США посилили санкції проти Росії і висилають 35 дипломатів

Президент США Барак Обама підписав указ про нові санкції щодо Росії.

Про це повідомляють "РИА Новости" з посиланням на Білий дім.

"Як заявили в американському Мінфіні, обмеження торкнуться шести осіб і п'яти російських організацій, включаючи ФСБ", – сказано в повідомленні.

Зокрема, в список потрапили керівник ГРУ Генштабу Ігор Коробов і три його заступники.

У свою чергу агентство Reuters з посиланням на анонімного чиновника повідомляє, що США висилають 35 російських дипломатів з Вашингтона і Сан-Франциско. Вони зобов'язані покинути країну протягом 72 годин.

Також повідомляється про закриття двох російських осередків у Нью-Йорку та Меріленді.

Причиною вказується "кампанія переслідування з боку Росії проти американських дипломатів у Москві".

"Це зроблено для того, щоб відповісти на російські утиски американських дипломатів і дії дипломатів, які ми оцінили такими, що не відповідають дипломатичній практиці", – сказав чиновник.

Підтвердження цієї інформації пізніше з'явилося на сайті Держдепу США у повідомленні під назвою "Дії Державного департаменту США у відповідь на російську агресію".

Пізніше з'явився текст відповідного указу Барака Обами. У ньому серед причин вказуються російські хакерські атаки на США.

В той же час Міністерство внутрішньої безпеки США та Федеральне бюро розслідувань опублікували доповідь про кібератаки Росії проти американських урядових і приватних установ.

Про це повідомляє "Медуза" з посиланням на текст документа.

Згідно з доповіддю, атаки були спрямовані на об'єкти критичної інфраструктури, урядові установи, політичні організації, наукові інститути та університети та корпорації; їхньою метою була крадіжка даних.

У доповіді йдеться про атаки на американську політичну партію, здійснені в 2015-2016 роках двома російськими хакерськими групами, які згадуються як APT28 і APT29.

Мова йде про кібератаки на Національний комітет Демократичної партії, про які стало відомо влітку 2016 року. ЗМІ і компанії, що займаються інформаційною безпекою, раніше неодноразово писали, що комітет атакували два незалежні угруповання; одна з них (Fancy Bear, одна з назв APT28) згадувалася як пов'язана з ГРУ, інша (Cozy Bear) – c ФСБ.

30 грудня 2016р.

Теги: санкції, Росія, США, хакер, кібератака

НОВИНИ: Різне

22:55
Як ставлять імплант зуба
22:22
Євролідери виступили зі спільною заявою про мирні переговори щодо України
19:26
Є гірше і за Трампа. Як змінилася довіра українців до світових лідерів та що з ЄС і НАТО
15:25
/ 1
Підпутінський орбан назвав голосування за заборону повернення росактивів кремлю "брюссельською диктатурою"
15:33
Шини Bridgestone – впевненість та контроль для потужних авто
14:30
Петиція про заборону російськомовних версій сайтів зібрала необхідну кількість голосів
15:34
сійярто у москві помріяв про скасування санкцій проти рф найближчим часом
14:06
Як гофрокартон змінює підходи до зберігання та відправлення речей у 2025 році
14:48
Понад 60% американців вважають, що Україна має перемогти у війні проти рф – опитування
18:58
Переваги ЖК в Ужгороді Riverville, про які ви маєте знати
23:42
Свій світ у кожній сторінці - що читають юні мрійники
23:36
Створення сайтів у Києві з професійною командою
22:29
/ 1
Як маркетингове агентство підвищує ефективність бізнесу в digital-середовищі
20:16
/ 3
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВІЛЬНИВ ЄРМАКА
09:14
/ 11
НАБУ і САП проводять обшуки у Єрмака Фото новина
07:34
Особливості та переваги планшетів Blackview
10:04
Як і коли починати давати каші малюкам корисні поради для батьків
08:26
ЗМІ: орбан 28 листопада полетить до путіна в москву
13:41
Світ шоу-бізнесу на хвилі останні новини та сенсації
11:02
Заява США та України після зустрічі в Женеві: угоду про мир оновлять, обіцяють повагу до суверенітету
21:16
Опубліковано повний текст пропозицій Європи щодо "мирного плану" США
22:17
Як замовити взуття онлайн і не прогадати
11:20
/ 2
ЗМІ розкрили текст "мирного плану", підготовленого США разом з росією
09:32
Турбонаддув і олива - як зберегти стабільність мастильного шару
20:52
Етапи створення сайту під ключ як Asabix будує процес
» Всі новини