В Ужгороді, в облкардіодиспансері відкрито реанімацію європейського рівня (ВІДЕО)

Сьогодні, 27 грудня, в Ужгороді, в Закарпатському обласному кардіодиспансері було відкрито реконструйоване кардіореанімаційне відділення на 10 ліжок.

Головний лікар ЗОККД Роман Соскида розповів, що під час ремонту відділення повністю демонтовані стіни, проведена нова вентиляція, встановлені перегородки для напівбоксів, поміняні вікна, встановлено відеоспостереження, сигналізація, комунікації під моніторування. Також відремонтовано приміщення для середнього медперсоналу, туалетні кімнати для хворих.

За словами керівника закладу, тепер це сучасне реанімаційне відділення, яке відповідає всім європейським стандартам.  

«Кожному пацієнту – максимум уваги, постійний нагляд та контроль медперсоналу» – за такими принципами вибудовано щоденну роботу реанімації. Завідувач кардіореанімаційного відділення ЗОККД Роман Мороз зазначає, що  хоча реконструкція тривала 3,5 місяці, відділення не припиняло свою роботу та надавало допомогу хворим із складною серцево-судинною патологією. «Загалом щороку близько 700 пацієнтів проходять тут лікування. Причому більшість з них (близько 500) – це  пацієнти з інфарктом міокарда», – розповідає  лікар. 

Реконструкцію загальною вартість 650 тисяч гривень здійснено за кошти обласного бюджету. А за кошти Світового Банку придбано медичне обладнання та інструментарій на суму понад 1 мільйон гривень для облаштування двох реанімаційних відділень: в обласному кардіодиспансері та Хустській райлікарні.   

Як розповів заступник директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Іван Гуштан, окрім сучасних реанімаційних відділень ці заклади вже наступного року отримають дороговартісне обладнання для катетеризаційних лабораторій. Це дозволить швидко та ефектно надавати допомогу хворим з інфарктом міокарду та іншими гострими серцево –судинними патологіями. 

Загалом, в рамках реалізації проекту Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області»  передбачено закупівля обладнання та устаткування для обласного кардіодиспансера та його сателітного відділення  у Хустській районній лікарні на суму 4,5 млн. доларів. 

27 грудня 2016р.

Теги: реанімація. кардіодиспансер, інфаркт міокарда, Роман Соскида

Коментарі

Клим 28.12.2016 / 13:04:19
ЦРЛ - бюджет міста. Ці побажання - до мера та міських депутатів. А тут область спрацювала :-)

доктор 28.12.2016 / 08:10:07
Там Николи нема хворих.Краже було хоть минимум зробити в ЦРЛ!

НОВИНИ: Соціо

18:34
Поліція Берегова розшукала дівчину, яка зникла після прогулянки Фото новина
17:51
З російського полону повернулися четверо закарпатських військових Фото новина
13:40
/ 1
У Тересві на Тячівщині підтверджено загибель захисника Василя Рудака, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
12:23
У Хусті медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
08:58
/ 1
У Чопі попрощалися з військовим Сергієм Пиреу, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:50
Нетверезий мотоцикліст спричинив ДТП в Ужгороді Фото новина
17:25
/ 2
В Ужгороді вшанували ліквідаторів до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи Фото новина
14:53
В Ужгороді посадовицю лікарні підозрюють у розтраті понад 468 тис. грн Фото новина
12:23
На кордоні з Угорщиною 50-річний киянин намагався виїхати за чужим паспортом Фото новина
11:15
/ 1
Помер військовий із села Невицьке на Ужгородщині Анатолій Макарович Фото новина
09:09
У Карпатах зафіксували масове цвітіння шафранів Фото новина
17:59
Командиру роти 128-ї закарпатської бригади присвоєно звання Героя України Фото новина
17:31
В Ужгороді затримали чоловіка за пошкодження фітнес-клубу Фото новина
15:15
В Ужгороді відбудеться «Містечко здоров’я»: безкоштовні щеплення та обстеження для всіх охочих
13:20
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Владиславом Шитіхіним Фото новина
12:16
На Закарпатті судитимуть 49-річного громадянина Туреччини, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
11:01
На Закарпатті водій намагався провезти через кордон понад 230 кг одягу без декларації Фото новина
16:53
/ 1
Мукачівець став єдиним українцем на офіцерських курсах у США Фото новина
16:46
/ 1
У Міжгір’ї 17-річний водій спричинив ДТП з шістьма потерпілими Фото новина
15:01
В Ужгороді під час «Сакура фесту» зібрали понад 1,2 млн грн для ЗСУ Фото новина
13:54
На Рахівщині нетверезий чоловік вчинив домашнє насильство та кинувся на поліцію з сокирою Фото новина
12:40
В Ужгороді попрощалися із 30-річним військовим Андрієм Трещаком Фото новина
18:47
В Ужгороді попрощаються із полеглим прикордонником Романом Самолюком Фото новина
15:58
/ 2
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Юлієм Калі Фото новина
11:40
На кордоні з Угорщиною вилучили понад 52 тисячі незадекларованих євро Фото новина
» Всі новини