Ужгород зустрів своїх Героїв 15-го окремого батальйону 128-ї ОГПБ (ФОТО)

На Закарпатті сьогодні свято: додому, на ротацію, повернувся 15 окремий батальйон з місцем дислокації в Ужгороді у складі 128 окремої Закарпатської гірсько-піхотної бригади.

Ужгород зустрів своїх Героїв 15-го окремого батальйону 128-ї ОГПБ (ФОТО)

Бійці провели 10 місяців на передових позиціях у зоні АТО. Зараз вони повертаються на місце постійної дислокації. 

Потяг із Героями в Ужгороді сьогодні зустрічали рідні, близькі, волонтери. Привітати вояків із поверненням навідалися й представники влади, місцевого самоврядування.

Крім того, зустрічали містяни Героїв також і на місці постійної дислокації, на території військової частини.

27 грудня 2016р.

Теги: батальйон, повернення, ротація

Коментарі

Степан Крук 2016-12-28 / 11:49:56
Слава воїнам-визволителям!Слава Збройним Силам України! Смерть москалям! Здоровя, Вам дорогі, щастя та звитяги!

Дід Микола 2016-12-28 / 09:55:14
Аве воякам, чим вас менше загине, тим нас буде більше коли будемо мародера парашенка гнати. В Турції знайщовся офіцер з честю, який пристреклив кацапського посла, надіюсь і в нас знайдеться справжній офіцер.

ужгородець 2016-12-28 / 06:48:32
Та що тут дискутувати. Солдати роблять те, що наказує керівництво. Треба піти вперед, значить підуть вперед як на Світодарській дузі. Але таке рішення приймає не комбат чи солдат 15 батальйону.
Вся країна вже втомилася від цієї незрозумілої АТО і від смертей воїнів, але не солдати в цьому винні.
Просто треба мати силу волі приймати рішення, як це зрробили у свій час хорвати, так як приймають рішення ізраїльтяни, тому з ними рахуються. А в нас одному війна, іншому мати рідна.

Аудитор 2016-12-27 / 23:50:06
Пане "Він самий", так звані "військові" становлять, якщо не помиляюсь, 1.5 % від зарплати. То у вас зарплата 100.000?
І де ж так гарно платять, ще й "білими"?

вінсамому 2016-12-27 / 19:51:47
Він самий, відправ себе в дурку.

Бо адекватні розуміють, що якщо наші військові і не відвоювали наразі територію Донбасу. то, принаймні. не дали тому нашестю орків з Мордору поширилтися на всю Україну.

Він самий 2016-12-27 / 19:48:47
Ой які ви всі розумні і мудрі! З мене кожний місяць знімають по 1,5 тис. грн.так званних військових, а ви за майже три роки війни не звільнили жодного метра землі Української. Я би за ці гроші жінку на курорт відправив, точнісінько так як ті комбати з ВР, що показали в деклараціях мільйонні статки за два роки "виснажливої" роботи. Знайшли мене винуватого. Я що, поїзди "дружби" в свій час на Донбас відправляв? Це робили провладні снайпера, най вам бабло і платять, але не з б"юджету, а своє власне.

укр 2016-12-27 / 19:08:29
я не згоден з коменторями на адресу"платника полатків". Я думаю з головою у нього все в порядку, а от із змістом голови проблеми, там пустота, вакуум

Бейла 2016-12-27 / 18:58:16
Платника податків відправити на лікування щось невпорядкованих з його головою

Віктор 2016-12-27 / 18:40:18
Платнику податків...Так іди у військомат, тобі дадуть машінгвер, і впірьод! воюй,звільняй,флаг у руки!

Платник податків 2016-12-27 / 18:26:31
Добре бути героями за народні гроші. Пора би вже й рідну землю від ворога звільнювати.

гость 2016-12-27 / 17:05:10
Вот они настоящие патриоты Украины. Дай Вам Бог всегда возвращаться живыми и здоровыми домой.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади