У День Соборності України в Ужгороді традиційно "живим ланцюгом" об’єднають береги Ужа

22 січня відзначатимемо 98-ту річницю Дня Соборності України – свято возз’єднання земель Великої та Західної України, що було проголошено Актом Злуки Української Народної та Західноукраїнської Народної республіки 22 січня 1919 року у Києві на Софійському майдані.

У День Соборності України в Ужгороді традиційно "живим ланцюгом" об’єднають береги Ужа

Відтоді і назавжди українці об’єднані в одній національній державі, і прагнення до єдності наш народ продемонстрував під час Революції гідності та нині – у російсько-українській війні.

І нині, в період великих випробувань нашого народу - 22 січня 2017 року, українці з різних регіонів нашої країни – Львівщини, Запоріжжя, Черкащини, Київщини, Підкарпаття, Херсонщини, Житомирщини, Вінниччини, Харківщини та інших, - створюють живі ланцюги, щоб символічно знову продемонструвати єдність українського народу, який згуртовано подолає усі перешкоди до світлого та здорового майбутнього.

Побратими-українці з понад 100 міст, селищ та сіл візьмуться за руки та синхронно о 12:00 утворять Ланцюги Єднання, організовані по всій країні, що має символізувати собою згуртування українців, готовність людей мобілізуватися разом для спільного подолання труднощів, спільного захисту своїх прав і свобод, спільної боротьби проти антинародного тиску та проти кремлівського окупанта, для спільної перемоги над зовнішніми і внутрішніми ворогами України, українців та українства загалом. В Ужгороді Ланцюг Єдності вже традиційно буде утворено на пішохідному мості тим самим об’єднає два берега Ужа.

Традиційний захід цьогоріч матиме додаткове благодійне завдання – збір коштів на лікування бас-гітариста і продюсера гурту «КОМУ ВНИЗ» Сергія Степаненка, який потребує термінової пересадки нирки. Музиканти гурту «КОМУ ВНИЗ» з початку свого заснування стали для україноцентричного середовища тими, хто підтримує бойовий дух, нехтуючи небезпеками, повідомили Закарпаття онлайн у Всеукраїнській громадській організації "Сокіл".

16 січня 2017р.

Теги: ланцюг, береги, День Соборності

Коментарі

Місцевий 16.01.2017 / 22:04:54
Ви ще нас заставте річницю Переяславської Ради відзначати. Здається річка Уж в ці два періоди, як ів інші, протікала зовсім в другій країні.

НОВИНИ: Соціо

18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
» Всі новини