Головному інспектору МП "Лужанка" на Закарпатті повідомлено про підозру в незаконному пропуску понад 1 т товару

Прокуратурою повідомлено про підозру головному інспектору відділу митного оформлення МП «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС.

Головному інспектору МП "Лужанка" на Закарпатті повідомлено про підозру в незаконному пропуску понад 1 т товару

Gрокуратурою області спільно з слідчим відділом управління Служби безпеки України в Закарпатській області повідомлено про підозру головному інспектору відділу митного оформлення митного поста «Лужанка» Закарпатської митниці Державної фіскальної служби про те, що він підозрюється в умисному, з метою отримання неправомірної вигоди для іншої фізичної особи, використанні службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Встановлено, що 6 грудня 2016 року головний інспектор відділу митного оформлення МП «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС, умисно, зловживаючи службовими обов’язками, не провів в повному обсязі митний контроль транспортного засобу марки «Mercedes-Benz», який в подальшому був зупинений співробітниками УСБ України в Закарпатській області.

За результатами митного огляду вказаного автомобіля «Mercedes-Benz», виявлено товар, який знаходився в 48 пакунках загальною вагою понад 1113 кг та вартістю близько 800 тис грн.

Відповідно до інформації Закарпатської митниці ДФС сума митних платежів, яка підлягала б сплаті у разі випуску у вільний обіг вищевказаних товарів складає понад 252 тис грн.

Виходячи з наведеного, головний інспектор відділу митного оформлення МП «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС пропустив на митну територію України автомобіль марки «Mercedes-Benz», із нерозмитненим товаром, чим спричинив настання тяжких наслідків у вигляді несплати до державного бюджету вказаних платежів на суму понад 252 тис грн, що більше ніж у 250 разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Довідка

Санкція ч.2 ст. 364 КК України передбачає покарання позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

25 січня 2017р.

Теги: митниця, Лужанка, товар, інспектор

Коментарі

прокурор 26.01.2017 / 07:11:20
Не бреши, то не правда, або докажи брехачу.

Цольник 25.01.2017 / 15:29:37
Коли вже тим прокурорам буде доста? Кожний місяць гроші з митниці отримують, а ще і за зальот окремо Бітляну дай, Василенку дай, або недоносять обласному прокурору?

Іван 25.01.2017 / 14:58:48
А прикордонникам нічого немає, вони теж оглядали машину як завжди на п'ять осліпла, аваль товару не було, а Після того проявився. Найшли крайнього, вони що народ за дебілів тримають. Звільніть зміну і все в порядку буде. Працюємо по новому, а відповідає як завжди "стрілочник"

понт 25.01.2017 / 14:56:21
Реально делиться надо ребята!

Шімон 25.01.2017 / 11:46:17
Ділитися треба

НОВИНИ: Кримінал

12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 11
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
» Всі новини