У закарпатському Чопі у січні продадуть з аукціону пам'ятник Леніну (ВІДЕО)

Чоп вирішив позбутися пам'ятника Леніну. Та ще й заробити на декомунізації кілька сотень тисяч гривень, продавши скульптуру на аукціоні.

У закарпатському Чопі у січні продадуть з аукціону пам'ятник Леніну (ВІДЕО)

Протягом останніх двох років пам'ятник вождю пролетаріату порошиться на задвірках комунального підприємства Чопа. У 2014 місто накрила «хвиля Ленінопадов». Пам'ятник спочатку облили фарбою, потім повалили. Він не розбився. Комунальні служби забрали скульптуру і привезли на зберігання.

Депутати міськради вирішили: навіщо добру пропадати, якщо на ньому можна заробити. Статуя з бронзи важить майже 4тисячі кілограмів. Але пускати на металобрухт її не хочуть. Скульптуру можна продати дорожче, мінімум на 100 тисяч гривень.

"Експерт оцінив скульптуру Леніна в 250 з лишком тисяч гривень, на аукціоні сподіваємося заробити більше. Сам метал 150 тисяч коштує. Я сподіваюся, що майно, яке належить товариству, ще принесе їй якусь користь, суспільство не користується цим майном, тому вирішили його продавати ", - розповів заступник міського голови Чопа Ігор Гіжан.

Пам'ятник ще не продали, але куди витратити гроші - ідеї вже є. Місцеві депутати думають встановити новий пам'ятник. Одному із засновників міста. Пропозиції городян більш практичні.

Аукціон з продажу бронзового Леніна планують провести в січні. У мерії кажуть: вже надходять дзвінки від потенційних покупців. Зацікавився навіть антиквар з Угорщини. У Будапешті є музей радянських пам'ятників, і Ленін з Чопа може стати одним з експонатів.

Подробиці, Інтер

05 січня 2017р.

Теги: аукціон, Ленін, пам'ятник

НОВИНИ: Соціо

16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
» Всі новини