В Ужгороді попередили незаконну оренду прибудинкової територію, на якій знаходиться дитячий майданчик

Ужгородська місцева прокуратура відстояла у господарському суді Закарпатської області права майже 1000 ужгородців, які стояли перед загрозою втратити прибудинкову територію (двір) по вул. Минайській в Ужгороді.

В Ужгороді попередили незаконну оренду прибудинкової територію, на якій знаходиться дитячий майданчик

Як повідомив прес-служба прокуратури Закарпатської області, за наслідками моніторингу єдиного державного реєстру судових рішень, звернення депутата Ужгородської міської ради та вивчення матеріалів господарської справи, Ужгородська місцева прокуратура вступила у розгляд судового спору за позовом приватного підприємства до Ужгородської міської ради про визнання недійсним рішення міськради.

Так, рішенням сесії приватному підприємству було відмовлено у поновленні договору оренди земельної ділянки (прибудинкової території) для майбутнього будівництва багатоквартирного будинку площею 0,0595 га, розташованої в Ужгороді по вул. Минайська. Забудовник оскаржив дане рішення до суду.

Проте прокуратурою в суді було доведено, що згідно з чинним законодавством прийняття рішення про передачу чи відмову у передачі в оренду земельних ділянок комунальної власності міста є виключною компетенцією Ужгородської міської ради. 

Відтак попереджено незаконне отримання в оренду прибудинкової території, яка належить громаді міста.

 

 

16 січня 2017р.

Теги: дитячий майданчик, оренда

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини