
/ 1
Закарпатець планував переправити харківʼянина за кордон за 20 тисяч євро Фото новина
12:56
/ 6
Поліція оприлюднила подробиці нічної смертельної ДТП в Ужгороді Фото новина
12:13
/ 3
На Закарпатті викрили багатомільйонні махінації під час будівництва спорткомплексу Фото новина
10:44
На війні з рф поліг захисник із села Тарнівці, на Ужгородщині - Володимир Пазяк Фото новина
09:37
В Ужгороді в ДТП загинула 20-річна дівчина Фото новина
» Всі новини