У мерії Ужгорода на зустрічі з виробником ISUZU вивчали можливості оновлення міського транспорту (ФОТО)

Сьогодні на запрошення міської влади Ужгорода на зустріч із керівництвом міста приїхали представники ТОВ «Український автобус» – директор із продажу Віталій Грищук, заступник директора з реалізації автобусів в Україні Олександр Іванов-Недахін, директор ПП «Ольбія» – офіційного дилера ТОВ «Український автобус» Роман Гарасимчук.

У мерії Ужгорода на зустрічі з виробником ISUZU вивчали можливості оновлення міського транспорту (ФОТО)

У розмові з першим заступником міського голови Ужгорода Іштваном Цапом вони представили нову модель автобуса ISUZU ПАТ «Черкаський автобус» екологічного стандарту Євро 5 для міських перевезень. Зазначалося, що це принципово нова українська розробка з використанням деталей японського виробництва, місткістю 54 пасажири, з можливостями для людей із особливими потребами, кондиціонуванням салону, електронними табло тощо. На Закарпатті також планують відкрити сервісний центр для обслуговування цих автобусів. Ціна, залежно від додаткових зручностей, стартує із 1 мільйона 945 тисяч гривень.

Перший заступник міського голови Іштван Цап зазначив, що наприкінці минулого року в Ужгороді рішенням сесії створено комунальне підприємство «Ужгородський муніципальний транспорт». Цікавився досвідом продаж заводу-виробника із перспективними напрямками залучення коштів через кредитні, лізингові та інші механізми. Міська влада продовжує вивчати можливості оновлення рухомого складу міського транспорту, підвищення якості перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування,повідомляють в Ужгородській міській раді.

19 січня 2017р.

Теги: оновлення, транспорт, мерія, автобус

НОВИНИ: Соціо

09:00
/ 2
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
08:37
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
08:34
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
08:32
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
08:28
У Берегові безкоштовно вакцинуватимуть собак і котів проти сказу
23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 4
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
12:13
Яку національність обрали воїни Чехословацького корпусу Людвіка Свободи?
10:06
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Едуардом Ного Фото новина
17:13
Підтверджено загибель Героя із села Костилівка на Рахівщині Анатолія Годенчука Фото новина
13:24
На Закарпатті за місяць розшукали сімох водіїв-втікачів після ДТП
12:49
Підтвердили загибель воїна із Перечина Івана Ценкнера Фото новина
10:04
/ 1
Нетверезий водій в Ужгороді спричинив ДТП та врізався в огорожу Фото новина
18:28
У Хусті в ДТП за участі автомобіля та скутера травмувався чоловік Фото новина
11:22
/ 2
У Мукачівському замку «Паланок» триває лицарський фестиваль Фото новина
08:14
Закарпаття стало частиною нового міжрегіонального маршруту «Карпатський етновайб» Фото новина
16:37
Після понад трьох років полону на Закарпаття повернувся оборонець Маріуполя Фото новина
12:27
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Савком Фото новина
18:36
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Закарпаття на святкові вихідні
14:02
У Доробратові на Мукачівщині попрощаються із полеглим Героєм Василем Боговичем, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
09:25
/ 9
На війні з рф поліг відомий хірург із Закарпаття Олег Наконечний Фото новина
» Всі новини