Громадянин Шрі-Ланки з Чернігівщини переправляв нелегалів через Закарпаття в ЄС (ФОТО)

На Закарпатті затримали групу нелегалів з Індії та двох помічників організатора, який організував незаконне переправлення мігрантів.

Громадянин Шрі-Ланки з Чернігівщини переправляв нелегалів через Закарпаття в ЄС (ФОТО)

Поліцейські відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Чернігівській області спільно з прикордонниками затримали на залізничному вокзалі Києва громадянина Республіки Шрі-Ланка, який проживає в Чернігівській області.

Під час санкціонованого обшуку у громадянина було вилучено 90500 гривень та 305 доларів США, отримані за організацію переправлення трьох громадян Республіки Індія через державний кордон України.

В ході досудового розслідування було встановлено, що підозрюваний, перебуваючи в Чернігові, пообіцяв у телефонній розмові громадянину Індії організувати його переправлення через державний кордон України за грошову винагороду.

Також стало відомо, що троє громадян Індії потрапили нелегально в Україну з РФ та планували далі потрапити до ЄС.

Для здійснення незаконного переправлення групи осіб через державний кордон України підозрюваний вступив у злочинну змову з двома жителями Івано-Франківської області.

Зловмисник взявся організувати переправлення нелегальних мігрантів через державний кордон України до Угорщини шляхом перевезення по Україні до кордону та переведення поза пунктом пропуску через лінію кордону за грошову винагороду у розмірі 100 тисяч гривень та забажав отримати завдаток у сумі 500 долларів США, - повідомляє Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Після отримання грошей підозрюваний передав громадян Індії двом своїм подільникам аби ті на автомобілі Мерседес Спринтер довезли їх до західного кордону та переправили через нього.

Задокументувавши злочинну діяльність фігурантів та зібравши необхідну доказову базу, правоохоронці затримали зловмисників з групою нелегальних мігрантів у Закарпатській області в контрольованому прикордонному районі із Румунією.

Усі фігуранти провадження затримані за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Організатор незаконного бізнесу з переправки мігрантів за рішенням суду поміщений до СІЗО м. Чернігова, його українські подільники відпущені до розгляду справи в суді під заставу, їм повідомлено про підозру.

Затримані троє нелегальних мігрантів громадяни Індії поміщені до ізолятора тимчасового тримання Мукачевського прикордонного загону.

На даний час матеріали кримінального провадження знаходяться в суді для прийняття законного рішення відносно фігурантів справи та притягнення їх до відповідальності за статтею 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України), що передбачає позбавлення волі від трьох до семи років.

19 січня 2017р.

Теги: нелегал, Шрі-Ланка, Індія

НОВИНИ: Кримінал

17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 1
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
» Всі новини