В Ужгороді в ході перевірки складено 10 протоколів та 15 приписів за неприбраний сніг (ВІДЕО)

Працівники відділу муніципальної поліції Ужгородської міської ради сьогодні перевіряли, як власники та орендарі приміщень, керівники установ, організацій, ОСББ виконують вимоги Правил благоустрою щодо прибирання снігу.

В Ужгороді в ході перевірки складено 10 протоколів та 15 приписів за неприбраний сніг (ВІДЕО)

Перевірки проводили у центрі міста, на вулицях вулицями Швабській, Перемоги, на проспекті Свободи, територіях Нового району. За результатами перевірки складено 10 протоколів про адміністративне правопорушення за неприбраний сніг, а також 15 приписів, якими зафіксовано окремі недоліки – господарі тут же їх усували і результат згодом перевірили працівники відділу муніципальної поліції.

Основні порушення допустили, за що згодом будуть оштрафовані, підприємці з магазинів на вулиці Швабській, площі Ш. Петефі і навіть працівники одного з відділень банків.

Ужгородська міська влада нагадує, що прибирати і впорядковувати територію біля своїх підприємств, офісів, орендованих приміщень зобов’язані ті, хто там працює.

Діє оперативний штаб з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Ужгородській міській раді, зокрема, вчора на його засіданні, серед інших, було доручено проводити системні перевірки недотримання Правил благоустрою, адже не прибираючи сніг та лід нерадиві господарі наражають на небезпеку ужгородців та гостей міста.

05 січня 2017р.

Теги: сніг, приписи, протоколи

НОВИНИ: Соціо

22:47
Європарламент у своїй резолюції розкритикував побудову вітряків на високогір’ї Карпат
15:17
/ 1
На Закарпатті 13-річний хлопець отримав важкі травми, впавши з електросамоката Фото новина
14:11
На Мукачівщині медики надали допомогу постраждалому в ДТП, випадково ставши свідками аварії Фото новина
12:57
На Закарпатті зросла кількість випадків сказу серед тварин
10:20
У Сваляві попрощалися зі Станіславом Клочковським, що загинув у 2024-му на російській Курщині Фото новина
16:12
Ужгород провів в останню путь воїна Василя Мартина Фото новина
15:29
У Хусті прощаються із полеглим на війні з рф захисником Ярославом Коцаком Фото новина
14:57
Рятувальники евакуювали туристку, якій стало зле біля водоспаду Шипіт Фото новина
11:38
На Закарпатті облаштовують тимчасовий об'їзд через зруйновану дорогу поблизу Липецької Поляни Фото новина
16:51
На Рахівщині рятувальники допомогли травмованій туристці з Київщини Фото новина
11:27
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Мартином Фото новина
14:49
Через негоду туристи заблукали на маршруті до Говерли Фото новина
12:26
В Ужгороді через карантинного шкідника вирубають ясени на одній із вулиць Фото новина
11:39
На Мукачівщині знайшовся 73-річний грибник, якого три доби шукали в лісі Фото новина
09:02
/ 2
На Мукачівщині двоє підлітків постраждали в аварії на електросамокаті
15:18
Таксист на Рахівщині помітив пожежу та допоміг вчасно викликати рятувальників Фото новина
10:00
В Ужгороді попрощалися із захисником Юрієм Легезою, який більше року був безвісти зниклим Фото новина
09:10
У Карпатах рятувальники евакуювали двох туристів Фото новина
17:42
/ 5
На Закарпатті екслісничому повідомили нову підозру через декларацію Фото новина
16:32
/ 1
У Сваляві гойдалка вдарила по голові дворічну дівчинку
16:03
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні 34-річним Василем Митровкою Фото новина
15:39
/ 7
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра очолила "Суспільне Ужгород"
15:20
У Мукачеві затримали п'яного водія, який намагався втекти від патрульних Фото новина
09:55
На війні з росією поліг Віктор Попович з Розтоків на Рахівщині Фото новина
09:04
Через нічну атаку рф поїзди до Закарпаття курсують із затримками
» Всі новини