Реклама B3

На Закарпатті знайшли чоловіка, розшукуваного за переправлення затриманих побизу кордону нелегалів

Поліція Берегівщини розшукала чоловіка, який переховувався від слідства за незаконне переправлення осіб через державний кордон України.

В чергову частину Берегівського відділу поліції надійшло повідомлення від Мукачівського прикордонного загону про затримання чотирьох нелегалів поблизу села Попово Берегівського району. Зі слів правоохоронця їх до кордону доставив автомобіль «Volkswagen». Поліція орієнтувала свої підрозділи для затримання цього автомобіля та водія.

Слідчо-оперативна група поліції Берегівського відділу поліції на місці події встановила, що українсько-угорський кордон за селом Гетен намагалися перетнути четверо осіб без документів. Крім цього поліція встановила, що до незаконного переправлення осіб через кордон України причетні мешканці Мукачівського району.

У ході проведеня оперативно-розшукових заходів співробітників кримінальної поліції Берегівського відділу поліції спільно з працівниками відділу по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП було встановлено місцезнаходження чоловіка, який вчинив кримінальне правопорушення передбачене ст. 332 ч.2 Кримінального кодексу України, тобто переправлення осіб через державний кордон України та переховувався від правоохоронних органів. Він затриманий та поміщений в ізолятор тимчасового тримання Виноградівського відділення поліції ГУНП, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

20 січня 2017р.

Теги: нелегали, затримання

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

18:06
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 1
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 10
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
» Всі новини