На Ужгородщині пес 2 дні охороняв на колії поранену подругу, лягаючи під потяги, що їхали над нею (ФОТО, ВІДЕО)

Зворушливу, але достовірну історію собачої вірності розповіли користувачі закарпатського сегменту соціальної мережі Фейсбук

На Ужгородщині пес 2 дні охороняв на колії поранену подругу, лягаючи під потяги, що їхали над нею (ФОТО, ВІДЕО)

Два дні поспіль в селі Цеглівка (Тийглаш) на Ужгородщині можна було спостерігати, як на діючій залізничній колії лежали два собаки. Як з'ясувалося, увесь цей час пес вірно охороняв і зігрівав свою травмовану потягом подругу, яка не могла пересуватися самотужки. При цьому, коли звучав сигнал поїзда, що наближався, пес лягав поруч з подругою, притискався до неї, обоє вкладали голови на землю і в такий спосіб перечікували, коли над ними проїдуть локомотив з вагонами.

І так два дні поспіль.

При цьому вірний охоронець навіть не підпускав до пораненої "коханої" сторонніх людей, вочевидь не довіряючи їм.

У неділю, 25 грудня, завдяки активістам громадської організації "Допоможи другу", тварин всеж вдалося доправити до притулку.

Закарпаття онлайн Відео - Денис Малафеєв

26 грудня 2016р.

Теги: собака, вірність

Коментарі

............... 2016-12-27 / 08:47:41
Ні сніг, ні дощ ,ні зимня стужа,
не стукіт залізничних пар
їм не страшні.
Коли любов собача дужа,
вона , як ангел із-за хмар
зупинить долі злий удар.

ужгородец 2016-12-27 / 08:24:41
Люди берите пример с Братьев наших младших.

Василий 2016-12-26 / 23:56:11
Спасибо добрым людям за добрые дела.Чтоб на них(спасателей животных) напали деньги и здоровье в подарок.С уважением Василий и вся Одесса.

людмила. 2016-12-26 / 21:57:11
дякую Господи, що є Люди на цьому світі. знаючи це, на душі тепліше і світліше.

Наталка Майстренко 2016-12-26 / 12:43:34
Вера, спасибо вашшему коллективу и верным помощникам за пример эмпатии и сподвижничества.Успехов вам и повсеместной поддержки

мирка 2016-12-26 / 11:37:09
я ще людяність на україні,а я вже почав сумніватись.

Іван 2016-12-26 / 11:36:54
Молодці активісти!! І Песик герой !! А ми ще деколи паскудних людей псами називаємо ображаючи таких тварин

мирянин 2016-12-26 / 10:44:01
От таких людей в мире светлей становится! Боже пошли им благодать Твою!!!

Дід Микола 2016-12-26 / 10:39:47
тварини набагато порядніші за двуногих мерзенних людських скотів

Степан Крук 2016-12-26 / 08:55:13
Зворушлива відданість! Слів нема...

Учасник 2016-12-26 / 08:47:24
Була колись така нагорода ,саме таким людям , називалася "Золоте серце ".
Але не памятаю точно , чи в Чехії ,чи в Словаччині .
Нам би таку теж не завадило .

Але нашим баригам не до того :їм треба в Австрію , до злодіїв на консультацію .

босс 2016-12-26 / 08:47:05
Якби нам ще трішки співчуття до знедолених людей.

Зоро 2016-12-26 / 08:15:03
Молодці волонтери!!! Люди учітся від тварин дружбі вірност та хоробрості!!!

Лариса 2016-12-26 / 02:42:31
Вот такие истории не дают разочароваться в человечестве окончательно.

форестер 2016-12-26 / 02:35:51
Зворушливо до щему в горлі

Світлана 2016-12-26 / 01:47:24
Це не люди, це -ангели!.Зняте відео доводить до сліз. Безпритульні собаки часто попадають під потяги, машини, вони замерзають, іх часто труять,-і все це через тугодумів у владі, бо ім можуть допомогти тільки волонтери. Якщо у нашій державі все вирішують волонтери, то для чого нам влада? Хіба що для того, щоб будувати нам притулки для тварин за наші гроші, але за космічними цінами?..

Вася 2016-12-26 / 01:26:53
Слава Господу Богу що є такі люди на землі які допомагають тваринам у важких ситуаціях,честь і хвала.

НОВИНИ: Соціо

13:07
Лобіст забудови Свидовця Москаль оприлюднив звернення двох сільрад на підтримку курортного проекту олігарха Коломойського
01:43
/ 4
Москаль не виконав жодної з 3-х обіцянок щодо ремонту місцевих доріг – "Слово і діло"
20:37
/ 1
ФОТОФАКТ. В Ужгороді продовжується знищення будинку з архітектурного комплексу, який планують подати до Списку світової спадщини ЮНЕСКО
14:03
Закарпатці вшанували пам’ять жертв політичних репресій
13:52
/ 1
На Ужгородщині відкрили меморіал полеглим за Україну та статую Богородиці, присвячену матерям
13:42
/ 5
Керівництво Рахівщини говорить про незадовільну управлінську роботу у Карпатському біосферному заповіднику
13:13
/ 1
Масштабний "Фестиваль спорту та здоров'я" знову відбудеться у Виноградові
09:13
Відбулося чергове засідання сесії Хустської районної ради
04:38
У Мукачеві відбулася посвята юнацького знамена підготовчого куреня Пласту ім. Олександра Блистіва
04:27
Закарпатцю, що зазнав переслідувань за правозахисну діяльність, призначено довічну державну іменну стипендію
03:29
/ 5
На Тячівщині підприємці обурилися результатами операції СБУ з виявлення незаконних схем продажу деревини
03:06
На Закарпатті експерти "пілотно" вивчали можливість співпраці між медиками та громадою
17:58
Жадан в Ужгороді прочитав вірші з майбутньої книги та задекорував екоторбу
17:49
В Ужгороді вже цвіте найдовша в Європі липова алея
17:44
Міжнародний день музеїв в Ужгороді відзначають піснями, танцями та народними гуляннями
17:39
"Олімпійський день" відбувся в Ужгороді
17:29
В Ужгороді вже дегустують "Сонячний напій"
10:47
/ 7
На Міжгірщині назріває селянський бунти проти джиперів – НПП "Синевир"
10:18
/ 1
Лише трохи більше 6% закарпатців уже обрали собі своїх лікарів
10:10
У неділю на Закарпатті на знак пам'яті жертв політичних репресій обмежать розважальні заходи
09:52
Закарпатський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою носитиме ім'я Героїв Красного поля
09:11
"Міс УжНУ-2018" обиратимуть 23 травня
04:14
/ 2
Держінспектор митного посту "Солотвино" після звільнення купила будинок у Чехії
04:07
/ 1
"Кіборг" Миньо: Прийдуть люди, які захищали свою країну, і буде трибунал над мародерами
03:20
Відвідувачів нацпарку "Зачарований край" просять не чіпати встановлені фотопастки
» Всі новини