Відтепер приміські потяги не зупинятимуться на 24 станціях Закарпаття. Через купи сміття

На початку листопада цього року відокремлені підрозділи служби колії вкотре провели перевірку естетичного стану смуги відчуження та платформ Львівської залізниці. Результат невтішний: 42 станції та зупиночні пункти рясніють сміттям, причому 24 із них на Закарпатті. Одначе, й в інших областях ситуація не набагато краща.

Відтепер приміські потяги не зупинятимуться на 24 станціях Закарпаття. Через купи сміття

Залізничники знову звернулися до сільських, селищних та міських рад, аби ті посприяли у прибиранні приколійної території, але сміття і досі там. Тому Львівська залізниця змушена знову вдатися до радикальних методів: якщо найближчим часом купи сміття не буде прибрано, то там, де звернення залізничників проігнорували, приміські потяги не зупинятимуться. Про це сьогодні, 11 грудня,  повідомив прес-центр Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця».

У березні 2007 року Львівська залізниця розпочала активну кампанію, метою якої було очищення приколійної території і запобігання її подальшому забрудненню у семи областях західної України. Залізничники неодноразово зверталися до органів самоврядування сіл, селищ та міст, аби ті організувати прибирання смуги відчуження та посадочні платформи. Однак, у відповідь було лише мовчання. З огляду на це, Львівська залізниця вдалася до рішучих кроків: відмінила зупинки приміських потягів там, де колія і посадочні платформи були особливо засмічені. Це дало тимчасовий ефект, але згодом купи непотребу знову стали сусідами залізничного полотна.

ЗІК
11 грудня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
» Всі новини