В Ужгороді фахівці різних служб узгоджували дії на період снігопадів (ФОТО)

Через сніг, який падає з ночі і подальші прогнози синоптиків, сьогодні в Ужгороді провели чергове засідання оперативного штабу з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Ужгородській міській раді.

В Ужгороді фахівці різних служб узгоджували дії на період снігопадів (ФОТО)

Керівники комунальних служб, обслуговуючих організацій, департаменту міського господарства, рятувальники, поліція, медики, муніципальна поліція та інші фахівці узгоджували свої дії щодо розчищення вулиць, пішохідних зон від снігу, вирішення інших можливих проблем.

Виконуючий обов'язки міського голови Ужгорода, перший заступник міського голови Іштван Цап наголосив, що очікується весь "спектр" неприємностей погоди – снігопад, можливо і дощ зі снігом, підвищення, а відтак знову зниження температури, шквальний вітер. "Якщо користуватися термінологією автомобілістів, то це своєрідний краш-тест для всіх служб та відомств – підкреслив Іштван Цап. – Ситуація може змінюватися раптово, тому керівники усіх підрозділів, які відповідають за життєзабезпечення Ужгорода, зобов'язані цілодобово бути на зв'язку, а всі служби – бути в постійній готовності й оперативно вирішувати проблеми міста".

Комунальним підприємствам та обслуговуючим організаціям наголосили, що крім прибирання снігу, підсипання, потрібно також особливу увагу приділити прочищенню вуличної зливової каналізації, аби забезпечити стікання можливій талій воді.

Ужгородців просять без особливої потреби не виїжджати на вулиці, не залишати вздовж бордюрних ліній та на тротуарах припарковані машини та прибирати, розчищати сніг, лід біля своїх чи орендованих будівель.

У зв'язку з можливим налипанням мокрого снігу можливі обриви, а тому й загоряння ліній електропередач. Тому прохання до всіх, хто побачить пошкодження мереж, телефонувати оперативному черговому Ужгородської міськради (61-55-35 або 15-67) і повідомляти про місце аварії, інформують в Ужгородській міській раді.

12 січня 2017р.

Теги: снігопади, фахівці, дії

Коментарі

NoName 12.01.2017 / 15:05:12
А чому такі питання заздалегідь не пропрацьовані. Зима не вчора прийшлаю Все внас через сраку робиться. Нажаль у нашої влади зима завжди невчасно приходить.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:48
У Великому Березному під колеса скутера потрапила 3-річна дівчинка
14:19
/ 1
На Берегівщині пожежа знищила стоматологічний кабінет Фото новина
13:26
/ 1
У Мукачеві біля дитячого майданчика знайшли гранату часів Другої світової війни Фото новина
14:11
На Хустщині внаслідок падіння з дерева загинув 51-річний чоловік
13:15
ДСНС ліквідувала наслідки буревію на Закарпатті Фото новина
16:23
/ 1
На Закарпатті чоловіка госпіталізували з вогнепальним пораненням
15:13
/ 1
На Закарпатті чоловік отримав опіки, спалюючи сміття Фото новина
14:06
В Ужгороді 2 липня попрощаються із полеглим захисником Іштваном Гуяном Фото новина
13:12
/ 2
На Закарпатті жінка ледь не померла через важку алергічну реакцію на антибіотик Фото новина
09:56
/ 1
П'яний водій на «ВАЗі» злетів у кювет поблизу Ужгорода Фото новина
17:08
/ 3
У Мукачеві 13-річна дівчинка опинилася в реанімації через алкогольне отруєння
16:13
/ 1
На Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
14:06
/ 1
На Тячівщині чоловік загинув, впавши з драбини під час збору черешень Фото новина
17:40
/ 1
На сміттєзвалищі у Сваляві майже добу гасять масштабну пожежу Фото новина
15:27
/ 1
У Чопі на городі знайшли закопане тіло півторамісячної дитини Фото новина
14:03
/ 2
Поїзд «Чоп — Ясіня — Київ» протаранив авто на Хмельниччині Фото новина
12:22
/ 1
Рятувальники оприлюднили кадри з місця масштабної пожежі у готелі на Закарпатті Фото новина
17:21
/ 3
У Сваляві спалахнула масштабна пожежа в готелі «Карпати»
11:35
/ 1
На Хустщині 11 дітей потрапили до лікарні через тепловий удар Фото новина
17:28
/ 7
На Закарпатті 21-річного чоловіка госпіталізували після укусу отруйної змії Фото новина
16:39
/ 2
Під час руху на Закарпатті загорівся поїзд сполученням Солотвино – Королево Фото новина
14:21
/ 3
У Берегові під час одного виклику померли двоє людей
11:38
Поблизу полонини Драгобрат чоловік виявив боєприпас часів Другої світової війни Фото новина
17:59
/ 1
На Берегівщині під час купання потонув 16-річний хлопець Фото новина
14:08
На Мукачівщині під час руху загорівся рейсовий автобус Фото новина
» Всі новини