Мукачево подало заявки на грантові проекти

Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради розроблено та подано на розгляд проект “Реставраційні роботи будівлі палацу ХVІІІ ст. - пам'ятки архітектури національного значення” в рамках конкурсу Посольського фонду США збереження культурної спадщини (AFCP) — Малий проект.

Мукачево подало заявки на грантові проекти

Будівлі палацу надано статус пам’ятки архітектури національного значення і присвоєно охоронний номер №169. Наразі в приміщенні палацу функціонує дитяча художня школа ім. Міхая Мункачі. Палац є не тільки надзвичайно цінною пам’яткою палацової архітектури ХVІІ-ХVІІІ ст. національного значення, це також пам’ятка архітектури, яка відображає культурну спадщину та традиції кількох народів. Саме завдяки своїй багатовіковій та багатонаціональній історії будівля палацу є одним з найвідвідуваніших туристами об'єктів не тільки міста, але і Закарпаття.

Загальний бюджет проекту складає 109614,20 дол. США, з міського бюджету буде передбачено необхідне спів-фінансування заходів в рамках проекту у розмірі 27834,4 дол. США, що складає 20,25 % загального бюджету проекту.

Також Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради спільно «Мукачівський історичним музеєм» підготовлено та подано на розгляд проект «Ремонт будівель літ. “А” і “В” та мощення території Нижнього двору “Замку “Паланок” XIV- XVII ст.” на Замковій горі в м. Мукачево, Закарпатської області» в рамках конкурсу Посольського фонду США збереження культурної спадщини (AFCP) — Великий проект. 

Замку “Паланок” надано статус пам’ятки архітектури національного значення і присвоєно охоронний номер №168. “Паланок” є не тільки надзвичайно цінною пам’яткою архітектури ХІV-ХVІІ ст. національного значення, це також пам’ятка, яка відображає культурну спадщину та традиції кількох народів. Саме завдяки своїй багатовіковій та багатонаціональній історії замковий комплекс є одним з найвідвідуваніших туристами об'єктів не тільки міста, але і Закарпаття.

Проте, зараз будівля Нижнього двору замку “Паланок” потребує ремонту. Необхідно відремонтувати дерев'яні конструкції та покрівлю даху, замінити віконні та дверні блоки, провести ремонт підлоги, цегляної кладки стін, відремонтувати зовнішні фасади, тощо. Загальний бюджет проекту - 225708,00 дол. США.

05 січня 2017р.

Теги: заявка, грант

Коментарі

100ronnij 05.01.2017 / 18:35:42
Успіхів !

НОВИНИ: Соціо

10:00
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
09:50
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
09:22
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
08:24
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
11:54
У селищі Батьово в останню дорогу проведуть полеглого Героя Олексія Щетину Фото новина
10:02
У Мукачеві попрощаються із полеглим військовим Володимиром Сурняком Фото новина
09:15
У Хусті відзначили 936-ту річницю міста Фото новина
18:27
У Мукачеві патрульні виявили водія з понад 2 проміле алкоголю в крові Фото новина
15:42
У селі Велика Бакта на Берегівщині попрощалися з померлим захисником Миколою Даніловим Фото новина
11:03
/ 1
На Закарпатті митники вилучили п’ять старовинних листівок з зображенням Адольфа Гітлера Фото новина
20:24
У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
17:43
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
13:18
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Олександром Скляровим Фото новина
11:10
У Мукачеві патрульні виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
13:06
Школяр із Закарпаття представить Україну на Всесвітній олімпіаді з хімії Фото новина
12:00
Туристичний збір на Закарпатті перевищив 10 млн грн Фото новина
10:04
/ 2
Ужгородці вийшли на протест проти змін до Цивільного кодексу Фото новина
09:00
У Сваляві відкриють новий велопішохідний маршрут
16:56
В Ужгороді попрощалися із захисником Володимиром Тарапатою, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні захисника із села Плоске на Мукачівщині Петра Дерев’янка Фото новина
11:07
/ 2
Президент вручив «Золоту Зірку» офіцеру 128 Закарпатської бригади Фото новина
10:12
В Ужгороді попрощаються із захисником Павлом Ференсом Фото новина
18:10
/ 7
Закарпатська виноробня «Шато Чизай» стала брендом-візитівкою України на міжнародному конкурсі
» Всі новини