18 пільговикам в Ужгороді безкоштовно встановлять цього року автономне електричне опалення

На це виділять 200 тисяч гривень. Відповідну програму підтримали на сьогоднішньому засіданні виконкому.

18 пільговикам в Ужгороді безкоштовно встановлять цього року автономне електричне опалення

Такі програми діють в Ужгороді з 2011 року. Минулого року опалення зробили в квартирах 31 громадянина, крім того, надано допомогу по введенню опалення у 37 квартирах малозабезпечених та пільгових категорій громадян. Із бюджету міста профінансували робіт на 431 тис. грн.

Програма встановлення автономного електричного опалення в Ужгороді на 2017 рік розроблена департаментом міського господарства, оскільки у 2016 році не було встановлене опалення у квартирах 13 пільговиків відповідно до затвердженого рішенням виконкому у грудні 2016 року переліку. До міської ради протягом грудня 2016 року та січня 2017 року продовжують надходити звернення від учасників АТО, малозабезпечених громадян, інвалідів щодо надання їм допомоги на встановлення автономного опалення.

За підрахунками, станом на 1 січня 2017 року загальна вартість робіт із встановлення електричного опалення для однієї квартири з виготовленням проектної документації становить 8574,94 грн. з ПДВ, вартість робіт щодо надання допомоги із введення в експлуатацію опалення - 4450,00 грн. з ПДВ.

Враховуючи вартість робіт, у 2017 році передбачається встановити автономне електричне опалення 18 пільговикам та надати допомогу із введення в експлуатацію встановленого за власні кошти електроопалення 10 особам, повідомляють в Ужгородській міській раді.

17 січня 2017р.

Теги: пільговики, опалення

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини