Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

"Облпрокуратура та управління К СБУ зафіксувало на вимаганні хабаря першого заступника мера Ужгорода Цапа, який вимагав у підприємця 40 тис грн за дозвіл приватизації землі. Посередник, визначений хабарником, сьогодні затриманий при отриманні другого траншу хабаря", - інформує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

З його слів, І.Цап "перебував у цей час в Києві і, дізнавшись про це, подався в біга".

Ю.Луценко "рекомендує" І.Цапу "негайно прибути в прокуратуру з повинною". Зі слів генпрокурора, "можна навіть укласти угоду зі слідством, якщо вказати, кому йшли гроші на гору".

Посередник, затриманий при отриманні частини хабара

26 січня 2017р.

Теги: хабар, Іштван Цап, Луценко

Коментарі

(.) 2017-01-26 / 12:23:32
юга най спершу своїми ся свиньми займе

юрист 2017-01-26 / 11:21:42
Все життя пропрацював в правоохоронній системі, але не розумію, який може бути хабар, коли так званий хабароотримувач - Іштван Цап, знаходився від цього дійства за 700 кілометрів, тобто у Києві. Чи тепер для складу злочину, передбачено ст 368 КК не треба вже хабароотримувача ???
Так нібо-то треба "ст. 368 ч. 1 КК Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища" Від частини першої танцюють і інші частини цієї статті.
А якщо якийсь клоун просто приніс бабло в Раду, то це ще треба доказати, що для Цапа, а не для Андріїва чи Волошина. То яка перспектива у цієї справи, догадайтеся з одного разу.

Гобі 2017-01-26 / 10:46:53
іщтван може лем вповисти геби Луцценко Юггко поцілував його в Будапешті в дупу

Робі 2017-01-26 / 10:41:00
Луценко без суда і слідства вже призначив Цапа винним, це у його репертуарі, але якби Луценко знав який зброд працює у прокуратурі Закарпаття то може би і не спішив з висновками, бо з цьоі справи може бути великий пшик. Цікаво було би почути коментарі Цапа з цього питання. Як би піонери з прокуратури не сіли у багно разом з піонервожатим Гаврилюком.

Дід Микола 2017-01-26 / 10:08:27
У Турції в цьому році добудують понад 100 в’язниць, нам треба хоча б 500 і щоб не пустували, а економіку країни піднімали.

Андрій 2017-01-26 / 10:07:14
СБУ в черговий раз спільно з прокуратурою провела навчальну операцію по виявленню хабарників))), а ви тут реально повірили))))

петро 2017-01-26 / 09:46:37
козли

Джамп 2017-01-26 / 09:06:40
На морду посредника посмотреть и все становится ясным,с трудом верится,что Иштван попался на какие то 40шт,,бред какой то!!!

ната 2017-01-26 / 09:03:13
Куди накивав? А що Цап на сесії вирішує питання земельні?

Ужгородка 2017-01-26 / 08:55:29
То це за словами посередника - Цап у всьому винен? А презумція невинуватості? Цап гроші в руки брав? Якщо ні - то пора закінчувати цю клоунаду...

Степан Крук 2017-01-26 / 08:44:24
Цап капусти захотів!

Зоро 2017-01-26 / 08:41:49
То браконєрство бо сезон охоти на Цапів закінчився!!! почнеться тільки у травні!!!

Іван 2017-01-26 / 06:54:34
Іштван, Іштван це тобі не біг-бордами лівими торгувати. Яким був таким і залишився лиш щось сума маленька, а все таки це заступник, тому і сумніваюсь щось тут не те знаючи нинішніх працівників алконавта Гаврилюка. Як то кажуть не вірю!

Опер 2017-01-26 / 03:18:11
Цап накивав пятами.

Юрист 2017-01-26 / 00:34:14
Не вірю !!!

НОВИНИ: Кримінал

14:47
Трьох нелегалів із Африки затримали на Закарпатті
14:39
/ 2
В ужгородця на вулиці вилучили пневматичний пістолет
14:22
В Ужгороді невідомий водій в'їхав у припаркований "Фольксваген" і зник з місця події
12:28
Уночі в Ужгороді п'яний водій скоїв ДТП
03:37
Сьогодні Ужгороді суд розгляне "ГЕСівську" справу по хустському Березову
12:17
/ 1
Ужгородця, який уже фігурує в "криміналі" зі зброєю, затримали при продажі гранати та патронів
11:58
У Берегові поліцейський не віддав права за 50 тисяч форинтів хабара
11:19
/ 1
На МП "Ужгород" виявили спробу незаконного вивезення старовинних скрипок
00:18
/ 31
Журналісти ТРК "Україна" розповіли про лісову мафію на Закарпатті і її "випадковий" зв'язок з Москалем
22:54
У Мукачеві чоловік підпалив авто і, втікши, зачинився в квартирі від поліцейських
22:01
/ 1
Мукачівський "олень", припаркувавшись з порушенням ПДР, з'ясував, що його Mercedes перебуває у розшуку
14:44
Трьох учасників групового збройного пограбування на Ужгородщині взято під варту, їхнього "водія" – під домашній арешт
12:46
На Тячівщині чоловік викрав із дворгосподарства мешканця Калин близько 100 кг заліза
11:51
У двох автівках на Закарпатті знайшли зброю та наркотики
04:52
/ 2
У Румунії затримали 19-річного контрабандиста з Закарпаття
01:13
На Закарпатті контрабандні сигарети виявили у вагоні з рудою
00:24
/ 21
Побиття журналіста в Ужгороді перекваліфіковано з поліцейської "хуліганки" на серйознішу статтю
00:03
/ 8
Прокуратура "поділилася" світлинами з викритої СБУ в Ужгороді схованки зі зброєю
17:52
Під час обшуку будинку мешканця Золотарева на Хустщині вилучили пневматичний пістолет, набої та штик-ніж
17:35
/ 1
В Ужгороді зупинили водія із уп'ятнадцятеро перевищеним вмістом алкоголю в крові
17:24
/ 2
Через недбалість у ремонтах доріг щодо "господарників" міськради Ужгорода розпочато кримінальне провадження
17:16
/ 5
В Ужгороді виявили гранатомети та протипіхотні гранати, підготовлені російською спецслужбою для збройної провокації
12:42
На Хустщині ВАЗ, уникаючи зіткнення, в'їхав по зустрічній в інше авто: постраждали 6 пасажирів
01:53
/ 3
У справі резонансного вбивства вчителя, в якому звинувачують Володимира Копчу, зникли докази – правозахисник
17:10
/ 1
Киянину, що намагався на Берегівщині підкупити патрульних, повідомлено про підозру
» Всі новини