Ужгород зустрів своїх Героїв 15-го окремого батальйону 128-ї ОГПБ (ФОТО)

На Закарпатті сьогодні свято: додому, на ротацію, повернувся 15 окремий батальйон з місцем дислокації в Ужгороді у складі 128 окремої Закарпатської гірсько-піхотної бригади.

Ужгород зустрів своїх Героїв 15-го окремого батальйону 128-ї ОГПБ (ФОТО)

Бійці провели 10 місяців на передових позиціях у зоні АТО. Зараз вони повертаються на місце постійної дислокації. 

Потяг із Героями в Ужгороді сьогодні зустрічали рідні, близькі, волонтери. Привітати вояків із поверненням навідалися й представники влади, місцевого самоврядування.

Крім того, зустрічали містяни Героїв також і на місці постійної дислокації, на території військової частини.

27 грудня 2016р.

Теги: батальйон, повернення, ротація

Коментарі

Степан Крук 2016-12-28 / 11:49:56
Слава воїнам-визволителям!Слава Збройним Силам України! Смерть москалям! Здоровя, Вам дорогі, щастя та звитяги!

Дід Микола 2016-12-28 / 09:55:14
Аве воякам, чим вас менше загине, тим нас буде більше коли будемо мародера парашенка гнати. В Турції знайщовся офіцер з честю, який пристреклив кацапського посла, надіюсь і в нас знайдеться справжній офіцер.

ужгородець 2016-12-28 / 06:48:32
Та що тут дискутувати. Солдати роблять те, що наказує керівництво. Треба піти вперед, значить підуть вперед як на Світодарській дузі. Але таке рішення приймає не комбат чи солдат 15 батальйону.
Вся країна вже втомилася від цієї незрозумілої АТО і від смертей воїнів, але не солдати в цьому винні.
Просто треба мати силу волі приймати рішення, як це зрробили у свій час хорвати, так як приймають рішення ізраїльтяни, тому з ними рахуються. А в нас одному війна, іншому мати рідна.

Аудитор 2016-12-27 / 23:50:06
Пане "Він самий", так звані "військові" становлять, якщо не помиляюсь, 1.5 % від зарплати. То у вас зарплата 100.000?
І де ж так гарно платять, ще й "білими"?

вінсамому 2016-12-27 / 19:51:47
Він самий, відправ себе в дурку.

Бо адекватні розуміють, що якщо наші військові і не відвоювали наразі територію Донбасу. то, принаймні. не дали тому нашестю орків з Мордору поширилтися на всю Україну.

Він самий 2016-12-27 / 19:48:47
Ой які ви всі розумні і мудрі! З мене кожний місяць знімають по 1,5 тис. грн.так званних військових, а ви за майже три роки війни не звільнили жодного метра землі Української. Я би за ці гроші жінку на курорт відправив, точнісінько так як ті комбати з ВР, що показали в деклараціях мільйонні статки за два роки "виснажливої" роботи. Знайшли мене винуватого. Я що, поїзди "дружби" в свій час на Донбас відправляв? Це робили провладні снайпера, най вам бабло і платять, але не з б"юджету, а своє власне.

укр 2016-12-27 / 19:08:29
я не згоден з коменторями на адресу"платника полатків". Я думаю з головою у нього все в порядку, а от із змістом голови проблеми, там пустота, вакуум

Бейла 2016-12-27 / 18:58:16
Платника податків відправити на лікування щось невпорядкованих з його головою

Віктор 2016-12-27 / 18:40:18
Платнику податків...Так іди у військомат, тобі дадуть машінгвер, і впірьод! воюй,звільняй,флаг у руки!

Платник податків 2016-12-27 / 18:26:31
Добре бути героями за народні гроші. Пора би вже й рідну землю від ворога звільнювати.

гость 2016-12-27 / 17:05:10
Вот они настоящие патриоты Украины. Дай Вам Бог всегда возвращаться живыми и здоровыми домой.

НОВИНИ: Соціо

17:05
Ужгородцям розповіли про автоматичне перепризначення державних соціальних допомог
17:04
Програма медичних гарантій стартувала у 45 медзакладах Закарпаття
15:40
Три місяці 2020-го на Закарпатській митниці – 1,5 млрд грн до держбюджету
14:28
/ 1
Закарпатські заробітчани на карантині: сусіди – кращі контролери
11:29
/ 1
У Мукачівській ОТГ до завершення карантину скасували плату за навчання у мистецьких школах
11:26
Від торгівлі підакцизними товарами на Закарпатті до бюджету надійшло понад 43 млн гривень
00:18
/ 3
Інша хвора на COVID-19 жінка з Іршавщини - з Лисичева
17:44
/ 13
Суд у Львові поновив на посаді прокурора Закарпаття "люстрованого" Сидорчука із виплатою майже 1 млн грн
16:24
Заморозки наприкінці березня на Закарпатті знищили врожай абрикосів і персиків
14:32
На підприємствах і в організаціях Закарпаття в лютому було задіяно 149,3 тис осіб
13:35
На Закарпатті до місцевого бюджету перераховано понад 1,2 млрд грн податків та зборів
13:24
Мукачівцям пропонують платити за воду, не виходячи з дому
12:10
За I-ий квартал до бюджету Ужгорода надійшло понад 261 млн грн
11:24
На Закарпатті створено Антикризове об’єднання "Здоров’я і Життя"
10:48
Небайдужих закарпатців закликають здавати кров
09:31
Рахунки за електроенергію на Закарпатті контролери традиційно рознесуть споживачам
16:47
ФОТОФАКТ. З авто мукачівця "карантинно" зняли всі колеса
18:04
В Ужгороді волонтери роздали малозабезпеченим продуктові набори
15:35
/ 2
Ремонт ділянки дороги Мукачево-Сільце планують завершити за 2 тижні
15:33
/ 3
У період карантину на Закарпатті зростають ціни на продукти
00:43
/ 2
Велосадиба на перехресті світових шляхів
15:56
Угорщина змінила правила транзиту для українців, які повертаються додому
15:26
Населення Ужгорода на 1 січня становило 115,5 тисяч людей
15:23
/ 5
В Ужгороді за 2 години зібрали підписи під петицією проти "приватного" платного паркування в центрі міста
14:17
На кінець лютого закарпатці боргували за газ 1123,8 млн грн, за електрику – 172,4 млн грн
» Всі новини